BEXESO - nová startupová aplikace - crowfunding kampaň

BEXESO - nová startupová aplikace

Pomozte nám rozjet nový projekt Bexeso. Buďte u zrodu jedinečné aplikace. Chceme vylepšit Bexeso a k tomu potřebujeme VÁS.

Hry & Apps
BEXESO - nová startupová aplikace

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

CO JE TO BEXESO?

Jsme čerstvě založený startup, zabývající se volnočasovými aktivitami a seznamováním se s jedinečnou funkcí Střetnutí (více se dozvíte níže nebo na stránkách www.bexeso.com). Bexeso je unikátní kombinace zakládání skupin pro různé aktivity od sportu až po společné cestování a seznamování se s unikátními funkcemi. Nápad založit Bexeso vzešel jednoho dne, jak už to tak bývá, večer u piva s nápadem: „Co takhle udělat aplikaci, kde bychom mohli najít ostatní hráče na náš pravidelný nedělní fotbal v hale?".

zarovka444.png

Slovo dalo slovo a začalo se pracovat na Bexesu. K tomu časem přišly na řadu další návrhy a plány s přidáním kvalitního seznámení se, kde se klade na první místo upřímnost, kvalita, jednoduchost a jedinečnost - a tak kompletně vzniklo BEXESO na adrese www.bexeso.com.

 

PROČ JSME TADY A NA CO ŽE POTŘEBUJEME OD VÁS POMOC?

V prvé řadě chceme použít Startovač, abychom nemuseli využít možnost klasických sponzorů, i když klasického sponzora jako plán D máme. Myslíme si, že takový sponzor nemá k projektu dostatečné nadšení, aby šel cestou, jakou chceme jít my. Navíc bychom se museli podřizovat cizím rozhodnutím, která, jak víme, by přinesla sice více financí a méně starostí, ale bohužel na úkor kvality, morálních zásad a hlavně by už nebyla aplikace tvořena tak, jak chceme my. Sponzor chce jen zisky, my chceme mnohem víc.

Chceme tu podporu od lidí, kterým se projekt líbí, co se rozhodnou podpořit mladé lidi. A pokud byste dokázali aplikaci využít naplno, tak to by nám udělalo radost největší.

Upřímně nám pomůže jakákoliv částka, jelikož je vždy co vylepšovat. K dalšímu růstu máme připraveno spoustu bodů a plánů, jak projekt co nejlépe rozjet. Vybrané peníze bychom rádi vložili do:

mobil111.png

NAPROGRAMOVÁNÍ SPECIÁLNÍ FUNKCE STŘETNUTÍ JAKO APLIKACI PRO MOBILNÍ TELEFONY A TABLETY

 

thbbrtg.png

DALŠÍ PŘEKLADY CIZÍCH JAZYKŮ A PŘIDÁVÁNÍ NOVÝCH STÁTŮ DO DATABÁZE

    

csdc.png

PŘIDÁNÍ NOVÝCH FUNKCÍ DO APLIKACE JAK PRO VYTVÁŘENÍ SKUPIN, TAK PRO SEZNÁMENÍ

 

dcds.png

VYTVOŘENÍ PRŮVODNÍHO VIDEA K BEXESU + VYTVOŘENÍ PROPAGAČNÍHO VIDEA

    

444.png

REALIZACE JIŽ PŘIPRAVENÉHO MARKETINGOVÉHO PLÁNU, PROPAGACE, VIRÁL

 

 

MŮŽETE BÝT TROCHU KONKRÉTNĚJŠÍ?

Ano, můžeme! Veškeré materiály pro další růst jsou již připravené. První peníze ihned vložíme do průvodního videa, které usnadní pochopení celého Bexesa v jedné-dvou minutách. Na úvodní stránce proto poté přibude toto (viz. obrázek):

Bez názvu-411.png

Zárověň s videem si necháme naprogramovat mobilní aplikaci s funkcí Střetnutí, čímž přibude další sekce v úvítací části Bexesa, kterou máme také již připravenou. Na úvodní stránce proto poté přibude toto (viz. obrázek):

Bez názvu-312.png

Připraveno máme spousty dalších věcí, které jsou však firemním tajemstvím, jsou to pochopitelně další funkce, které budeme přidávat postupně během tohoto roku. Jediné, co teď potřebujeme, a o co vás žádáme, je, abyste pomohli Bexesu se postavit na nohy a expandovat jak přidáváním nových funkcí a částí aplikace, tak rozšiřováním působnosti do dalších zemí světa.

 

BUDE 100.000 KORUN STAČIT? A PROČ BYCH VÁS MĚL PODPOŘIT?

Bohužel nebude, částkou jsme se raději drželi při zemi a říkali si, že by se mohlo minimálně najít okolo 1000 fandů Bexesa, co místo jedné návštěvy hospody podpoří mladé hochy v hodnotě 100kč za odměnu Rok Bexesákem. Máme spočítané, že tato částka pokryje náklady na mobilní aplikaci, vytvoření průvodního videa a překlady do nejzákladnějších jazyků jako je němčina, francouzština, španělština... Na angličtině se už spolu s databází měst pro USA a Velké Británie pracuje. Proto doufáme, že se najde co nejvíce přispěvatelů a budeme moci udělat i další změny + kvalitní marketing.   

Proč byste nás měli podpořit? Děláme věci složitěji, než bychom museli, protože si jdeme vlastní cestou. Kompletně vyvijíme vlastní věc, kterou vyjadřujeme náš postoj k životu. Vlastně si tímto idealizujeme svět a chceme ZPĚT lidi naučit skromnosti, každodenního pohybu, uznávání skutečných hodnot...

Nechceme být ani jako jiné společnosti, co kupčí se soukromím uživatelů, aby měly zisky. Ani si nechceme nevážit času uživatelů, aby sledovali reklamy… Jelikož aplikací Bexeso chceme inspirovat myšlení uživatelů, protože jedině změnou vzorce chování lze najít štěstí, tak ani nechceme mařit kvalitní volný čas uživatelů sledováním reklam, protože potom platíte aplikaci tím nejdražším co máte, časem.

Všude kolem nás vidíme, jak se vytrácí lidskost, lidé se přestali hýbat, nahrazují pohyb elektrickými prostředky. Stále jsou zavření mezi 4 stěnami, a když už se hýbou, tak opět ve fitku zavření v místnosti. Kontakt s přírodou se také vytrácí, lidé znají jen technologie a práci. Fyzický kontakt nahrazují sociálními sítěmi, materiálnost dělá lidi závislé, z čehož potom mají deprese, přehnaný kult těla na úkor ducha... To chceme změnit!

Proto jsme celý projekt vzali z širšího pohledu na věc. Chceme, aby byl svět alespoň o tu naší snahu něco změnit bohatší. Proto existuje Bexeso, a proto byste nás měli podpořit, navíc taková nabídka jako tady na Startovači se již nikdy nebude opakovat!

 

POVÍDALI JSTE TU O SPECIÁLNÍ FUNKCI STŘETNUTÍ, CO TO TEDY JE?

Ano, speciální funkce STŘETNUTÍ, kterou již máme pro webovou aplikaci z části hotovou (protože je připraveno spousty vylepšení i pro tuto funkci) chceme čistě jako mobilní aplikaci, aby se hledání životního partnera zjednodušila. 

Bez názvu-5256.pngA co to tedy to Střetnutí je? Každý z nás jistě někdy potkal člověka, kdy mezi vámi dvěma přeskočila jiskra na první pohled. Veřejně však někoho oslovovat, a hlavně bez jistoty, že má i druhá osoba o Vás zájem, to jistě není to pravé, že? Tak přesně o tom je funkce Střetnutí. Kdykoliv a kdekoliv budete moci zjistit, zda mezi vámi dvěma přeskočil jiskrný pohled. Je to prosté, bude k tomu potřeba znát místo (zadáte do mapy bod) a čas, kdy a kde jste se střetli. A přesně k tomu slouží funkce Střetnutí. Bexeso však nabízí spoustu jiných funkcí a sekcí, kde můžete například zakládat skupiny na společné cestování, sportování, můžete cokoliv společně podniknout, a tak najít nové přátele...

 

A JAKÉ MÁME PRO VÁS ODMĚNY?

Stejně jako jsme co nejúpřímněji, nejpříměji a bez žádných podpásovek tvořili aplikaci, tak jsme se stejné filosofie drželi i tady u odměn. Připravili jsme pro vás, naše přispěvatele, 4 druhy odměn a vymysleli tak, abychom zbytečně nenavyšovali cenu příspěvku.

Ke každé odměně patří poděkování investorovi na zeď facebookové stránky Bexesa.

Hlavní odměny jsou vygenerované kódy (na rok nebo na 100let), které při bezplatné registraci na www.bexeso.com zadáte v části nastavení -> platba -> voucher. Kód vložíte do příslušného políčka a odešlete. V té chvíli je účet plně aktivován jako premium účet. Kód nemusíte použít a klidně ho jen uchovat, žádný limit pro jeho vložení není. Kód můžete z vlastní vůle přeprodat, darovat....

Odměny budou poslány na e-mail během týdne po konci kampaně Bexesa na Startovači. Kódy pošleme na vaši e-mailovou adresu registrovanou zde na Startovači, popřípadě dle domluvy. Pozor, i pro Vás jako přispěvovatele platí PRAVIDLA BEXESA, takže v případě porušování či častému nahlášení na BAN riskujete, že Váš účet bude BANován. 

 V případě podnikatelské podpory máte na výběr, zda 10% zisk bude vypočítán z hospodářského výsledku (HV) za rok 2016, tedy bude vyplacen v lednu 2017, nebo z HV za rok 2017, který bude vyplacen v lednu 2018, avšak podle nás mnohem větší zisk. S případným přispěvovatelem se domluvíme pomocí e-mailové komunikace.

Všechny Vás, kteří se nějakým způsobem podílíte na pomoci Bexesu, budeme milovat!

Fanda BEXESA2.jpg

Roční BEXESÁK2.jpg

Doživotní BEXESÁK2.jpg

fedfcwe.jpg

fsdcsd.jpgfddgvdrfgver.jpg

10 procent ze zisku2.jpg

 

thank_you.png

 

A co když mám k něčemu dotaz?

Veškeré dotazy můžete pokládat zde na Startovači, na naší facebookovou stránku nebo napsat dotaz na info@bexeso.com.

Co si o tomto projektu myslíte?