BLOB JUMP na Fair Play festival! | crowdfunding kampaň

BLOB JUMP na Fair Play festival!

Vy jste si to přáli a my se to snažíme zařídit! Pomozte nám dostat skvělý BLOB JUMP na festival FAIR PLAY! Více informací uvnitř...

Umění

BLOB JUMP na Fair Play festival!

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj! Dobrý den! Čau! :)
Vítej na startovací stránce našeho / vašeho nápadu!

O co nám tu kráčí?
Chystáme již pátý ročník naší lásky, našeho malého díla - FAIR PLAY festivalu. (více info v BIO)
Když jsme se před pár týdny lidí zeptali, jakou novinku by si rádi letos užili, hlasování jednoznačně vyhrála vodní paráda jménem BLOB JUMP!

"Blob jump je nový druh adrenalinové zábavy za použití velkého nafukovacího polštáře, který je umístěn na hladině vodní plochy. Celá atrakce funguje na jednoduchém principu. Lehneš si do přední části blobu a čekáš až na druhé straně skočí tvůj kámoš z rampy. Pak už si jen užíváš let vzduchem a připravuješ se na mokré osvěžení."
www.blobjump.cz

A protože se snažíme našim fanouškům a návštěvníkům vždy dělat co největší radost, rozhodli jsme se jim vyhovět. Baví nás bavit vás a řekli jsme tedy ANO!

Teď přijde to neoblíbené ale...
...my festival organizujeme tak, aby si jej každý z vás mohl užít naplno a přitom zdarma. My sami na něm nevyděláváme a ani nechceme. Kola systému jsou ovšem neúprosná a pro fungování FAIR PLAY festivalu je každý rok potřeba sehnat nemalé množství finančních prostředků. Každá z disciplín a služeb s sebou totiž nese nutné výdaje.

BLOB vyjde na 20 tisíc. Dáme je dohromady?
Rozhodli jsme se blob koupit. Mohli jsme si ho i na den půjčit, ale chceme vám jej dopřát i na dalších ročnících a tím pádem bylo rozhodnuto!
Cenová nabídka mluví jasně: BLOB velikosti M (8m x 3m x 2m) = 20 500.-

Zbylá částka bude použita pro režijní náklady kampaně na Startovač.cz a na zajištění odměn pro přispívající.

Jednodenní festival Fair Play: Unit 4 v roce 2014 navštívilo již přes tisíc návštěvníků a svým konceptem i pestrostí nemá v širokém okolí konkurenci. I letos si budete moci ve Fryštáku ZDARMA vzkoušet desítky netradičních sportů a druhů umění. Čeká nás CHAPTER 5 ( http://bit.ly/FP2015-Event ) a sním možná i jedna novinka. Je to na vás...

POMOZ NÁM A V LÉTĚ BUDEME ŘÁDIT BLOBU! :)

Mrkni, jak krásně jsme / jste se měli vloni!

Pokud se rozhodneš přispět, čeká na tebe několik odměn!

blob start.png

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 27 842 Kč (108 %)
  • 108 %
  • 25 555 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 57 Startérů

Autor projektu

Marra - obrázek
  • projekt od Marra
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

111 Kč

Dva náramky FAIR PLAY!

Když nám pošleš alespoň stovku, dostaneš přímo na festivalu ve Fryštáku dva naše originální náramky a každý hned pozná, že jsi FAIR! Druhý pak můžeš darovat. Třeba kamarádovi, kterého na Fair Play potkáš :)

Počet dostupných odměn: 103/111

Nelze podpořit
333 Kč

Tričko FAIR PLAY

Pokud nám pošleš 333 korun a víc, dostaneš od nás super festivalové tričko, které mají běžně čest nosit jen organizátoři! Odměnu ti předáme přímo na festivalu a pokud budeš chtít, můžeme tě třeba i přeskočit na jednokolce :)

Počet dostupných odměn: 99/111

Nelze podpořit
555 Kč

Flowerstick FAIR PLAY!

Když podpoříš náš nápad sumou nad 555 korun, tak ti jeden z otců myšlenky festivalu Jirka vlastnoručně vyrobí originální žonglérský flowerstick! Doma potrénuješ a příští rok už třeba budeš na festivalu taky vystupovat :)

Počet dostupných odměn: 28/33

Nelze podpořit
777 Kč

Půjčíme ti BLOB na den!

Jestli nám dáš na blob 777 korun a víc, všichni organizátoři se ti na festivalu hluboce ukloní a zároveň si vysloužíš půjčení blobu na den úplně zdarma! :)

Počet dostupných odměn: 11/13

Nelze podpořit
1 111 Kč

Půjčíme ti BLOB na tři dny!

Tak tohle už fakt stojí za to! Jestli nám na blob přispěješ víc než 1111 korun, tak jsi KING! Nebo QUEEN :P Tvé jméno necháme vyhlásit velkým Hafem přímo na festivalu třeba stokrát, ale hlavně - BLOB TI NA TŘI DNY PŮJČÍME ZDARMA! :)

Odměna vyprodána: 0/6

Nelze podpořit
1 111 Kč

DRUHÁ VLNA: Půjčíme ti BLOB na tři dny!

Tak tohle už fakt stojí za to! Jestli nám na blob přispěješ víc než 1111 korun, tak jsi KING! Nebo QUEEN :P Tvé jméno necháme vyhlásit velkým Hafem přímo na festivalu třeba stokrát, ale hlavně - BLOB TI NA TŘI DNY PŮJČÍME ZDARMA! :)

Počet dostupných odměn: 3/6

Nelze podpořit