Bezoár  Studentský film - crowfunding kampaň

Bezoár Studentský film

Tak jako v životě, ne všechno je veselé, ale právě ty smutné události někdy rozpohybují věci okolo sebe. Stane se tomu tak i v našem filmu?

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Danny, je mladík proplouvající životem bez hlubší interakce se světem okolo. Svůj čas tráví flákáním, popíjením a kouřením. Co se ale stane, když ho jeho kamarádka Sára zatáhne do svého "malinkého problémiku"? Jak to ovlivní život dvou mladých lidí? To se přijďte dozvědět do kina.

 

O nás

Pod záštitou a odborným dohledem lektorů oboru Multimédia v ekonomické praxi na Vysoké škole ekonomické v Praze připravujeme krátký studentský film - absolventský výstup našeho bakalářského studia. Každý z našeho týmu má při procesu své místo. Vanda v produkci, na režisérském křesle si velebí Tom, Kája za kamerou, o zvuk se stará pro změnu Tom a celkovou podobu našemu snímku dodá Maru ve střižně. 

Více zákulisních informací najdete na našem instagramu a facebooku, tak si je nenechte ujít :)

 

Vše je v pohybu

Aktivně již několik měsíců pracujeme, protože film to není jen samotné natáčení, ale hlavně ohromné množství práce okolo.


První na co jsme se zaměřili byl:
Scénář na sto způsobů, storyboard, výběr skvělých herců do všech rolí, domlouvání lokací, ve kterých byla i taková perla jako nemocniční ordinace ... no zkrátka a dobře dalo nám to zabrat, ale to byl jen začátek.

Až bylo vše zmíněné zařízené (a mnoho dalšího), tak se šlo na věc. Natáčeli jsme pět dnů od ráno do večera. Vše jsme zvládli bez větších komplikací, zejména díky tomu, že jsme nepodcenili přípravu. Jako jeden příklad za všechny uvedeme policisty, kteří po tom co uviděli neprůstřelnou smlouvu naší produkční spolu s nemocnicí, poděkovali a odjeli.

Natočení není ani zdaleka poslední krok.
Všechen materiál musíme probrat, sestříhat, obarvit, doladit zvuk, vytvořit doprovodnou hudbu a vymazlit do závěrečného díla.

 

Potřebujeme Vás

Chceme, aby náš výstup byl pořádný, scénář i tým samotný má velký potenciál. To bohužel nestačí. K natáčení byla potřeba spousta věcí, technikou počínaje až po catering, dopravu a mnoho dalšího, s tím, že některé náklady se objevili až při točení samotném. Proto Vás prosíme, lajkujte, sdílejte a samozřejmě budeme rádi, když si vyberete něktrou z odměn, které jsme pro Vás připravili.

Stretch goals

1. stretch goal 50 000 Kč - do filmu přidáme výbuch (pusťte si znovu video a zaměřte se na koně)

Vybuch.png

2. stretch goal 75 000 Kč - natočíme i film holek

holky.png

 

 Odměny

Z naších upomínkových předmětů si můžete vybrat:

Sada placek:

24550254_1935770633408486_2073475839_n.jpg

Krásně teplé ponožky:

24650927_1935770656741817_1194994323_o.jpg

Zápisník A6 s logem:

zapisnik-bez plodu.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?