Bind: prostě vypni. - crowfunding kampaň

Bind: prostě vypni.

Není to jenom hra. Je to způsob, jak utéct ze světa plného stresu a odpočinout si. Zkus něco nového. Stojí to za to.

Hry & Apps

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Asi jsi už někdy zažil pocit, kdy jsi při hlášce "game over" měl chuť rozbít telefon. To ale není cesta, kterou jsem chtěl jít. Já jsem vytvořil hru, která ti pomůže, když budeš mít náladu pod psa kvůli další přednášce nadřízeného, budeš chtít vypnout po náročném dni nebo prostě jenom přijít na jiné myšlenky.

foto-bind1.3.jpg

Herní mechanismus je velmi jednoduchý a nepochybuji o tom, že bys ho z videa nepochopil. Prostě to vybíli! A nestresuj se, že jsi nezískal tři hvězdičky. Zvládls to? Zvládl! A o tom to je. A pokud toužíš po tom, být stále lepší, proč to nezkusit znova? Třeba to jde o tah lépe. Je to jen na tobě.

Protože sám vím, jak otravné jsou reklamy, tak pokud vybereme dostatek peněz na financování vývoje, v Bind žádné neuvidíš. Zdarma bude zpřístupněno okolo 20 levelů, ke koupi budou ale další hodiny zábavy. Při přispění na Startovači samozřejmě získáte plnou verzi.

foto-bind3.2.jpg

Pokud společně dosáhneme cíle, vyjde hra do několika týdnů na platformu Android a to plně v češtině. V případě úspěchu a vybrání více, než je požadovaná částka, je možné, že hra vyjde i na iOS. Tímto projektem bych chtěl zároveň ukázat, že i Češi dokáží tvořit pěkné a kvalitní hry, proto také svěřím vývoj profesionálů, samozřejmě z ČR. Ačkoli existuje mnoho zahraničních crowdfundingových stránek, já věřím, že to dokážeme i v našem malém státě.

BIND-0.0.png

O vývoj hry se postará brněnská softwarová společnost Dactyl Group. Pokud máte jakékoli dotazy, nejasnosti, připomínky nebo návrhy na zlepšení, neváhejte se zeptat v komentářích nebo mi napište na e-mail help.mato@gmail.com.

Co si o tomto projektu myslíte?