Bizarre Band_debutové album - crowfunding kampaň

Bizarre Band_debutové album

Folkovo-šansonový Bizarre Band se chystá vydat debutové album. Foukněte jejich první vlaštovce do křídel!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O co tady běží...

Takže, dobrý den! Je nás šest, říkáme si Bizarre Band a hrajeme folk s nádechem šansonu. Pohráváme spolu něco kolem dvou až tří let a právě teď a také konečně jsme se rozhoupali k činům. Čili bychom rádi  nahráli své první album, tedy CD, na němž by mělo zaznít zhruba 10 kousků.

Čím víc se nám bude dařit zde na Startovači a popřípadě posléze ve studiu, tím vyšší by mohl být finální počet kousků na našem budoucím albu. Jednoduše řečeno, budeme štěstím bez sebe za každou trochu do mlýna.

DSC_8066wb.jpg

Vybrané peníze tedy chceme použít na nahrávání, mix, mastering a samotnou výrobu CD. (Přičemž to, co si můžeme udělat sami, si sami uděláme, a rádi, a na co máme příliš hluboko do kapes, na to vybíráme.)

Nahrávání plánujeme na leden 2016. Tudíž se vší vervou, radostí a vypětím všech našich sil, bychom Vám mohli v okolí jara udělat radost hotovým albem.

Proč to všechno děláme...

Naše důvody jsou zcela prosté. Hrajeme spolu už takřka dost dlouho. Hrajeme spolu rádi a jen neradi přiznáváme, že jsme ještě nic nenahráli. Tak proto.

Naše parketa je písnička a náš žánr je něco mezi folkem a šansonem. Naše texty jsou české, často mírně tklivé, ale není tomu tak zpravidla. Sice neúčinkujeme dvakrát do týdne, ale když už, tak s o to větší radostí. A jelikož nás všechny do jednoho lze zařadit do kategorie "kavárenský až barový typ", najdete nás za mikrofony povětšinou po náhodných barech a kavárnách.

Něco víc o nás se dozvíte na facebooku a co nevidět také na našich webových stránkách, které jsou prozatím v procesu příprav. Něco víc od nás si poslechnete na Bizarre kanálu YouTube, popř. na facebooku v sekci videa

DSC_3272.jpg

A co za to?

Svůj vděk za případnou podporu bychom Vám rádi vyjádřili nejen vřelým díkem a vydařeným CD, ale také některou z našich povedených odměn. Můžete si tedy zcela dobrovolně vybírat v sekci Odměny. 

hotove odmeny.jpg

Foto výše (z levého rohu a dále po směru hodinových ručiček): vlaštovčí náušnice, vlaštovčí záložky, tetování a úkazka látěnek (tašky šité z látek) z dílny Magdalény Rektorisové.
Foto níže (zleva): "Spadla klec" a "Měsíc ve víně", což jsou obrazy z původních klipových kulis.

hotove obrazy.jpg

plakát223.jpg

Foto výše: jeden ze série čtyř Bizarre plakátů.


Naše případné budoucí CD bohužel vyobrazit nelze, jelikož zatím neexistuje. To stejné platí pro budoucí vinyly, které budou popř. vyráběny na zakázku, v domácí dílně Vratislava Hubičky.

Děkujeme!

Děkujeme Vám, děkujeme nám a také děkujeme Romanu Mikešovi za kapelová fota a pořádnou dřinu spojenou s naším startovacím klipem.

Co si o tomto projektu myslíte?