Betonovej Bez točí desku - crowfunding kampaň

Betonovej Bez točí desku

Podpořte vydání nového alba brněnské alternativní kapely Betonovej Bez.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Přátelé, podpořte naši snahu o vydání nového CD !!!!!!

Jako odměna za vaše dobrodiní je kromě dobrého pocitu i nemálo hodnotných darů.

Nové album "Po tichu přichází hluk" vychází po deseti letech tiché kapelní práce, kdy osazenstvo kapely Betonovej Bez prošlo důležitými životními etapami. Písně jsou jako vždy inspirovány vlastními prožitky a specifický betonový "sound" samozřejmě zůstává byť snad místy v melodičtějším kabátě. Album jsme natáčeli v lednu a dubnu 2018 ve studiu Indies, které tímto zdravíme.

Věříme, že s vaší pomocí CD spatří světlo světa již brzy a společně to oslavíme na hudebním křtu, který proběhne 2. 11. v brněnském Schrottu a všichni jste zváni. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O co se snažíme my:

Máme nové písně, je jich celkem 11 a jsou to všechno moc hezké věci. Věříme, že se budou líbit i vám jako nám. Práce na nich už je dokončená, zbývá jen to vypustit do světa.

Zde malá ochutnávka...

... a dalších 9 hitů uslyšíte na CD. Věříme, že oceníte tuto už sice staromylskou, leč stále krásnou záležitost. Inspirací na obal nám byla fotka, kterou jsme pořídili na neuvěřitelném hraní v Berlíně.

Co uděláte vy:

Prostě -v yberte si jednu z odměn, kupte si to a tím podpoříte vydání CD.Pokud už nemáte doma CD přehrávač,tak je tu i download! :-)

Většinu odměn vám můžeme doručit už na křtu alba 2. 11. 2018 v brněnském industrial music baru Schrott, nebo někdy jindy, někde jinde.

Na křest musíte každopádně přijít i když si nic nevyberete. Budou tam k mání  třeba super trika s motivem desky. Sluší všem! Viz. Gusta a Káťa!:-)

A kdo o nás slyšíte poprvé nebo jste na nás za posledních 10 let zapomněli, pusťte si náš klip k písni Zlo z minulé desky. Jsme tam jen o trochu mladší:-)

 

Co si o tomto projektu myslíte?