Startovač - financování projektů

Bezva flinta - crowfunding kampaň

Novinky - Bezva flinta

MTB biatlon. Horská kola a střelba. Pomozte nám získat 6 biatlonových vzduchovek pro závody MTB biatlon Cupu v Plzeňském kraji!

Ostatní

Poslední výzva !

Poslední výzva

Poslední možnost podpořit Bezva flintu - za hodinu končíme !!

Posledních 24 hodin!

".... a tak jdeme do finále a za všechno vážně dík" se zpívá na konci oblíbené estrády "Možná přijde i kouzelník". Posledních 24 hodin zbývá do konce naší Bezva flinty. Pokud ještě chcete někdo přispět, tak volte raději platbu kartou, která proběhne hned. Platba bankovním převodem by už nemusela včas dorazit.

Jestliže mám zhodnotit projekt Bezva flinta, jsem spokojen, máme 105% a můžeme nakoupit vzduchovky na 2.ročník MTB biatlon Cupu. Ale na druhou stranu jsem čekal, že se do projektu zapojí více bikerů z regionu, kteří nás podpoří menší částkou a ne, že Bezva flintu budou nakonec "zachraňovat" sponzoři z řad regionálních firem. Každopádně ještě jednou děkujeme všem startérům za podporu a hned jak nám Startovač pošle kontakty, budeme startéry kontaktovat ohledně předání odměn.

Poděkování patří i všem "přeposílačům emailů" či "sdílečům" na facebooku. Na všechny se těšíme na MTB biatlonu 1.května v Chrástu u Plzně. Další informace postupně najdete na www.mtbbiatlon.cz .

Ještě jednou díky všem za podporu.

Marcel Beran, Josef Hrádek, Jaroslav Hudeček a Hynek Musil

Sedmá bonusová flinta?

Tím, že se podařilo naplnit cílovou částku nic nekončí, Bezva flinta běží ještě 5 dní a tak stále je čas přispět na bonusovou sedmou flintu, která by přispěla ke zrychlení závodů, protože by mohlo startovat víc závodníků najednou...

Cílová částka pro sedmou flintu je 91 400,-Kč........

Patronkou MTB biatlon Cupu 2016 bude biatlonistka Eva Puskarčíková.