Startovač - financování projektů

Bizzare Highlights - festival divných kapel - crowfunding kampaň

Novinky - Bizzare Highlights - festival divných kapel

Postavme na hlavu zaběhnuté principy hudebního showbusinessu. Se špičkovými umělci z netradičních sfér zažijme věci, o kterých se nám ani nesnilo.

Hudba
Pár organizačních informací

Přátelé, ještě jednou děkujeme vám všem za laskavé příspěvky, bez vás by to nešlo, doufáme, že s festivalem a s odměnami budete spokojeni.

Vaše lístky i ostatní odměny budou k dispozici přímo na místě. Melodka bude otevřená od 18:30, někdy po sedmé začne první vystoupení. 

Pokud vás mrzí, že jste některou odměnu "zakoupit" nestihli, je možné, že přímo na festivalu bude ještě k mání, už samozřejmě mimo startovač projekt, který je úspěšně uzavřen. 

Pokud jste si hmotnou odměnu vybrali, ale na festival se jít nechystáte, napište nám, domluvíme se na předání individuálně, popř. zodpovíme jiné dotazy. 

Pište buď rovnou na facebook Bizáru, anebo na bizzarehighlights@gmail.com. 

Díky, v pondělí se těšíme na viděnou!

Za BH tým

Tomáš Bayer

Dosáhli jsme cílové částky!

Přátelé, podařilo se nám od vás vybrat cílovou částku pro náš projekt, velice vám děkujeme, jste skvělí a těšíme se 29.2. v brněnské Melodce na viděnou! Odměny budou k vyzvednutí tamtéž, popřípadě na základě individuální domluvy. Ještě jednou díky!

Nová odměna zařazena! Bizzare Highlights jede! Rewards update Obrázek

Vážení přátelé, spustili jsme projekt, a již se schází první příspěvky, za které mockrát děkujeme. Sbírka specialistových hub je již udána,  a proto z odměn, které máme ještě v zásobě, za ni přidáváme starožitný bubínek s pestrou historií a příznivě nastavenou cenou, kterou můžete sami dle vlastního uvážení navýšit. Děkujeme za vaši přízeň!