Bezoár  Studentský film - crowfunding kampaň

Novinky - Bezoár Studentský film

Tak jako v životě, ne všechno je veselé, ale právě ty smutné události někdy rozpohybují věci okolo sebe. Stane se tomu tak i v našem filmu?

Film & Video
Film je hotový, premiéra se chystá a my připravujeme Vaše odměny. Lístky na premiéru a odměny Obrázek

Všem ještě jednou moc děkujeme za Vaši podporu. Teď už je řada na nás, abychom splnili Vaše přání.

14. 2. se v kině Aero od 19:00 uskuteční Multifest. Jedná se o 8. ročník studentského filmového festivalu. Právě v rámci Multifestu se bude promítat i náš film Bezoár. Všechny informace můžete sledovat na facebookových stránkách zde - https://www.facebook.com/events/545191122526532/

Ti, kteří si jako svou odměnu vybrali vstupenku na premiéru, budou zapsáni na guestlistu. To znamená, že se nemusíte o nic starat a až při příchodu nahlásíte svoje jméno a budete vpuštěni do sálu.

Ten, kdo lístek nemá, ale chtěl by na premiéru jít, může objednávat lístky zde - https://kinoaero.colosseum.eu/kino-aero/standard/hall/id-74061

Do 13. 2. je cena lístku 160 Kč. V den konání budou lístky k dispozici na pokladně kina Aero za 200 Kč.

Na všech ostatních odměnách se již pracuje a brzy Vás budeme informovat o jejich dodání.

 

Na všechny se těšíme,

tým Bezoár

Už jste viděli náš trailer? Ne? Posíláme odkaz, kde si ho můžete pustit! Taky už známe datum premiéry, a to je 14. 2. 2018 v kině Aero. Moc se na všechny těšíme!!!

Dobrý den všem, co jste nám přispěli, moc si toho vážíme!

Ještě jednou připomínáme, že premiéra se koná 14. 2. 2018 v kině Aero. Moc se na všechny těšíme!!! 

Všem moc děkujeme za Vaši podporu, jste skvělí! Nyní jsme díky Vám vybrali již 33% našeho cíle a do konce kampaně nám zbývá už necelých 6 dní. V případě, že nevybereme celých 100%, všechno, co bylo doposud vybráno, se vrací zpět. Za jakoukoli další podporu v podobě sdílení na sociálních sítích budeme moc rádi.    

Přejeme krásný den,

tým Bezoár