BLACKTAPE-JEDEME PARTY [OFFICIAL VIDEOCLIP] | crowdfunding kampaň

BLACKTAPE-JEDEME PARTY [OFFICIAL VIDEOCLIP]

Pomocte nám vytvořit kvalitní písničku a videoclip. Můžeme společně splnit náš sen.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

 BLACKTAPE – JEDEME PARTY [ OFFICIAL VIDEOKLIP ]

Kdo jsme? Jsme amatérská hudební skupina která se skládá ze dvou členů: Prvním členem je Tomáš a druhým členem skupiny je David. Je nám 15 a 16 let. A naše koníčky jsou natáčení na YouTube,hudba,skládání textů a focení. S YouTubem jsme začali před čtyřmi roky, když jsme na sociální sít nahráli naše první video. YouTubem se zabýváme do dnes a je to naše velké hobby,celkově jsme nasbírali na našem YouTube kanálu jménem RealBoysTV přes 500 000 zhlédnutí. Vystupujeme také na různých YouTube akcích jako hosté a moderátoři.

s.jpg

Jak jsme začali? Máme za sebou už dvě písničky, které bereme jako rozjezdovou dráhu a také počínající směr, kterým jsme se rozhodli jít. Písničky jsme tvořili doma na obyčejném mikrofonu a videoklip k tomu je natočený zapůjčeným foťákem. Po těchto dvou singlech, které jsme umístili na náš YouTube kanál určený pro videa, jsme se rozhodli, že chceme vytvořit něco, co bude mít kvalitu a zaujme to co největší počet lidí. Naše minulé dvě písničky mají přes 25 000 zhlédnutí a počet zhlédnutí se neustále zvyšuje.

Co je náš cíl? Vytvořit album a vystupovat v klubech či koncertech před jakýmkoliv počtem lidí. Bavit lidi a inspirovat je. Chceme ukázat, že na věku nezáleží a že i mladí lidé dokážou dělat kvalitní hudbu,dokážou prorazit a jít si za svým snem a dělat to, co je baví.

Detaily a popis klipu k písničce: Písničku chceme nahrát v Pražském studiu SunLine, kde budeme podle dohody trávit dva dny nahráváním singlu a po nahrání i úpravou samotné písničky. Po nahrání budeme kontaktovat Fotoatelier Chodov a zvlášť kameramana, s kterým společně natočíme dané záběry z kterých se bude klip skládat. Atelier by nás tedy vyšel na 3000 korun (záleží na hodinách které v atelieru strávíme). Dále bychom potřebovali zaplatit kameramana Petra Žižku, který má za sebou už několik videoklipů spolu s editací, a velice nás zaujal. Kameraman by to vše podle dohody natočil za 6500 Kč. Písnička se jmenuje „JEDEME PARTY“, je to singl o párty,stylu a „chillu“ mladých lidí kteří se chtějí bavit. Do klipu jsme si také zajistili 6 tanečnic. Klip máme promyšlený a budou v něm použity speciální efekty a pyrotechnika : dýmovnice. Také bychom chtěli do klipu zahrnout záběr s limuzínou, kterou bychom použili od našeho známého.

Rozpis předběžných výdajů: Studio SunLine na dva dny práce – 5000 Kč, Prostory Atelieru Chodov celkem -3000Kč, Kameraman a editace videoklipu -6500 Kč,Pyrotechnika a světelné efeky apod..-500 Kč. Celková cena je tedy 15 000 Kč. Věřím, že se najdou lidé kteří podpoří mladou začínající hudební skupinu a pomůžou jim tím rozjet svůj sen, který si už od dětsví snaží plnit.

Děkujeme.

BLACKTAPE MUSIC.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 15 197 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 15 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 16 Startérů

Autor projektu

BLACKTAPEMUSIC - obrázek
  • projekt od BLACKTAPEMUSIC
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Odznáček BLACKTAPE

Za tuto částku vám pošleme odznáček BLACKTAPE.
Pouze při úspěšném dokončení projektu!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
99 Kč

Podepsaná fotka

Dostanete podepsanou fotku!
Pouze při úspěšném dokončení projektu!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
100 Kč

Zajímavý balíček

2 Náramky REALBOYSTV
2 odznáčky BLACKTAPE
podepsaná fotka
děkovný dopis.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

odkaz na záběry "Behind The Scenes"

Za tuto podporu dostanet speciální odkaz, kde si budete moci stáhnout záběry, které nikdo mít nebude. Tyto záběry bývají mnohdy velmi vtipné :-)

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit
299 Kč

Jméno na konci klipu

Za tuto částku uvidíte svoje jméno na konci klipu. Pouze při úspěšném dokončení projektu!

Počet dostupných odměn: 25/25

Nelze podpořit
399 Kč

Odkaz na písničku ještě před vydáním

Za tuto částku se na klip a písničku podíváte ještě dřív, než všichni ostatní.
Pouze při úspěšném dokončení projektu!

Počet dostupných odměn: 23/25

Nelze podpořit
999 Kč

Hezké odpoledne s BLACKTAPE!

Za tuhle částku si můžeme po ukončení zajít na zmrzku někde v Pražské kavárně! Samozřejmě zveme!

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
5 000 Kč

Účast v klipu!

Chcete nás až tak moc podpořit? Woow, tak za tuto částku se můžete učastnit natáčení videoklipu a jestli budete mít chuť, tak se tam i objevíte!

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit