Blate Night Show - 3. sezóna - crowfunding kampaň

Novinky - Blate Night Show - 3. sezóna

Rok se sešel s mlokem a jsme tady zas. A zase chceme vaše peníze.

Film & Video
V rámci třetí série BLNS vznikl opět i vánoční speciál, nicméně nebojte, na tohle jsme peníze nevybírali. Díly prošpikovaný product placementem je bonus k plánované řadě.

Stejně jako loni, i letos jsme na Startovači vybírali peníze na další řadu, tentokrát na tu třetí. A zase úspěšně. Díky vám. A stejně jako loni jsme udělali i vánoční speciál s tipy na dárky. Nicméně, tento díl vznikl navíc za přispění partnerů, které máme rádi a kteří mají rádi nás. Nejde tak o regulérní díl v rámci série, ale stojí bokem jako speciál. I tak se ale koukněte a třeba naberete ještě inspiraci k tomu, co se chystá na 24. prosince.

A kromě zajímavých tipů tam najdete i klasický BLNS humor.

Jinak BLNS jede dál. Stay tuned pro další díly! Ten d-a-l-š-í vyjde již tento čtvrtek. Pokud se něco neposere.

Venku jsou již tři díly nové řady BLate Night Show + jeden speciál k tomu. Už jste je viděli? Třetí řada BLNS jede a nebojí se ožehavých témat Obrázek

Třetí řada BLate Night Show, která vznikla právě díky vám, je v plném proudu. Aktuálně jsou venku tři díly + jeden speciál a další díly (a speciál) jsou na cestě. A nebojíme se i kontroverzních témat jako je popdora Číny nebo problematika Penisalizace mužů...

Klimatokalypsa - hned prvním dílem jsme naznačili, že se nebojíme ničeho a podívali jsem se na problematiku boje za záchranu klimatu. Pokud možno realisticky a bez emocí a s pohledem na bližící se konec světa, který opět nenastal.

WE❤️ČÍNA - podpory na Startovači jsme si vážili, nicméně když přišla nabídka od Číňanů, že BLNS koupí (alespoň na díl), nemohli jsme jim říct ne. Jako fakt. Nemohli. Podívejte se, co pro vás udělala Čína dobrého a naučte se i trochu čínsky!

Boys Power a Penisalizace - závažný problém, jehož skutečné rozměry jsme odhalili, až když video vyšlo. Za prvních 24 hodin ho totiž vidělo 10 tisíc lidí. Zjistěte si o tomto závažném problému moderní doby víc a pochopte, že v tom nejste sami.

Sametový speciál - v rámci BLNS se věnujeme nejen tématům nadčasovým, ale i těch žhavě aktuálním. V tomto speciálu jsme se tedy podívali na to, jestli byla větší bitka století Vémola s Atillou nebo Klaus Junior s věnci na Národní třídě...

A co dál? Inu, ti z vás, kteří nás podpořili natolik, že kromě dobrého pocitu získali i vstupenky na Fuck the Awards párty (prostě zapíjení třetí řady), tak si zkontrolujte maily, jelikož jsme již rozeslali pozvánky. Akce se koná 11. prosince a budeme se na vás těšit. Minule se to povedlo. Možná až moc.

A co ještě dál? Certifikáty. Ano, třeskutě vtipné certifikáty jsou již na cestě - s poděkováním a slzou dojetí je rozešleme mailem a holubí poštou. To první dorazí určitě tento týden, to druhé určitě nedorazí vůbec.

Děkujeme za přízeň a těšte se na další díly!

Děkujeme všem, co jste nás podpořili. Ať už to bylo penězmi, sdílením, nebo jenom tím, že nás sledujete a dáváte lajky. Podařilo se nám udělat druhý projekt Startovač a to i přes to, že jsme si dali cíl vybrat peníze za polovinu času, co minule, a navíc jsme vykašlali na trička a plakáty, jejichž výroba a distribuce prostě trochu vázla. Vy jste svoje splnili. Teď je řada na nás! Obrázek

O to větší radost máme, že i přes to se našlo přes 270 z vás, kteří šáhli do peněženky a poslali nám nějakou korunu (teda několik stovek korun, potažmo tisícovek). Jsme ještě radší, že tohle naše blbnutí může pokračovat dál. Nápadů máme pořád hodně a tohle je pro nás důležitý impuls. A taky závazek, co si budeme povídat. A závazky, to je něco, co taky potřebujeme, abysme se na to nevy...vy víte co.

V nejbližších dnech tedy dáme poradu a probereme nápady a scénáře, které máme teď rozdělané. Do konce roku se stane hodně zajímavých věcí. Až na Káju, ten už znova neumře. Ale i tak! Teď přijde ta nejtěžší část - poskládat scénáře na novou řadu, aby nás to všechny bavilo. Pivo snad do konce roku výrazně nezdraží, tak se nemusíme bát, že by o nápady byla nouze...

Ještě jednou díky všem a Stay Tuned na další novinky!