BLate Night Show! - crowfunding kampaň

BLate Night Show!

Pomozte nám natočit první regulerní řadu BLate Night show. Náš pot. Vaše peníze.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Long story krátce
Jak můžete vidět ve videu nahoře, BLate Night Show je internetová talk-show americkýho střihu. Rukávy má možná trochu delší, v pase né úplně sedí, ale o to víc se zařezává. Humorem, výrazivem, volbou témat. A chceme z kamarádského projektu udělat regulérní online show. Jdete do toho s náma?

Ukázka: BLate Night Show S00E06 - proč jsou vaši rodiče divný

OK, tak dlouze taky...
BLate Night Show vzniklo jako projekt několika kamarádů, který ve volném čase (to jako utahaný večer po práci) jeli na pražské Ládví natáčet něco, co by mohlo být v jistém stavu opilosti nazýváno Johnem Oliverem v Česku. A během jejich snažení se z toho stalo něco úplně jinýho, ale vůbec ne blbýho. Konec psaní ve třetí osobě...

BLate Night Show je talkshow a každý týden rozebírá témata, která trápí aktuální uživatele internetu. Technologie, kultura, politika, to všechno splývá v ucelená témata. V jednom díle komentujeme módní trendy a pojídání syrových kuřat, v dalším přiděláváme umělé penisy na sandály politiků a děláme z nich Péráka pro 21. století. Nikdy nevíte, co čekat.

Aktuálně máme za sebou 12 dílů, víme, co dokážeme a vy se můžete podívat, čeho jsme schopní. S vaší pomocí chceme BLate Night Show posunout dál. S vašimi penězi získáme jistotu, že tenhle projekt má smysl. A s vaší pomocí taky pokryjeme všechny náklady, co s pořadem máme. Jasně, baví nás to, ale naše rodiny už zase tolik ne.

perak.jpg

Ukázka: Plakát Pérák pro 21. století od mladého umělce Woodyho Trojáka, který zmaloval třeba celý Mighty Sounds. Plakát bude ve formátu B2 na vysokogramážním křídovým papíře. Bacha, až to budete vytahovat z tuby, ať se neříznete, jak ten Pérák bude vostrej.

Vaše prachy neprofrcáme. Ne všechny
Sice jsme si říkali, že dát 24 dílů jako u Star Treku by byla frajeřina, ale nakonec jsme si to rozmysleli. Přece jenom během 24 dílů se může přihodit hodně věcí, který by nám mohli zabránit cíl splnit. Mohlo by nás srazit auto, Okamura na nás poslat svoje shinobi nebo bychom se třeba mohli nechat předělat na ženy a ztratit smysl pro ironii. Za vaše peníze natočíme regulérní první řadu BLate Night Show, tedy 6 epizod informacemi a humorem nacpaných stejně, jako jsou džíny Dalibora Jandy. To jako hodně, jen se koukněte. A když vybereme víc? Tak bude obsahu a dílů ještě víc! Studio nechceme, to už máme domluvené, ale chceme peníze na…

  • zapůjčení techniky
  • střihače
  • postprodukci
  • nějaký to kreativní pivečko
  • a nějaký to kreativní vínečko (litr za 69,-)
  • a nějakej ten Žufy (ten ať si to cálne!)
  • a taky do druhý nohy

Cíle, kterých docílíme (možná)

startovac_kampan.jpg

Ukázka: průběh kampaně, který se snažíme občas aktualizovat.

90 tisíc Kč: 1. ŘADA
To neni zase tolik, ne? Mysleli jste víc, že jo! A přitom dostanete 6 nových dílů BLate Night Show, které začneme vysílat od 2. září 2018 a to opět každý týden. Na FB i YT. Zdarma.

100 tisíc Kč: 1.ŘADA A ABY SE MIKY NELESK
Další odměna a takhle brzo? Jasně, s tim leskem máme problém a musíme ho řešit s vizážistou. Máme v merku borce, co udělal Čejku.

125 tisíc Kč: 1. ŘADA + SPECIÁL
6 dílů BLate Night Show plus speciál! Téma speciálu bude vybráno v online hlasovaní. Každý startér získavá 1 hlas.

150 tisíc Kč: 1. ŘADA + SPECIÁL + KNIŽNÍ KLUB
Navíc kromě BLate Night Show budeme každý týden produkovat miniseriál věnovaný knihám (celkem 6 dílů). Ten vyjde cca každou středu.

240 tisíc Kč: 2. ŘADA
To znamená dalších 6 epizod navazujících na první řadu, které odvysíláme od 4. listopadu 2018.

265 tisíc Kč: 2. ŘADA + KNIŽNÍ KLUB POKRAČUJE
Toto frčí, to nakonec budete mít do konce roku na co koukat. Dvakrát týdně.

300 tisíc Kč: VÁNOČNÍ/SILVESTROVSKÝ SPECIÁL
Hecneme se. Jako fakt. I na Svátky něco cool připravíme
 

BLNS_SHIRT.jpg

Ukázka: Tričko BLate Night Show, sítotisk na supr textilu od Continental Clothing, trička šetrný k přírodě, vašim bradavkám, vůběc top kvalita. Na velikosti a barevnosti se domluvíme.

Co se stane, až vybereme peníze?
Kampaň na Startovači jsme spustili ke konci května a bude trvat 30 dnů. Pak přijde léto, prázdniny, koupačky v Chorvatsku, tancovačky na Mácháči (pro chudý) nebo Mauriciu (bohatý - hele, proč jste nám nedali víc cashe?), no a my budeme pilovat a ladit scénáře, což byla, zcela upřímně, věc, na kterou jsme neměli tolik času, kolik bychom potřebovali.

Natáčet a stříhat budeme v průběhu srpna, abychom pak se začátkem září, až se zase všichni znavení vrátíte do normálního života, získali špetku naděje, že to ještě neni úplně k zBLateí a že máte důvod se na něco těšit – na nás!

Kdo za projektem stojí?
Tváří, mozkem a levým lýtkem je Mikoláš Tuček, tedy moderátor ošlehaný kamerami i mikrofony. Stál za projekty jako jsou GamePage, Re-Play, Applikace nebo Rychlé palce. A pak chtěl udělat taky něco po svym, na internetu, kde mu do toho nebude nikdo kecat.

Lukáš Bašta vyhrál soutěž v kreslení požárních aut na základní škole a taky byl jeden čas docela dobrej v Counter-Striku, to asi před 18 lety. Taky jeden čas dělal šéfredaktora SCORE a teď dělá v reklamce. V týmu ho ale máme, protože napsal tenhle text. Díky Luky!

Martin Brykner před několika lety vstoupil do šiřšího povědomí, když famózně nadaboval postavu ryby v davu číslo 3 v prvním díle SpongeBoba. Spoluzakladatel startovac.cz (takže to máme zadara) a samozvaný No.1 český fanoušek Traye Parkera a Matta Stonea. To vše ho pasuje do role mentora a člověka, kterej píše docela zábavný scénáře. Teda nevíme, jestli se tý snůšce překlepů dá psaní vůbec říkat, vtipný to ale je!

Co si o tomto projektu myslíte?