Black Jesus Clothing | crowdfunding kampaň

Black Jesus Clothing

Nová značka Black Jesus Clothing připravuje nové kolekce a hudební akce na rok 2018. Pomoz nám rozjet rok 2018 v plné proudu! #imblackjesus

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kolik vybereme navíc?

Ani koruna na zmar a všechny vybrané peníze vložíme do kolekce, do projektu, který nás může posunout o několik levelů výš! Buďte toho součástí a vyberte si odměnu. Zde jsou další milníky:

start_black_jesus.jpg

Co vlastně děláme?

Zaměřujeme se především na výrobu oblečení typu „streetwear“, pomalu už druhým rokem se snažíme sledovat nejaktuálnější trendy a přinášet do ČR nové způsoby. Dále spolupracujeme přímo s interprety (např. Mladej Moris, Mooza, VADAK...) nebo s promotérem akcí Dream Visionent, pod názvem ,,Underrated", kterých se zúčastnilo přes 150 diváků v klubu Chapeau Rouge. Šíříme pozitivní názory na svět a snažíme se pracovat s talenty, které ve společnosti nejsou plnohodnotně brány.

DSC03086.jpg

Úspěchy

Při spuštění našeho prvního prodeje v květnu 2017 se vše vyprodalo do 24 hodin (přes 40ks oblečení). Pro nás to byl úspěch, ačkoli značku nikdo neznal, možná jen na základě spuštěných reklam, které běželi na sociálních sítích, jsme dostali objednávky i z jiných měst jako jsou např. : České Budějovice, Plzeň, Příbram a další. Při druhém prodeji jsme se opět dočkali vyprodání (přes 75ks viz. video upoutávka) a uzavřeli jsme spolupráci s úspěšnou modelkou Janou Plesníkovou. V červenci 2017 byl spustěn druhý prodej, byl natolik úspěšný, že jsme se postavili další výzvě. S již zmiňovanými promotéry Dream Visionent jsme uspořádali hudební sérii jménem ,,Underrated". V 1. ročníku se ukázala nová undergroundová hvězda pražských ulic Mladej Moris. Druhý ročník byl úspěšnější opět s pomocí Mladého Morise a Lukáše Moozy. Na akci se přijely podívat už i větší osobnosti jako Viktor Sheen nebo Olga Oliwye Soukupová. Na konci tohoto velkého maratonu úspěšných měsíců jsme získali spolupráci s českým YouTuberem jménem VADAK. Na závěr těchto uspěchů jsme naše oblečení ukázali na mole. Zúčastnili jsme se ve spolupráci s návrhářkou Jaroslavou Procházkovou módní přehlídky.

2017-11-30 00.37.11.png

Budoucnost

V příštích letech plánujeme expandovat mimo Českou republiku (především do Francie nebo Velké Británie), investovat do různých projektů podporujících sport v ČR a zároveň začít produkovat sportovní oddíl Black Jesus Clothing. Chceme vybudovat velkou značku nejen oblečení, ale celkového názoru a osobností s českými kořeny a prorazit do světa. V plánu máme také projekt ,,Church", ve kterém chceme zapojit tzv. vývoj talentu. Spočívat bude v rozvoji nadaných lidí od malířů až po tanečníky. Pro toto vše máme v plánu také vybudovat prodejnu, kde budeme distribuovat zboží.

Odměny

Trička z druhé kolekce 

DSC03213.jpg

adblackjphoto.jpg

Děkujeme! 

https://www.instagram.com/blackjesus_clothing/
https://www.facebook.com/blackjesusclothing
http://www.blackjesus-clothing.com/

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 1 200 Kč (2 %)
  • 2 %
  • 50 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Black Jesus Clothing - obrázek
  • projekt od Black Jesus Clothing
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Volný příspěvek II.

Rád bys nám pomohl k realizaci našeho projektu menším finančním příspěvkem? Nabízí se tato možnost prostřednictvím této odměny.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Dám tomu šanci!

Black Jesus Clothing pro tebe připravuje víc, než si myslíš. Není to zdaleka vše. Dej tomu šanci a získáš oficiální poděkování od autorů projektu + samolepky Black Jesus.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Malý Fanda

Tady už jde do tuhého tato částka není sranda. Ale je to přesně to, co chceš! Libí se ti celý projekt a vidíš v tom nějaký potenciál. Zainvestuj a získáš modní doplňek od Black Jesus Clothing + samolepky Black Jesus.

Počet dostupných odměn: 50/50

Nelze podpořit
400 Kč

Velký fanda

Už teď víš, že jsi náš fanoušek nebo už máš ponětí o naší značce a líbí se ti celý projekt? Zainvestuj a získáš tričko z druhé kolekce + samolepky Black Jesus.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
600 Kč

Střihni to tam!

Jen se neboj! Víme, že zvažuješ nad touto investici. Zainvestuj a získáš poukaz do jednoho z nejlepší holičství v Praze + samolepky Black Jesus

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Fanda sportovec!

Prožij s námi sportovní odpoledne na paintbalu. Budeš s námi bojovat bok po boku jako jeden bratr/sestra. Zainvestuj a dostaneš ještě možnost k tomu získat pár modřin zdarma!

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
1 400 Kč

Životabudič

Už nás sleduješ úplně všude. Začínáš být tak posedlý/á, že přemyslíš nad touto částkou? Pokud ano děláš dobře zainvestuj a získáš možnost se podívat na hudební akci Black Jesus. Vezmeme tě jako člena týmu budeš mít vstup do VIP sekce, kde se budeš moct sejít s celým týmem Black Jesus Clothing(vč. produkce, desingteamu)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
1 600 Kč

Člen party

Zainvestuj a získáš možnost se podívat na oficiální focení kolekce Black Jesus. Strávíš s námi den, zapojíš se a budeš moct sejít s celým týmem Black Jesus Clothing(vč. produkce, desingteamu)

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
4 000 Kč

Budovatel I.

Získáš možnost si vytvořit vlastní design svého kusu oblečení s našimi motivy (4 trička). Dále budeš mít možnost získat 30% slevu na dvě libovolné objednávky na našem eshopu.

Počet dostupných odměn: 4/4

Nelze podpořit
12 000 Kč

Budovatel II.

Rád buduješ a dokážeš být nápaditý? Zainvestuj a my ti dáme možnost si vytvořit s pomoci našeho týmu vlastni kolekci, kterou později pokud bude dostatečně kvalitní dáme do prodeje.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
50 000 Kč

Sponzor značky

Ideální odměna pokud vlastníte společnost. Možnost podepsání partnerské smlouvy s dalšími výhodami.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit