Startovač - financování projektů

Betonovej Bez točí desku - crowfunding kampaň

Novinky - Betonovej Bez točí desku

Podpořte vydání nového alba brněnské alternativní kapely Betonovej Bez.

Hudba
Fiba se ještě ani nevzpamatoval z oslavy svých nerozenin a už je tu další důvd k oslavě! :-) Díky MOC za vaši podporu!!! DĚKUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obrázek

Přátelé, strašně moc děkujeme, že jste nás podpořili. Probrali jsme se a kouká  na nás neuvěřitelných 103%! Díký vám všem Po tichu opravdu přichází hluk! Většině z vás budeme moct poděkovat osobně na křtu už za 9 dní. Pokud ještě víte o někom, kdo bude chtít přijít, tak tady poslední pár hodin máme lístky za kilo. Na místě budou o dvacku dražší. A vy, kteří dorazit nemůžete, od nás dostanete odměnu brzy poštou:-)

 

Veliké díky za vaši podporu!!! Už brzy se s většinou vás uvidíme na křtu. Abychom to dotáhli do zdárného konce zbývá už jen kapka. A my jsme vymysleli krásnou odměnu. UNIKÁTNÍ SOUBOR FOTEK Z NATÁČENÍ Finále na dohled! VELIKÉ DÍKY všem a tady je poslední speciální odměna! Obrázek

Chcete si doma poslouchat cédo a "být s náma ve studiu"? Náš dvorní fotograf Petr Dubjak nafotil nádherné fotky z natáčení. Můžete mít jeho soubor doma i s jeho mistrným podpisem:-)
Všechny fotky si můžete prohlédnout TADY.

Objednejte si CD a následné terapeutické sezení s Davidem! :-) Zcela speciální odměna! Obrázek

Především moc děkujeme za vaši velkou podporu. Jdeme do finále a máme tu pro vás speciální odměnu. CD a následné terapeutické sezení věnované zpracování existenciálních témat, která se uvolnila při poslechu naší hudby. V podstatě jde o preventivní krizovou intervenci s cílem předejít možnému nástupu hlubší existenciální krize. Dodáme kdykoliv do půl roku a pozor sezení vede David! :-)