Black Jesus Clothing - crowfunding kampaň

Black Jesus Clothing

Nová značka Black Jesus Clothing připravuje nové kolekce a hudební akce na rok 2018. Pomoz nám rozjet rok 2018 v plné proudu! #imblackjesus

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kolik vybereme navíc?

Ani koruna na zmar a všechny vybrané peníze vložíme do kolekce, do projektu, který nás může posunout o několik levelů výš! Buďte toho součástí a vyberte si odměnu. Zde jsou další milníky:

start_black_jesus.jpg

Co vlastně děláme?

Zaměřujeme se především na výrobu oblečení typu „streetwear“, pomalu už druhým rokem se snažíme sledovat nejaktuálnější trendy a přinášet do ČR nové způsoby. Dále spolupracujeme přímo s interprety (např. Mladej Moris, Mooza, VADAK...) nebo s promotérem akcí Dream Visionent, pod názvem ,,Underrated", kterých se zúčastnilo přes 150 diváků v klubu Chapeau Rouge. Šíříme pozitivní názory na svět a snažíme se pracovat s talenty, které ve společnosti nejsou plnohodnotně brány.

DSC03086.jpg

Úspěchy

Při spuštění našeho prvního prodeje v květnu 2017 se vše vyprodalo do 24 hodin (přes 40ks oblečení). Pro nás to byl úspěch, ačkoli značku nikdo neznal, možná jen na základě spuštěných reklam, které běželi na sociálních sítích, jsme dostali objednávky i z jiných měst jako jsou např. : České Budějovice, Plzeň, Příbram a další. Při druhém prodeji jsme se opět dočkali vyprodání (přes 75ks viz. video upoutávka) a uzavřeli jsme spolupráci s úspěšnou modelkou Janou Plesníkovou. V červenci 2017 byl spustěn druhý prodej, byl natolik úspěšný, že jsme se postavili další výzvě. S již zmiňovanými promotéry Dream Visionent jsme uspořádali hudební sérii jménem ,,Underrated". V 1. ročníku se ukázala nová undergroundová hvězda pražských ulic Mladej Moris. Druhý ročník byl úspěšnější opět s pomocí Mladého Morise a Lukáše Moozy. Na akci se přijely podívat už i větší osobnosti jako Viktor Sheen nebo Olga Oliwye Soukupová. Na konci tohoto velkého maratonu úspěšných měsíců jsme získali spolupráci s českým YouTuberem jménem VADAK. Na závěr těchto uspěchů jsme naše oblečení ukázali na mole. Zúčastnili jsme se ve spolupráci s návrhářkou Jaroslavou Procházkovou módní přehlídky.

2017-11-30 00.37.11.png

Budoucnost

V příštích letech plánujeme expandovat mimo Českou republiku (především do Francie nebo Velké Británie), investovat do různých projektů podporujících sport v ČR a zároveň začít produkovat sportovní oddíl Black Jesus Clothing. Chceme vybudovat velkou značku nejen oblečení, ale celkového názoru a osobností s českými kořeny a prorazit do světa. V plánu máme také projekt ,,Church", ve kterém chceme zapojit tzv. vývoj talentu. Spočívat bude v rozvoji nadaných lidí od malířů až po tanečníky. Pro toto vše máme v plánu také vybudovat prodejnu, kde budeme distribuovat zboží.

Odměny

Trička z druhé kolekce 

DSC03213.jpg

adblackjphoto.jpg

Děkujeme! 

https://www.instagram.com/blackjesus_clothing/
https://www.facebook.com/blackjesusclothing
http://www.blackjesus-clothing.com/

 

Co si o tomto projektu myslíte?