Hudební pořad BLACK TONE MUSIC - crowfunding kampaň

Novinky - Hudební pořad BLACK TONE MUSIC

Připravujeme nový hudební pořad o mladých českých kapelách. Podílejte se na jeho vzniku a pomozte tak celé hudební scéně získat nový rozměr!

Film & Video
Máme pro vás super novinky! :)

Ahoj!

Tak jsme v polovině kampaně a i když je zatím vybrána jen čtvrtina rozpočtu, neztrácíme naděje. Děkujeme všem, co nám přispěli nebo se chystají nám přispět - ještě je pořád čas! :) Stejně tak děkujeme všem, co sdílejí a posílají nám krásný zprávy plný podpory. Moc si toho vážíme!

Jeden z vás nám nedávno navrhnul, zda nechceme udělat nějakou busking akci na podporu pořadu. A nám se to zdá jako výbornej nápad, takže v sobotu 17.10. se na nás těšte někde v ulicích Brna! Je to zároveň i skvělá příležitost popovídat si s náma o celým konceptu pořadu.
Potvrzení data a místa, kde a kdy se budeme po městě pohybovat, zveřejníme na našich facebookových stránkách - sledujte nás! :)

Tento týden jsme taky zahájili MASIVNÍ LETÁKOVOU KAMPAŇ (fanouškům Červenýho trpaslíka je jasný, oč jde :D) po celým Jihomoravským kraji. Pokud byste měli tip na místo, kam bychom štosík letáčků ještě mohli umístit, dejte nám vědět, prosím. 

Někteří jste si možná všimli, že jsme přidali novou odměnu. Je určena spíše firmám či živnostníkům, kteří by rádi zasponzorovali jednu či více epizod v našem pořad. Oplatíme jim prostorem, ve kterém budou moci zpropagovat sami sebe - ať už logem či rovnou reklamním spotem. To už je na individuální domluvě. :)

Zůstaňte s náma a mějte se krásně!

Tým BTM <3

Photo 02.10.15 16 30 40 (1).jpg

... a byl úspěšný! První týden na Startovači je za námi Obrázek

Čau lidi! :)

Je za námi první týden naší kampaně na Startovači a musíme říct, že máme obří radost z toho, kolik se už vybralo peněz a kolik lidí nám přispělo! Do téhle chvíle se vybralo krásných 20% z cílové částky. Děkujeme!

Ohlasy na náš projekt jsou strašně pozitivní, ať už z řad hudebníků nebo fanoušků. Spousta z vás nám taky píše, že byste rádi přiložili ruku k dílu i jinak, než finančním příspěvkem či sdílením - za to jsme samo sebou moc rádi, takže pokud máte (a chcete :) co nabídnout, ozvěte se! ... Zkrátka, jste skvělí a ani nevíte, jak moc nás tohle všechno utvrzuje v tom, že náš projekt má smysl.

O víkendu jsme se zase všichni sešli a přemýšleli, jak celej pořad udělat co možná nejlepší. Vyjasnili jsme si cestu, kterou chceme jít, a taky vymysleli pár vychytávek pro naše budoucí diváky i účinkující kapely. Samozřejmě se řešila i propagace pořadu a tahle naše kampaň. Je jasný, že obojí je pro nás dost zásadní...

Pokud bychom vás mohli o něco poprosit - sdílejte nás, kde můžete! 
Moc nám to pomůže :)

 

Photo 27.09.15 18 32 44 (1).jpg