Biomania 18+ - Campus Open Air - crowfunding kampaň

Biomania 18+ - Campus Open Air

Podpořte tradiční studentskou akci občanského sdružení Biomania a pomozte nám zrealizovat open air party přímo v kampusu! :-)

Ostatní
Biomania 18+ - Campus Open Air

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Pošlete kachně nějakou kačku!

Studentská party Biomania patří k tradičním a oblíbeným aktivitám našeho sdružení, kterou se snažíme organizovat každý semestr. Ani tento semestr nebude výjimkou, chystáme pro Vás v pořadí již 18. Studentskou party. Osmnáctka je významným životním milníkem v životě každého z nás a nejinak tomu bude i u Biomania party. 18. Studentská party bude výjimečná zejména místem svého konání - v malebných exteriérech Univerzitního kampusu v Bohunicích, a proto bude organizačně mnohem náročnějsí.

Jelikož zadarmo ani Kachna nehrabe, rozhodli jsme se Vás, naše dlouholeté věrné příznivce, požádat o finanční příspěvek pro zajištění jejího bezproblémového průběhu. Díky Vašim finančním příspěvkům bude možné zajistit kvalitní občerstvení v podobě chmelového moku značky Rohozec či oblíbených tradičních nealko drinků :-) a jiných pochutin. Pro dobrou náladu podpořenou pohodovou hudbou jsme již oslovili několik kapel, pro jejichž vystoupení bude potřeba zajistit dobré ozvučení. Část finančních prostředků rovněž využijeme pro udržování pořádku.

Kachna Vás nechce oškubat, Kachna chce pro Vás dobrou zábavu!

Obrázek1.png

Pro více informací a žhavé aktuality sledujte facebookové stránky Biomania.

Co za svou pomoc můžete očekávat?

  • Příjemně strávený květnový večer :-)
  • Dobrý pocit z podpory tradiční studentské akce
  • Odměny v podobě předmětů s biologickou tematikou z našich unikátních kolekcí, které na Vás budou čekat v místě akce 4.5. (magnetky, bločky, skleničky, náušnice...)
  • Pro milovníky adrenalinu čeká rovněž "kachna v pytli" či něco sladkého na zub.
  • Největší a zcela zásadní odměnou Vám budiž neskonalý vděk Kachny.

PS: Všechny odměny, kromě večeře a prohlídky hřbitova, budou k vyzvednutí přímo na akci - v Univerzitním kampusu v Bohunicích 4. 5. 2016.

Vinko.jpg

Nausnice.jpg

 

 

nausniceII.jpg

Obrázek2 menší.png

 

Obrázek3.png

 

Obrázek4.png

 

DSCN0678.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?