BEZPEČNÝ START - crowfunding kampaň

BEZPEČNÝ START

Pomozte mi zahájit online akademii BEZPEČNÝ START. Je určena všem, kdo chtějí předávat své znalosti a zkušenosti. Pomůže autorům i mnoha jiným.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

cil.png

Cílem projektu je dokončit a zveřejnit online akademii BEZPEČNÝ START. Je to takový manuál, který povede každého individuální cestou k tomu, aby on sám nejlépe zhodnotil své znalosti a zkušenosti.

takové téma.png

Povím vám proč a z čeho vzniklo téma akademie BEZPEČNÝ START a jaký to má smysl. Na internetu je spousta podnětů k tomu, aby člověk podnikal takzvaně z pláže, aby si splnil své sny a rozjel internetové podnikání, aby vytvořil e-booky nebo jiné infoprodukty a prodával je. Má to svoje ALE!

Úspěšní jsou ti, co se tomu věnují dlouho, naplno a mají předpoklady naučit se několik důležitých profesí. Takových nebude více než 5%. Ostatní tuto myšlenku dříve nebo později opustí, protože neuspějí. Nebo jen ztratí víru v úspěch. Důvodem je více těžkostí, než předem čekali. Znám to i ze zkušeností několika osob, s nimiž jsem spolupracoval a přiznávají to i tvůrci programů, které na tuto činnost lidi přivádějí.

Tehdy jsem zjistil, že je naprosto nezbytné připravit pro všechny takové informace, aby si podle nich každý udělal pravdivý přehled o tom, co je všechno čeká. Kolik vlastní projekt bude stát námahy a peněz a jak zajistit správné, zdůrazňuji správné, partnery k takovému projektu. Po absolvování připravované akademie skládající se z 12 lekcí bude opravdu START do takového podnikání pro spoustu lidí daleko více BEZPEČNÝ.

Mimo jiné se absolventi akademie naučí pracovat v týmu. A teď pozor! Informace o spravedlivé spolupráci jsou potřebné pro autora projektu i pro zmiňované experty. Když neumíte nabídnou spravedlivou spolupráci, tak autor skončí sám a expert bude bez práce.

Autorem nějakého infoproduktu se někdy může stát kdokoliv z Vás, kdo čtete tento text! Když nám pomůžete, poradíme Vám, jak na to. :-)

více o projektu.png

Téměř všichni sebou nosíme v hlavě velký majetek, ale jen málokdo dokáže za něj získat přiměřenou finanční odměnu.

Předejte své poselství.png

Akademie BEZPEČNÝ START naučí každého, ověřené postupy jak vyrobit infoprodukt.

(Krátce Vám řeknu, co je to infoprodukt. Je to stejné, jako když chodíte do školy a tam se něco praktického naučíte. Na internetu to však může mít podoby e-booku, zvukové nahrávky, videa nebo ucelené akademie.)

Jeho obsahem mohou být znalosti a zkušenosti Vaše, nebo osoby s níž se dohodnete na spolupráci.

Často je dobré a nutné s někým spolupracovat. Naučíme Vás jak dohodnout takovou spolupráci, která bude vyvážená z pohledu pracnosti i odměňování. Důraz je kladen na to, abyste šli k cíli s minimálními riziky neúspěchu. 

Pokud budete chtít spolupracovat na výrobě nějakého infoproduktu, ale nemáte dostatek vlastních znalostí, který by byly obsahem, ukážeme Vám v akademii, jak tuto situaci řešit.

Získáte skvělé nástroje k rychlé kalkulaci nákladů. Současně se dozvíte, jak snadno určit potenciál zisku a jak správně stanovit odměny pro Vaše partnery.

Pokud se rozhodnete opravdu začít s výrobou infoproduktu, je nutné, abyste měli předem přesnou představu, do čeho jdete. 

Mým cílem je naučit lidi o všem správně přemýšlet. Nikdy nevíte, kdy se Vám tyto informace budou hodit. Ce je však jisté, že na správný okamžik, kdy začnete, musíte být připraveni.

Všichni jsme se již od dětských let něčemu učili. V některých případech je hodnota znalostí jednotlivců v řádech desítek miliónů korun v jiných případech se bude jednat o menší částky.

Dobře připravený infoprodukt peníze vydělat dokáže. To je ověřená zkušenost. Pokud se o něco sami nepokusíte, bude to navždy jen vaše škoda.

Již pro to, že samotná tvorba vlastního infoproduktu dostane autora do jiné roviny. Vše přitom lépe pochopí a lépe si informace utřídí. Vytvoří tím také situaci, že v daném oboru ho začnou vnímat jako odborníka, čímž posílí vlastní osobní značku.

garance.png

Vím, že lidé jsou různí a každý má jiné vlohy. Někomu bude bránit stud, jinému neohrabanost v psaní textů, dalšímu neznalost odbornějších prací s počítačem a internetem a většině neznalost obchodních možností, jak vytvořený produkt nabídnout a prodat.

Online akademie BEZPEČNÝ START má řešení pro vás všechny. Spokojenost bude garantována možností odstoupit od objednávky.

Všichni to známe: „Lepší, než někomu dát peníze, je naučit ho peníze vydělávat.“

obsah.png

Akademie BEZPEČNÝ START bude mít dvě verze:

  • BEZPEČNÝ START a
  • BEZPEČNÝ START - PREMIUM *

 * U varianty PREMIUM je navíc zajištění online podpory pro správné definování cílů vašeho projektu a pomoc při oslovení partnerů, kteří pomohou projekt připravit a rozhýbat.

1. Jednotlivé činnosti a kalkulace nákladů:

Zde se naučíte rozumět tomu, jaké odbornosti je potřeba zvládnout, abyste vlastní infoprodukt vyrobili a prodali. Pochopíte i to, jak sestavit rozpočet.

a. Seznam dílčích prací na výrobě a prodeji info produktu.
b. Podíl pracnosti jednotlivých profesí.
c. Režijní náklady.
d. Rozdělení činnosti a stanovení rozpočtu.

2. Výběr obchodních partnerů:

Pokud jste časově vytížení a nebudete se chtít všechny dovednosti zdlouha učit sami, naučíte se vyhledávat správné obchodní partnery. Dozvíte se, jak lze dohodnout spolupráci, abyste na tom nemohli prodělat.

a. Strategie pro autora projektu.
b. Strategie pro poskytovatele služeb.
c. Logika spolupráce.

3. První krok:

Zde se dozvíte, co je nutné, abyste dělali sami. Budete mít první kroky popsané tak, aby byly pro vás jednoduché.

a. Postup pro bezpečný a snadný start.
b. Definovaní hlavních priorit.
c. Výběr kouče a konzultanta.
d. K čemu je harmonogram.

SOS.png

vozík.jpg

Tento způsob "zajištění příjmů" může být východiskem pro mnoho lidí v komplikované životní situaci.

Sám jsem se v minulosti dostal po úrazu na více než 2 roky do pracovní neschopnosti a musel jsem ukončit stávající způsob podnikání. Vím, že je potřebné mít  připravenou možnost, jak začít vydělávat jinak. 

Mít záložní plán a vedlejší příjem je příjemné pro každého a za každé situace. Když jsme sami v pohodě, tak to je bezvadné mít vedlejší příjem. Pokud by se nám náhodou něco nepěkného přihodí, může to být zcela zásadní a nepostradatelné

Právě podobné projekty mohou lidem v nepříznivé situaci zajistit práci, finance i smysl života. Podobná situace může vzniknout komukoliv a kdykoliv. Opravdu vím, o čem mluvím.

 

  • Pro držitele průkazu TP budou 50% slevy.

  • Pro držitele průkazu ZTP budou 80% slevy.

  • Pro držitele ZTP-P bude BEZPEČNÝ START zdarma.

finance.png

Vaše pomoc vytvoří podmínky pro rozjet online akademie BEZPEČNÝ START. Tato akademie se primárně zaměřuje na to, aby pomohla lidem předávat své znalosti a zkušenosti. Současně klade důraz na to, aby se minimalizovala rizika těch, kdo s takovým projektem začínají. 

Spoustu věcí jsem již zvládl udělat sám. Více než rok jsem shromažďoval informace a připravoval je do takové podoby, aby jiným lidem pomohly. Aby jim ušetřily peníze a čas. Aby se tím omezila jejich rizika na minimum. Jsem blízko před dokončením práce, ale potřebuji vaši pomoc.

Finance získané díky "Startovači" použijeme ve třech krocích. První krok je zcela zásadní a potřebujeme na něj 53.000,- Kč.

1. KROK

Částku 53.000,-Kč použiju na:

Kamera.jpg

  • Nákup profesionálních počítačových programů na zpracování videa a na vytváření animací.
  • Dále za to pořídíme internetové aplikace, které jsou potřeba k poskytování školícího cyklu na webu.
  • Doplnění technického vybavení pro natáčení - převážně osvětlovací techniky a záznam zvuku.
  • K nahrávkám výukových videí budu potřebovat také jednoho asistenta nebo asistentku.

Na uvedenou částku je toho celkem dost, ale zvládneme to.

2. KROK

Online akademie BEZPEČNÝ START bude mít 12 lekcí. U každé lekce je potřeba nahrát a upravit videa, vytvořit pracovní sešity a vše zapracovat do webových stránek. Částka 35.000,- Kč by pomohla tím, že bych vše nemusel dělat sám. Alespoň drobnými odměnami bych mohl motivovat pomocníky.

3. KROK

Pokud budete štědří a najde se vás dost na vytvoření další částky cca 30.000,- Kč, zajistíme rychleji kontakty na lidi, které toto téma zajímá a komu může nejvíce pomoci. Pokud by se o těchto možnostech lidé nedozvěděli, nemělo by naše snažení smysl.

 

Dejte nám šanci. Předem moc děkuji.

Ing. Jaromír Stiborek

 

Co si o tomto projektu myslíte?