Startovač - financování projektů

Bez kvaltu k Baltu - crowfunding kampaň

Novinky - Bez kvaltu k Baltu

Potulný písničkář jde k Baltskému moři.Přitom uvažuje a vzpomíná. Na své předchozí cesty, příhody, osudy lidí i písně, které na cestách skládá a hraje

Knihy

Obálka ke knize

Zdravím vás všechny! 24 hodin před ukončením kampaně mi grafik Vláďa "Stopař" Schmid poslal náhled obálky ke knize, o který se s Vámi musím podělit. Zítra v 17:00 hod. projekt na Startovači končí, radostná práce na vydání pokračuje:-) Obálka ke knize Obrázek

100%!!!

Lidi, vy jste prostě neuvěřitelný - ta kniha fakt vyjde! Zbývá deset dní do konce projektu - a už je hotovo!!! Přispívat lze určitě dále - peníze navíc investuji do dalších vychytávek, třeba plánovaného křtu knihy (ve hře už je Třebíč, Brno i Praha). Možná u toho budou i muzikanti. Je toho ve hře více. Nechte se překvapit. :-) Především Vám ale hrozně moc děkuju a piju pivo na Vaši počest! :-)

Poczatek Polski

Poczatek Polski. Píseň o tom, jak se cítí poutník poté, co dojde z rodné hroudy k moři.

Dzień dobry!


Dziekuje bardzo...no dobře, nebudu si hrát na Poláka a jako odměnu za Vaši neutuchající přízeň Vám dnes nabídnu písničku Poczatek Polski, která vznikla bezprostředně po návratu z cesty. 

A jinak? Knížka je už vysázena, na dalších návrzích obálky se pracuje, díky Vaší podpoře budu mít několik koncertů a jednu společnou "minipouť." Co víc si přít!