BLACKTAPE-JEDEME PARTY [OFFICIAL VIDEOCLIP] - crowfunding kampaň

BLACKTAPE-JEDEME PARTY [OFFICIAL VIDEOCLIP]

Pomocte nám vytvořit kvalitní písničku a videoclip. Můžeme společně splnit náš sen.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

 BLACKTAPE – JEDEME PARTY [ OFFICIAL VIDEOKLIP ]

Kdo jsme? Jsme amatérská hudební skupina která se skládá ze dvou členů: Prvním členem je Tomáš a druhým členem skupiny je David. Je nám 15 a 16 let. A naše koníčky jsou natáčení na YouTube,hudba,skládání textů a focení. S YouTubem jsme začali před čtyřmi roky, když jsme na sociální sít nahráli naše první video. YouTubem se zabýváme do dnes a je to naše velké hobby,celkově jsme nasbírali na našem YouTube kanálu jménem RealBoysTV přes 500 000 zhlédnutí. Vystupujeme také na různých YouTube akcích jako hosté a moderátoři.

s.jpg

Jak jsme začali? Máme za sebou už dvě písničky, které bereme jako rozjezdovou dráhu a také počínající směr, kterým jsme se rozhodli jít. Písničky jsme tvořili doma na obyčejném mikrofonu a videoklip k tomu je natočený zapůjčeným foťákem. Po těchto dvou singlech, které jsme umístili na náš YouTube kanál určený pro videa, jsme se rozhodli, že chceme vytvořit něco, co bude mít kvalitu a zaujme to co největší počet lidí. Naše minulé dvě písničky mají přes 25 000 zhlédnutí a počet zhlédnutí se neustále zvyšuje.

Co je náš cíl? Vytvořit album a vystupovat v klubech či koncertech před jakýmkoliv počtem lidí. Bavit lidi a inspirovat je. Chceme ukázat, že na věku nezáleží a že i mladí lidé dokážou dělat kvalitní hudbu,dokážou prorazit a jít si za svým snem a dělat to, co je baví.

Detaily a popis klipu k písničce: Písničku chceme nahrát v Pražském studiu SunLine, kde budeme podle dohody trávit dva dny nahráváním singlu a po nahrání i úpravou samotné písničky. Po nahrání budeme kontaktovat Fotoatelier Chodov a zvlášť kameramana, s kterým společně natočíme dané záběry z kterých se bude klip skládat. Atelier by nás tedy vyšel na 3000 korun (záleží na hodinách které v atelieru strávíme). Dále bychom potřebovali zaplatit kameramana Petra Žižku, který má za sebou už několik videoklipů spolu s editací, a velice nás zaujal. Kameraman by to vše podle dohody natočil za 6500 Kč. Písnička se jmenuje „JEDEME PARTY“, je to singl o párty,stylu a „chillu“ mladých lidí kteří se chtějí bavit. Do klipu jsme si také zajistili 6 tanečnic. Klip máme promyšlený a budou v něm použity speciální efekty a pyrotechnika : dýmovnice. Také bychom chtěli do klipu zahrnout záběr s limuzínou, kterou bychom použili od našeho známého.

Rozpis předběžných výdajů: Studio SunLine na dva dny práce – 5000 Kč, Prostory Atelieru Chodov celkem -3000Kč, Kameraman a editace videoklipu -6500 Kč,Pyrotechnika a světelné efeky apod..-500 Kč. Celková cena je tedy 15 000 Kč. Věřím, že se najdou lidé kteří podpoří mladou začínající hudební skupinu a pomůžou jim tím rozjet svůj sen, který si už od dětsví snaží plnit.

Děkujeme.

BLACKTAPE MUSIC.

Co si o tomto projektu myslíte?