BLOB JUMP na Fair Play festival! - crowfunding kampaň

BLOB JUMP na Fair Play festival!

Vy jste si to přáli a my se to snažíme zařídit! Pomozte nám dostat skvělý BLOB JUMP na festival FAIR PLAY! Více informací uvnitř...

Umění
BLOB JUMP na Fair Play festival!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj! Dobrý den! Čau! :)
Vítej na startovací stránce našeho / vašeho nápadu!

O co nám tu kráčí?
Chystáme již pátý ročník naší lásky, našeho malého díla - FAIR PLAY festivalu. (více info v BIO)
Když jsme se před pár týdny lidí zeptali, jakou novinku by si rádi letos užili, hlasování jednoznačně vyhrála vodní paráda jménem BLOB JUMP!

"Blob jump je nový druh adrenalinové zábavy za použití velkého nafukovacího polštáře, který je umístěn na hladině vodní plochy. Celá atrakce funguje na jednoduchém principu. Lehneš si do přední části blobu a čekáš až na druhé straně skočí tvůj kámoš z rampy. Pak už si jen užíváš let vzduchem a připravuješ se na mokré osvěžení."
www.blobjump.cz

A protože se snažíme našim fanouškům a návštěvníkům vždy dělat co největší radost, rozhodli jsme se jim vyhovět. Baví nás bavit vás a řekli jsme tedy ANO!

Teď přijde to neoblíbené ale...
...my festival organizujeme tak, aby si jej každý z vás mohl užít naplno a přitom zdarma. My sami na něm nevyděláváme a ani nechceme. Kola systému jsou ovšem neúprosná a pro fungování FAIR PLAY festivalu je každý rok potřeba sehnat nemalé množství finančních prostředků. Každá z disciplín a služeb s sebou totiž nese nutné výdaje.

BLOB vyjde na 20 tisíc. Dáme je dohromady?
Rozhodli jsme se blob koupit. Mohli jsme si ho i na den půjčit, ale chceme vám jej dopřát i na dalších ročnících a tím pádem bylo rozhodnuto!
Cenová nabídka mluví jasně: BLOB velikosti M (8m x 3m x 2m) = 20 500.-

Zbylá částka bude použita pro režijní náklady kampaně na Startovač.cz a na zajištění odměn pro přispívající.

Jednodenní festival Fair Play: Unit 4 v roce 2014 navštívilo již přes tisíc návštěvníků a svým konceptem i pestrostí nemá v širokém okolí konkurenci. I letos si budete moci ve Fryštáku ZDARMA vzkoušet desítky netradičních sportů a druhů umění. Čeká nás CHAPTER 5 ( http://bit.ly/FP2015-Event ) a sním možná i jedna novinka. Je to na vás...

POMOZ NÁM A V LÉTĚ BUDEME ŘÁDIT BLOBU! :)

Mrkni, jak krásně jsme / jste se měli vloni!

Pokud se rozhodneš přispět, čeká na tebe několik odměn!

blob start.png

Co si o tomto projektu myslíte?