Bikepark Hradiště - crowfunding kampaň

Novinky - Bikepark Hradiště

Pomozte nám postavit první bikepark s lanovkou v České Kanadě ! Na sjezdovce Hradiště u Nové Bystřice - kousek od J.Hradce, Dačic, Slavonic...

Ostatní

DĚKUJEME !

Všem přispěvatelům obrovský díky. DĚKUJEME ! Obrázek

Přátelé, kamarádi, přispěvatelé a podporovatelé... jménem budoucího bikeparku Hradiště Vám všem moc děkuju ! Právě jsme přeskočili hranici  150 000 kč, čili částky, kterou jsme si přáli. V tuhle chvíli je už jasné, že po skončení kampaně, v půlce března, startuje bagr od vrcholu kopce a začneme makat! 

A to díky VÁM !!! 

DĚKUJEME 

Punk for Park !

Help for Bikepark Hradiště - benefiční koncert v Kamenici nad Lipou. Punk for Park ! Obrázek

Když máte okolo sebe správné lidi na správném místě, dokážete velké věci !

Punková kapela Mullethead pořádá v sobotu 3.3. v Bowling clubu v Kamenici nad Lipou benefiční koncert našich spřátelených kapel - Thrashsurf, No Foto, Loosers a Mullethead. 

V průběhu večera bude možno zakoupit TRIČKA Bikeparku za zvýhodněnou cenu 500kč ! Takže se uvidíme na pořádný punkový akci v Kamenici, já tam budu ! Začátek ve 20:00

https://www.facebook.com/events/1993524224230664/

Výtěžek akce bude použit k realizaci bikeparku na Hradišti.

Patroni bikeparku

Děkujeme dosavadním patronům bikeparku : Sparkasse, JHMOTO, BodyArtHrad a JenaTatto ! Patroni bikeparku Obrázek

Chtěli bychom poděkovat patronům bikeparku, subjektům, kteří přispěli dosud největší částkou a budou s námi u vzniku a provozu budoucího bikeparku. Děkujeme Jindřichohradecké pobočce Sparkasse, prodejně motocyklů, přívěsů a Automobilů JHMOTO v Horním Žďáru u J.Hradce a velkému kamarádovi a tatérovi BodyArtHrad v J.Hradci ! 

Posunuli jste nás v našem snu o velký skok k realitě, děkujeme.