Bizarre Band_debutové album | crowdfunding kampaň

Startéři - Bizarre Band_debutové album

Folkovo-šansonový Bizarre Band se chystá vydat debutové album. Foukněte jejich první vlaštovce do křídel!

Hudba

  • Splněno 32 500 Kč (130 %)
  • 130 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 40 Startérů

Autor projektu

Bizarre Band - obrázek
  • projekt od Bizarre Band
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Jako peříčko

Za stovku a padesát kaček nám od Vás přilítne milé polechtání našich eg. My Vám za to pošleme slyšitelný dík, tedy naše album v MP3 formátu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Foukanec

Za tři stovky nám od Vás přistane slibný fouk do křídel a my Vám za to pošleme upřímný dík a naši první vlaštovku. Tedy CD.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Vánek

Za pět stovek od Vás už to zavání slušnou náklonností, za což se chvějeme blahem a posíláme Vám půl tisícerých díků, CD i s MP3 verzí, 2x Bizarre tetování a vlaštovčí záložku nebo náušnice dle Vašeho výběru.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Vítr

Za Vašich sedm stovek už se to pěkně pohne. My Vám za to kromě hromského díku uděláme drobný vítr v peněžence a ještě pošleme CD i s MP3 verzí, 2 tetování a ručně vyrobenou vláštovčí látěnku (taška ušitá z látek).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Průvan

Za tisícovku z Vaší kapsy už to bude docela lítat a my Vám za to dáme tisícero díků, budeme si o Vás myslet samé dobré věci a ještě Vám pošleme CD s podpisy (našimi), CD v MP3 verzi, 2 tetování, vlaštovčí látěnku a vlaštovčí záložku i náušnice.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 200 Kč

Vichřík

Za tisíc a dvě stovky se dost rozhoupete nejen Vy, ale i celé okolí a my s ním. Za to si o Vás budeme myslet jen to nejlepší a ve víru radosti Vám z plna hrdla poděkujeme a k tomu pošleme CD s podpisy, CD v MP3, 2 tetování a sérii 4 Bizarre plakátů.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Vichr

Za tisíc a pět stovek od Vás už to s námi se všemi prudce zamává. Pošleme Vám za to nejen velkolepé díky s poklonou jaksepatří, ale také CD včetně MP3 verze a k tomu přihodíme jedinečný 7" vinyl, vyrobený na míru. Na vinylu budou dvě naše písně dle Vašeho výběru a navíc jmenovité audio poděkování od celé kapely.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
1 600 Kč

Vichřisko

Za tisíc a šest stovek nám ukázkově nadskočí klobouky nad hlavy. Věnujeme Vám nejen horlivá pukrlata, ale také a hlavně poslední a bonusový obraz na motivy našeho startovacího videa (viz foto v sekci Novinky), který je vyhotoven z originálních "kulis" z klipu. Dále Vám pošleme CD s jmenovitým díkem v bookletu a CD v MP3.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
2 000 Kč

Vichr jak blázen (varianta A)

Za dvě tisícovky už nám úplně srazíte klobouky z hlav. Kromě toho, že před Vámi smekneme a pořádně od plic poděkujeme, Vám pošleme CD s jmenovitým díkem v bookletu, CD v MP3 a dále unikátní 12" vinyl s kompletním obsahem alba a jmenovitým audio díkem od celé kapely.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
2 000 Kč

Také vichr jako blázen (varianta B)

Za dvě tisícovky nám také úplně srazíte klobouky z hlav. Kromě toho, že před Vámi také smekneme a pořádně od plic poděkujeme, Vám pošleme 2 kusy CD s jmenovitým díkem v bookletu, CD v MP3 a jeden z obrazů na motivy našeho startovacího videa, který je vyhotoven přímo z originálních "kulis" z klipu.

Odměna vyprodána: 0/2

Nelze podpořit
3 000 Kč

Hurikánek

Za tři Vaše tisícovky rozpoutáte hotové pozdvižení a výrazně nám pomůžete vyplašit z hnízda většinu našich rozespalých vlaštovek. Za Vaši úctyhodnou štědrost Vám vzdáme úctu a jako velikánský dík Vám dáme CD s jmenovitým díkem v bookletu, CD v MP3, unikátní 12" vinyl s kompletním obsahem alba a jmenovitým audio díkem od celé kapely, vlaštovčí látěnku, sérii 4 plakátů, a volný vstup na křest našeho alba.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
5 000 Kč

Bizarre Blizard

Za pět tisícovek nás totálně srazíte do kolen, přičemž všechny naše již zcela probrané vlaštovky rozfouknete široko daleko. My i vlaštovky Vám za to odevzdaně zatleskáme. Dáme Vám CD s podpisy a jmenovitým díkem v bookletu, 4 plakáty, tašku látěnku, náušnice i záložku a dva volné vstupy na náš křest. Za Vaši nevídanou štědrost Vám poděkujeme i osobně na našem křtu a pozveme Vás na jeviště, kde si s námi můžete zazpívat nebo zahrát (naší) libovolnou píseň na Vámi zvolený nástroj. Jako bonusový výraz vděku Vás každý člen kapely pozve na šťopičku dle Vašeho výběru.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

Bizarre Blizard Terno (všechno se vším i s námi)

Za deset tisícovek si koupíte celé jaro a všechny naše rozdováděné vlaštovky Vám budou odevzdaně zobat z ruky. Ačkoli my jako takoví obvykle nejsme na prodej, tentokrát si nás přece jenom koupíte. Tzn., že za tenhle balík zahrajeme to, co můžeme, tam a tehdy, kde a kdy Vy budete chtít. K tomu Vám, kromě bezbřehého vděku, poskytneme patřičné předměty doličné o Vaší velkorysosti. Takže my, 2 lupeny na křest, veřejné poděkování na křtu, 2 podepsaná CD, jmenovité poděkování v bookletu, 7" vinyl s audio díkem, plakáty, vlaštovčí náušnice, záložky, tetování, látěnka a šťopičky od kapely jsou Vaše.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit