Bill Warner: "Politický islám v kostce, úroveň 2" - crowfunding kampaň

Bill Warner: "Politický islám v kostce, úroveň 2"

Podpořte překlad a první vydání knihy Dr. Billa Warnera "Politický islám v kostce, úroveň 2" Kniha popisuje politický aspekt islámské doktríny.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Poznámka k videu: možno nastavit české titulky

Překladem knihy Dr. Billa Warnera "Politický islám v kostce, úroveň 2" chceme přispět k popularizaci jedinečného díla autora a navázat na první díl, který jsme úspěšně vydali v roce 2016.

Dr. Bill Warner je celosvětově uznávaný odborník na politický islám. Založil a vede vzdělávací organizaci Center for the Study of Political Islam (CSPI).
Jeho bohaté zkušenosti s vědeckými teoriemi a matematikou se projevují v jedinečném způsobu, jakým analyzuje islámskou doktrínu.
Je autorem patnácti knih, přednáší po celém světě, píše články a komentuje současné světové dění.

Knihy Billa Warnera vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry (životopis proroka Mohameda) a hadísů (jeho tradic). Pokud budou naše znalosti vycházet z těchto původních textů, bude je možné  ověřit a naše porozumění bude mít pevné základy.

Korán i všechny ostatní islámské texty jsou napsány tak, aby byly těžko srozumitelné. Autor se vyznačuje tím, že z objemných a nepřehledných knih tvoří knihy stručné a přehledné.

Díky knihám Billa Warnera pochopíme, co stojí za událostmi v islámském světě.

Věříme, že skrze vzdělávání můžeme zabránit násilnému střetu civilizací.

Citace: 

"Musíme si položit otázku: proč z našich daní platíme univerzity, které neučí o doktríně politického islámu? Můžeme to změnit, pokud se sami začneme vzdělávat."

"Nejsme ve válce s terorismem, jsme ve válce s nevzdělaností. Nepřítelem není islám, islám je pouze doktrína. Nepřítelem je naše pasivní nevědomost, která nás oslabuje."

Formát knihy 145 x 205 mm, vazba lepená, 100 stran.

Kniha "Politický islám v kostce, úroveň 2" bude naší 7. publikací vydanou v českém jazyce.

Přehled našich publikací naleznete na https://www.cspii.org/cz/publikace

Co si o tomto projektu myslíte?