BLNS_uvodka.jpg

BLate Night Show! Film & Video

Pomozte nám natočit první regulerní řadu BLate Night show. Náš pot. Vaše peníze.

BLate Night Show!

Vybráno303 817 Kč(338 %)

338 %
90 000 Kčpožadováno
403startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Long story krátce
Jak můžete vidět ve videu nahoře, BLate Night Show je internetová talk-show americkýho střihu. Rukávy má možná trochu delší, v pase né úplně sedí, ale o to víc se zařezává. Humorem, výrazivem, volbou témat. A chceme z kamarádského projektu udělat regulérní online show. Jdete do toho s náma?

Ukázka: BLate Night Show S00E06 - proč jsou vaši rodiče divný

OK, tak dlouze taky...
BLate Night Show vzniklo jako projekt několika kamarádů, který ve volném čase (to jako utahaný večer po práci) jeli na pražské Ládví natáčet něco, co by mohlo být v jistém stavu opilosti nazýváno Johnem Oliverem v Česku. A během jejich snažení se z toho stalo něco úplně jinýho, ale vůbec ne blbýho. Konec psaní ve třetí osobě...

BLate Night Show je talkshow a každý týden rozebírá témata, která trápí aktuální uživatele internetu. Technologie, kultura, politika, to všechno splývá v ucelená témata. V jednom díle komentujeme módní trendy a pojídání syrových kuřat, v dalším přiděláváme umělé penisy na sandály politiků a děláme z nich Péráka pro 21. století. Nikdy nevíte, co čekat.

Aktuálně máme za sebou 12 dílů, víme, co dokážeme a vy se můžete podívat, čeho jsme schopní. S vaší pomocí chceme BLate Night Show posunout dál. S vašimi penězi získáme jistotu, že tenhle projekt má smysl. A s vaší pomocí taky pokryjeme všechny náklady, co s pořadem máme. Jasně, baví nás to, ale naše rodiny už zase tolik ne.

perak.jpg

Ukázka: Plakát Pérák pro 21. století od mladého umělce Woodyho Trojáka, který zmaloval třeba celý Mighty Sounds. Plakát bude ve formátu B2 na vysokogramážním křídovým papíře. Bacha, až to budete vytahovat z tuby, ať se neříznete, jak ten Pérák bude vostrej.

Vaše prachy neprofrcáme. Ne všechny
Sice jsme si říkali, že dát 24 dílů jako u Star Treku by byla frajeřina, ale nakonec jsme si to rozmysleli. Přece jenom během 24 dílů se může přihodit hodně věcí, který by nám mohli zabránit cíl splnit. Mohlo by nás srazit auto, Okamura na nás poslat svoje shinobi nebo bychom se třeba mohli nechat předělat na ženy a ztratit smysl pro ironii. Za vaše peníze natočíme regulérní první řadu BLate Night Show, tedy 6 epizod informacemi a humorem nacpaných stejně, jako jsou džíny Dalibora Jandy. To jako hodně, jen se koukněte. A když vybereme víc? Tak bude obsahu a dílů ještě víc! Studio nechceme, to už máme domluvené, ale chceme peníze na…

  • zapůjčení techniky
  • střihače
  • postprodukci
  • nějaký to kreativní pivečko
  • a nějaký to kreativní vínečko (litr za 69,-)
  • a nějakej ten Žufy (ten ať si to cálne!)
  • a taky do druhý nohy

Cíle, kterých docílíme (možná)

startovac_kampan.jpg

Ukázka: průběh kampaně, který se snažíme občas aktualizovat.

90 tisíc Kč: 1. ŘADA
To neni zase tolik, ne? Mysleli jste víc, že jo! A přitom dostanete 6 nových dílů BLate Night Show, které začneme vysílat od 2. září 2018 a to opět každý týden. Na FB i YT. Zdarma.

100 tisíc Kč: 1.ŘADA A ABY SE MIKY NELESK
Další odměna a takhle brzo? Jasně, s tim leskem máme problém a musíme ho řešit s vizážistou. Máme v merku borce, co udělal Čejku.

125 tisíc Kč: 1. ŘADA + SPECIÁL
6 dílů BLate Night Show plus speciál! Téma speciálu bude vybráno v online hlasovaní. Každý startér získavá 1 hlas.

150 tisíc Kč: 1. ŘADA + SPECIÁL + KNIŽNÍ KLUB
Navíc kromě BLate Night Show budeme každý týden produkovat miniseriál věnovaný knihám (celkem 6 dílů). Ten vyjde cca každou středu.

240 tisíc Kč: 2. ŘADA
To znamená dalších 6 epizod navazujících na první řadu, které odvysíláme od 4. listopadu 2018.

265 tisíc Kč: 2. ŘADA + KNIŽNÍ KLUB POKRAČUJE
Toto frčí, to nakonec budete mít do konce roku na co koukat. Dvakrát týdně.

300 tisíc Kč: VÁNOČNÍ/SILVESTROVSKÝ SPECIÁL
Hecneme se. Jako fakt. I na Svátky něco cool připravíme
 

BLNS_SHIRT.jpg

Ukázka: Tričko BLate Night Show, sítotisk na supr textilu od Continental Clothing, trička šetrný k přírodě, vašim bradavkám, vůběc top kvalita. Na velikosti a barevnosti se domluvíme.

Co se stane, až vybereme peníze?
Kampaň na Startovači jsme spustili ke konci května a bude trvat 30 dnů. Pak přijde léto, prázdniny, koupačky v Chorvatsku, tancovačky na Mácháči (pro chudý) nebo Mauriciu (bohatý - hele, proč jste nám nedali víc cashe?), no a my budeme pilovat a ladit scénáře, což byla, zcela upřímně, věc, na kterou jsme neměli tolik času, kolik bychom potřebovali.

Natáčet a stříhat budeme v průběhu srpna, abychom pak se začátkem září, až se zase všichni znavení vrátíte do normálního života, získali špetku naděje, že to ještě neni úplně k zBLateí a že máte důvod se na něco těšit – na nás!

Kdo za projektem stojí?
Tváří, mozkem a levým lýtkem je Mikoláš Tuček, tedy moderátor ošlehaný kamerami i mikrofony. Stál za projekty jako jsou GamePage, Re-Play, Applikace nebo Rychlé palce. A pak chtěl udělat taky něco po svym, na internetu, kde mu do toho nebude nikdo kecat.

Lukáš Bašta vyhrál soutěž v kreslení požárních aut na základní škole a taky byl jeden čas docela dobrej v Counter-Striku, to asi před 18 lety. Taky jeden čas dělal šéfredaktora SCORE a teď dělá v reklamce. V týmu ho ale máme, protože napsal tenhle text. Díky Luky!

Martin Brykner před několika lety vstoupil do šiřšího povědomí, když famózně nadaboval postavu ryby v davu číslo 3 v prvním díle SpongeBoba. Spoluzakladatel startovac.cz (takže to máme zadara) a samozvaný No.1 český fanoušek Traye Parkera a Matta Stonea. To vše ho pasuje do role mentora a člověka, kterej píše docela zábavný scénáře. Teda nevíme, jestli se tý snůšce překlepů dá psaní vůbec říkat, vtipný to ale je!

Vybráno303 817 Kč(338 %)

338 %
90 000 Kčpožadováno
403startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMikoláš Tuček

Odměny

100 KčRozkuřovač

Veledůležitá pozice, bez které se neobejde žádná Late night show. Moderátor musí být vždy připraven. E-mailem obdržíte originální certifikát stvrzující vaši pracovní zkušenost. Automatické plusové body při hledání práce v jakémkoliv korporátu. Hlasovací právo v případě vyběru témat pro speciály.

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

250 KčFirst Blood

Vaše jméno a funkce uvedené v závěrečných titulkách jednoho dílu. + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet dostupných odměn: 0/36

Odměna nedostupná

300 KčŘehoř Červenokostelecký: barista

Vaše jméno a funkce uvedené v závěrečných titulkách jednoho dílu. + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet dostupných odměn: 7/72

Odměna nedostupná

567 KčYou DO NOT talk about BLNS!

Získávate 0,5 vteřiny v jednom díle BLNS pro Váš osobní vzkaz, foto nebo promo kód. Pokud jste hard core fanoušek Klubu rváčů a chcete zakomponovat do pořadu obrázek vašeho mužství, tak dodaný materiál musí být v klidovém stavu v min. rozlišení 6 miliónu pixelů. Něco “normálního”, ok? + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet dostupných odměn: 3/18

Odměna nedostupná

750 KčZvědavec

Pro začátek Read-only access do BNS Google Drive. Zakulisní informace, nepovedené záběry, nezkrácené díly, nerealizované scénaře, hádky, recept na Novičok, identita Zodiaka, adresa na Elvise apod. + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: červen 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčPlakát Péráka pro 21. století

Chceš mít kus mladého umění, ale na Davida Černýho už nejsou love? Naštěstí jsme tady my s limitovanou edicí Pérákova plakátu. Komiks nevyjde, ale ten plakát můžeš mít v A2! Může být podepsaný. Múžeme na něj napsat přání. Je to na tobě. + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: červen 2018

Počet dostupných odměn: 37/50

Odměna nedostupná

1 000 KčBLNS triko v naprostym topu

Zen, vole! Je to pálka, ale triko je v topu a jde hlavně o podporu naší věci. Klidu dosáhnete nejen díky bambusovému vláknu, ale i pocitu, že jsme dostali vaše peníze.

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčChci doma Paseku

Speciální balík 6 knížek (více v novinkách) vydavatelství Paseka a navíc s Mikolášovým podpisem!

Očekávané doručení odměny: srpen 2018

Počet dostupných odměn: 0/5

Odměna nedostupná

1 000 KčTady poteče CREW!

Výběr top komiksů od CRWE a navíc s Mikyho podpisem. Klasickym inkoustem. Podrobnosti v novince.

Počet dostupných odměn: 0/5

Odměna nedostupná

1 250 KčŘehoř Červenokostelecký 2.0

Vaše jméno a funkce uvedené v závěrečných titulkách celé první řady. + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: říjen 2018

Počet dostupných odměn: 0/4

Odměna nedostupná

1 500 KčMaterialista

Originální plakát Péráka, tričko "Zen, Vole". + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet dostupných odměn: 0/10

Odměna nedostupná

1 600 KčPozdní Materialista

Originální plakát Péráka a BNS tričko . + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet dostupných odměn: 15/30

Odměna nedostupná

2 500 KčČervený koberec

Pozvání na slavnostní párty při příležitosti premiéry 1. dílů 1. sezóny. Křest proběhne pravděpodobně někde v hospodě v Praze za účasti BNS. Pivo v ceně. + Odměna Rozkuřovač

Očekávané doručení odměny: září 2018

Počet dostupných odměn: 11/25

Odměna nedostupná

5 000 KčSpot the Looney!

Tato Monty Pythonovská odměna je věnována odvážlivcům, kteří se nebojí ze sebe udělat blázna. Objevíte se osobně v jednom díle BNS. Jak bude vstup dlouhý a zda vás necháme mluvit, nevíme. Záleží, co nás napadne a jak umíte hrát. Pokud koktáte máte 10% slevu. + Odměna Červený koberec

Očekávané doručení odměny: říjen 2018

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

5 000 KčSpot the Looney! (Sezóna 2)

Tato Monty Pythonovská odměna je věnována odvážlivcům, kteří se nebojí ze sebe udělat blázna. Objevíte se osobně v jednom díle BNS (sezóna 2). Jak bude vstup dlouhý a zda vás necháme mluvit, nevíme. Záleží, co nás napadne a jak umíte hrát. Pokud koktáte máte 10% slevu. + Odměna Červený koberec

Očekávané doručení odměny: prosinec 2018

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

10 000 KčPsycho střelec

?

Očekávané doručení odměny: říjen 2018

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

20 000 KčPartner dílu

Za tyhle peníze vám dáme logo do titulků a ještě vás zmíníme v rámci pořadu. Taky vám poděkujeme na našich sociálních sítích (formou videa). + Odměna Červený koberec

Očekávané doručení odměny: listopad 2018

Počet dostupných odměn: 6/6

Odměna nedostupná

20 000 KčPartner Knižního Klubu

Stanete se partnerem 1. řady naší nové show - Klubu Knižních Kamarádů. Teda pokud umíte číst.

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

40 000 KčVlastní epizoda

Nad rámec klasické série pro vás vytvoříme speciální tématický díl. Nebojíme se ničeho, i o obrábění jsme mluvili a to jsme ani nevěděli, co to je. + Odměna Partner dílu

Očekávané doručení odměny: říjen 2018

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná

90 000 KčPartner sezóny

Máte značku a nemáte kde utratit budget? Tohle je ta správná cesta. KPIs splníte dřív, než byste řekli “mileniál.” Svoje logo uvidíte v každém dílu série a každý týden na našich sockách. + Odměna Červený koberec

Očekávané doručení odměny: prosinec 2018

Počet dostupných odměn: 2/2

Odměna nedostupná