Bind: prostě vypni. | crowdfunding kampaň

Bind: prostě vypni.

Není to jenom hra. Je to způsob, jak utéct ze světa plného stresu a odpočinout si. Zkus něco nového. Stojí to za to.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Asi jsi už někdy zažil pocit, kdy jsi při hlášce "game over" měl chuť rozbít telefon. To ale není cesta, kterou jsem chtěl jít. Já jsem vytvořil hru, která ti pomůže, když budeš mít náladu pod psa kvůli další přednášce nadřízeného, budeš chtít vypnout po náročném dni nebo prostě jenom přijít na jiné myšlenky.

foto-bind1.3.jpg

Herní mechanismus je velmi jednoduchý a nepochybuji o tom, že bys ho z videa nepochopil. Prostě to vybíli! A nestresuj se, že jsi nezískal tři hvězdičky. Zvládls to? Zvládl! A o tom to je. A pokud toužíš po tom, být stále lepší, proč to nezkusit znova? Třeba to jde o tah lépe. Je to jen na tobě.

Protože sám vím, jak otravné jsou reklamy, tak pokud vybereme dostatek peněz na financování vývoje, v Bind žádné neuvidíš. Zdarma bude zpřístupněno okolo 20 levelů, ke koupi budou ale další hodiny zábavy. Při přispění na Startovači samozřejmě získáte plnou verzi.

foto-bind3.2.jpg

Pokud společně dosáhneme cíle, vyjde hra do několika týdnů na platformu Android a to plně v češtině. V případě úspěchu a vybrání více, než je požadovaná částka, je možné, že hra vyjde i na iOS. Tímto projektem bych chtěl zároveň ukázat, že i Češi dokáží tvořit pěkné a kvalitní hry, proto také svěřím vývoj profesionálů, samozřejmě z ČR. Ačkoli existuje mnoho zahraničních crowdfundingových stránek, já věřím, že to dokážeme i v našem malém státě.

BIND-0.0.png

O vývoj hry se postará brněnská softwarová společnost Dactyl Group. Pokud máte jakékoli dotazy, nejasnosti, připomínky nebo návrhy na zlepšení, neváhejte se zeptat v komentářích nebo mi napište na e-mail help.mato@gmail.com.

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 0 Kč (0 %)
  • 0 %
  • 89 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Tomáš Marek - obrázek
  • projekt od Tomáš Marek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

89 Kč

Nevypadá to špatně...

Pokud tě můj projekt zaujal, budu rád za každou podporu. Protože i velké věci mohou vznikat z malých částí.

I za tuto částku získáš plnou verzi hry bez dalšího placení a mikrotransakcí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
289 Kč

Mám na to...

Výmluvy to nejde, nedokážu to, nemám na to,... budou vždy jen výmluvy. Ve skutečnosti je to jen otázkou priorit. Vyber si tu svou. Ty ty peníze určitě máš. Jde jen o to, jakým směrem je chceš poslat.

Za tvůj příspěvek ti nabízím odpočinkouvou hru, kde už nenarazíš na další platby a snad ani reklamy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
889 Kč

Jdu do toho...

Stojíš rád u zrodu něčeho velkého? V tom případě tě homu potěšit, protože tímto to nekončí. Tohle je jen začátek.

Přispěním této částky navíc získáš možnost vytvořit si vlastní level se svým jménem, nad kterým potom budou přemýšlet hráči z celého světa.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
8 889 Kč

Nejsem jako on!

Jsi jeden z těch, kteří vždy chtěli víc? Pak jsi tu správně. Protože na lidi, jako jsi ty, já nezapomínám.

Přispěním této částky navíc získáš kontakt, ze kterého ti odpovím na všechny otázky z průběhu vývoje a jiného dění okolo hry a vždy tak budeš vědět vše jako první.

K tomu budeš moci vytvořit vlastní level do hry, a protože tvé jméno by nemělo být zapomenuto, dostane své místo i na obrazovce při načítání hry.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit