Běžíme po Veselsku - crowfunding kampaň

Běžíme po Veselsku

Pojďte s námi na chvíli zapomenout na veškeré starosti a rozhýbejte své tělo. Je to právě příroda, kterou nám ani pandemie nedokáže vzít.

Ostatní
Běžíme po Veselsku

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Představuji Vám zajímavý projekt, jehož účelem je zapojit, co nejvíce lidí do aktivní činnosti.

Koronavirus nás už dlouhou dobu obral o naši svobodu, po které moho z nás volá. Co nám ale nesebral je příroda a aktivita. Vyražte proto s námi do ulic nebo zmiňované přírody a udělejte něco pro své zdraví. Netýká se to jen veselských obyvatel. Zapojit se může každý v vás, koho tento projekt zaujme.

Projekt nese název Běžíme po Veselsku.

Už samotný název napovídá, že se bude jednat o aktivní zapojení člověka, bez rozdílu věku. Žijeme už dlouhý čas v této nelehké době, a proto bych chtěl nebo respektive je mým přáním oslovit, co největší počet lidí a zapojit je do tohoto projektu. Zkrátka, pomozte mi rozhýbat náš veselský region.

Záměr je naprosto jednoduchý.

Vzít na sebe pohodlný sportovní outfit, mobilní telefon s aplikací, k tomu dobrou náladu a vyrazit ven. Aktivním zapojením se rozumí běh, jízda na kole, bruslích nebo pouhá procházka. A po skončení této aktivity by každý z Vás věnoval URČITOU ČÁSTKU, na základě svého výkonu.

Jak projekt funguje?

Tento projekt razí heslo = Každý kilometr pomáhá!

A protože všichni víme, že dva je víc než jedna, přáli bychom si aby - Za každý zdolaný kilometr, každý z Vás věnoval 2 Kč.

Tuto činnost pak následně můžete všichni opakovat podle svého uvážení. 

A myslíme samozřejmě i na pasivní podporovatele, kteří by chtěli tento projekt podpořit. Můžete se zapojit z dobré vůle nebo také pro některé, je připravena odměna v podobě tohoto památečního náramku s logem projektu a také Váším jménem.

Cílem je vzepřít se dnešní špatné době, která nás nutí být zavřené doma. Ovšem na druhou stranu, myslím na všechny opatření a proto prosím o jejich dodržení!

Chci, aby se lidé semkli a zkusili si za pomoci tohoto projektu zpříjemnit čas.

Náš region je opravdu krásný a nabízí spoustu možností, kam vyrazit. Jen se podívejte na ukázku mapy.

 

Budu také rád, když pomocí tohoto projektu navážeme nové kontakty. Pojďte do toho s námi, ať už jste z jiné obce, regionu nebo kraje. Projekt je otevřený všem! 

Tento projekt je ideální opravdu pro každého. Věřím, že by ho mohli uvítat i amatérští sportovci, kterým jakkýkoliv pohyb chybí a toto je správná alternativa pro ně.

Kam by pak vybraná částka putovala?

Všechny vybrané peníze by zůstali ve Veselí nad Moravou a vy sami podporovatelé můžete navrhnout, jak se s nimi naložit.

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?