BLate Night Show! - crowfunding kampaň

Novinky - BLate Night Show!

Pomozte nám natočit první regulerní řadu BLate Night show. Náš pot. Vaše peníze.

Film & Video
Rok utekl a jsme tady zase. Sice nejsme Mishovy šílenosti, ale bláznivých nápadů máme stále dost. Podpoříte nás i tentokrát?

V roce 2018 jsme vybírali peníze na dvě regulérní sezóny BLate Night Show, dva speciály a dvě řady Klubu Kultivovaného Knižního Kamaráda. Pokud jste si toho nevšimli, všechny tyhle videa najdete zdarma na našem Youtube kanále! A k tomu jsme zmákli i nějaké díly navíc.

Nicméně, po roce jsme zpátky a vybíráme peníze na další řadu. Nebo dvě. Tentokrát nevymýšlíme žádné hlouposti kolem, které nám moc nejdou (trička), a jsme v tomhle straight jak Dan Bilzerian. V odměnách najdete humorný certifikát, mít své jméno v jednom nebo ve všech dílech...

Nechybí ani kalba! To byla věc u minulého Startovače nadmíru povedená. Moc si z ní teda nepamatujeme, ale naše zkušenosti nám dávají za pravdu, že to znamená, že to byla akce parádní. A nechybí ani crazy-střelec, teda Nostradamus. Ačkoliv, sakra, ten už je pryč...

Jestli se vám líbilo, co jsme pro vás za vaše peníze provedli minule, a máte chuť v tomhle s námi pokračovat, budeme jen rádi. Podívejte se i na náš nový projekt zde! A pozor, tentokrát jsme si dali challenge a chceme vybrat peníze v polovičním čase, tedy za 15 dní.

 

 

Dali jste nám 300 tisíc Kč na to, abychom mohli dělat dál, co nás baví. Tady máte, za co jste si zaplatili.

První díl první řady BLate Night Show je konečně venku. A pokud jste ho ještě neviděli, tak to můžete napravit teď a tady. Jak jsme slibovali, na ničem jsme nešetřili – nabobtnal štáb, vymazlili jsme grafiku, i na tu maskérku nakonec došlo. No a ten moderátor… Uvidíte sami!

Další scénáře a další díly už jsou ve výrobě. Několik dílů KKKK jsme dokonce již vypustili v předstihu a to ještě před začátkem samotné BLate Night Show. A to i přes to, že jsme náš knižní klub původně koncipovali jako takovou knižní vatu mezi jednotlivými díly.

O tom, co se kolem BLNS děje ostatně vědí nejvíc ti z vás, startérů, kteří mohou nahlédnout na náš GDrive a sledovat, jak se tam objevují scénáře, a jak se nad nimi hádáme. Stejně tak svou odměnu, certifikát, byste měli mít na mailu už někdy od léta úplně všichni.

Stejně tak už jsme v rámci natáčení a příprav oslovili všechny ty, co mají mít BLNS nějakou roličku. Ať už jde o roli skutečnou, hereckou, nebo roli, co mají v kalhotech, nebo nějakou jinou, třeba srolovanou profilovku. Záleží na tom, co nám přistane v mailu.

Už v prvním díle jsme nechali jednoho z vás zazářit. Byť teda jen na půl vteřiny, jak bylo domluveno v rámci odměny You Dont Talk About BLNS, která replikuje střihačské umění Tylera Durdena z Klubu rváčů.

A co ty další věci?

Klid, k tomu se právě dostáváme. Party s červeným kobercem proběhne tento pátek v jednom nejmenovaném podniku. Moc se těšíme a trochu se i bojíme, jak tam všichni dopadneme. Třeba natočíme i nějaké to video. A nebo radši ne.

A pak už zbývají jenom plakáty a trika. Plakáty s Pérákem, ačkoliv, tady to vlastně můžeme napsat na plnou hubu – Čůrákem, jsou v tiskárně a čekáme, až nám je doručí. Stejně tak už řešíme s tiskárnou trička – aktuálně řešíme dostupné barevnosti.

To abyste si mohli vybrat i jinak než mezi černou a černou… Tohle jsme trochu podcenili (hlavně Lukáš) a za to se omlouváme. Ostatně je to ale důvod, že radši děláme videa než fashion label.

Díky moc všem a snad vás první díl první řady bavil jako nás.
Mikoláš, Martin, Lukáš

Je tomu necelý měsíc, co jsme společně zabodovali na Startovači. A to si žádá jisté summary, co jsme udělali, a také info, že jsme prachy nesbalili a nezmizeli do Uzbekistánu... Takže to máme: Rozkuřovač, přístupy, Paseka, Crew - odesláno! Obrázek

Pravda, někteří z nás takové ambice měli, ale Mikoláš zatím neodjel dál než na Slovensko. A pak se vrátil, protože tanková plzeň je tanková plzeň. Každopádně, v mezičase stihl navštívil vydavatelství Paseka a Crew.

Obě dvě vydavatelství nás podpořily již během nultých řad a do našeho Startovače daly i velmi zajímavé odměny. Paseka darovala 7 titulů, za které dáme do ohně ruku i Péráka 21. století (info zde!). A Mikoláš do všech vepsal svoje věnování.

startovac_odmeny3.jpg

Stejný proces následoval i v Crwi, resp. v knihkupectví Krakatit. Od Crwe pět startérů získalo parádní průřez komiksy, které u nás vychází. A tím, co rádi čteme (info zde!). A ještě je tam manga Fullmetal Alchemist k tomu!

Stejně tak se svých odměn dočkali všichni, co nás podpořili - v mailu byste měli obdržet odkaz na stažení svého certifikátu Rozkuřovač! A pokud patříte mezi Zvědavce, již jste dostali přístup na celý náš GDrive, kde najdete i to, co nechcete.

Aktuálně řešíme trička a plakáty. Probíráme vámi vyplněné formuláře a děláme si v tom trochu pořádek, abychom věděli, kolik, čeho a v jaké barvě máme objednat. Kde si nebudeme jistí, tam vás ještě konktaktujeme mailem.

A jak to vypadá s tím, na co jste všichni příspěli? Nápadů na témata a díly máme tři hromady. Scénáře pro první díly jsou již ve výrobě a to se týká jak první řady BLNS tak i Knížního klubu - ten bychom navíc chtěli natáčet již tento týden!

Samotnou premiéru nové řady jsme pak stanovili vcelku jasně na "někdy ten první týden v září, né hned ten první víkend, hned ale po něm!" To, abyste věděli, jak si máte naplánovat třeba dovolenou nebo pracovní povinnosti (den potom)...

Jinak, kdyby někdo něco měl, nechť nám napíše na našem FB a nebo prostě na mail blatenightshow@gmail.com