Bitva národů - cesta na mistrovství světa 2017 - crowfunding kampaň

Novinky - Bitva národů - cesta na mistrovství světa 2017

Nejlepší HMB bojovníci u nás se chystají vzít Barcelonu ztečí a reprezentovat naši zemi v nejprestižnějším turnaji roku. Pomozte jim se tam dostat!

Ostatní
a další odměny Vaše jméno na zdi Obrázek

Máme pro Vás 1. z odměn. Vaše jména jsou již na naší zdi v tělocvičně a my usilovně trénujeme, jelikož přípravy na Bitvu národů vrcholí. Chceme Vám moc poděkovat za Vaši trpělivost při čekání na ostatní odměny. Podle dodavatelů bychom je měli obdržet nejpozději do konce tohoto týdne a pak Vám je již začneme rozesílat. Takže ještě jednou díky za trpělivost a doufáme, že Vám vaše odměny (kromě vyráběných na zakázku - štít, helma) opravdu zvládneme odeslat ještě před naším odjezdem.

Pokud preferujete osobní předání v Praze, dejte nám prosím vědět na email stredovekyboj@gmail.com a domluvíme detaily.

SKSKB Praha

LOSOVÁNÍ

Speciální odměny

O víkendu proběhlo losování speciálních odměn.

Trika vyhrávají:
Vítězslav Dvořák
Lubomír Rudinský
Pavel Kmoníček

Mikinu vyhrál:
Zdeněk Jeřábek

Všem gratulujeme a kontaktujte nás prosím, jakou velikost trika chcete.

Díky
SKSKB Praha

Vaše odměny

Infornace k odměnám


Moc děkujeme všem, kteří nás podpořili a všem, kteří nám fandí. Takový úspěch jsme sami nečekali. Moc si toho vážíme, protože tentokrát by to bez vaší pomoci opravdu nešlo. Díky, že nás posouváte dál!

Nyní začneme pracovat na tom, abychom k vám vaše odměny dostali co nejdříve. Mějte však prosím strpení. Spoustu věcí musíme zadat do výroby a to může nějaký čas trvat. Ty z vás, kteří mají součástí své odměny i společnou fotografii s podpisy, prosíme, dejte nám vědět, jestli chcete nejdříve zaslat své odměny zvlášť a fotografii až dodatečně (budeme ji pro vás fotit přímo v Barceloně), nebo vydržíte a počkáte si na svou odměnu až do května.

Odměny na zakázku (helma, štít) s Vámi budeme řešit individuálně.

Pokud máte k odměnám jakýkoli dotaz, kontaktujte nás na emailu: stredovekyboj@gmail.com

Díky
SKSKB Praha