Bertikov.cz – podporujeme útulky - crowfunding kampaň

Bertikov.cz – podporujeme útulky

Podpořte nás a dostaňte zvířata z útulků a záchranných stanic do nových domovů.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Slova zakladatele

Ahoj, jmenuji se Marek Bělica a chtěl bych Vám říct pár slov proč a jak celý tento projekt vznikl. Když mi bylo 13 let, začal jsem pomáhat rodičům v jejich obchodě se zvířaty. Na začátku jsem dělal drobné pomocné práce až jsem postupně začal prodávat. Lidé se mě často ptali na otázky, kde seženou určitý druh pejska, kde bych jim doporučil zajít do útulku, kdo stříhá pejsky, kde najdou kvalitní veterinární služby a tak podobně. Já jsem jim však málokdy uměl poradit.

Pak jsme se jednou sami rozhodli pořídit si pejska na zahradu a řekli jsme si, že si vezmeme nějakého z útulku. Ještě ten den jsme si přivezli domů naši Áju. Postupem času jsem si začal všímat, že mi zákaznici často vyprávěli o jejich zkušenostech s útulky. K mému překvapení měli ale zcela odlišné zkušenosti. Hodně jsem od nich slýchal, že se jim žádný nelíbil, a říkali mi, že jsme měli štěstí, když jsme si Áju vybrali na první pokus.

Začal jsem proto uvažovat, jak to změnit. Měl jsem vizi online platformy, kde by se mohla jednoduše a efektivně inzerovat zvířata z útulku na jednom místě. Poté jsem si vzpomněl na své začátky v obchodě u rodičů a napadlo mě zde vytvořit i místo, kde by lidé mohli nabízet své služby pro zvířata. A tak se zrodil projekt Bertíkov, jak vám ho prezentuji dnes.


Na závěr bych moc chtěl poděkovat lidem, kteří se nepodíleli přímo na vývoji, ale svými cennými radami tento projekt posunuli o kus dál. Jmenovitě Štěpánovi, za objektivní názory k funkčnosti webu, a dále Ríšovi, Barči, Ondrovi a bráchovi za pomoc se stylizací textu a opravováním chyb, jelikož copywriting není má silná stránka. :)

Vám všem moc děkuji za podporu a sdílení našeho projektu jménem celého Týmu Bertíkov.

Marek

 

 

Co nabízí stránky Bertikov.cz

Inzerci, kde uživatelé, útulky a záchranné stanice mohou nabízet svá zvířata ostatním zájemcům, kdy naším primárním cílem je dostat zvířata z útulků a záchranných stanic do rodin. 

Služby pro zvířata nebo jejich majitele (hlídání psů, stříhání, venčení, ale i jízda na koni, veterinární činnost atd.). Tato část bude v budoucnu symbolicky zpoplatněna a zajistí financováni dalšího provozu stránek Bertíkova. V Beta verzi je tato sekce nabízena zdarma.

Služby Bertíkov.cz

Naše vize/cíle

○ Propojit co největší množství útulků a záchranných stanic s lidmi.
○ Urychlit a zjednodušit práci lidem v útulcích a záchranných stanicích při inzerování zvířat.
○ Tvořit a cílit reklamu na zvířata v útulcích.
○ V části webu nazvané Služby chceme poskytnout prostor, ve kterém bude možné inzerování služeb pro zvířata (canisterapie, lekce jízdy na koni, hlídání psů atd.).
○ Do budoucna plánujeme symbolické zpoplatnění služeb, díky kterému budeme moci financovat provoz webu a veškeré náklady spojené s propagací.

 

Kde jsme nyní a proč žádáme o podporu?

Projekt se nyní dostává do finální fáze a čeká nás oslovování dalších útulků, záchranných stanic a  lidí, kteří by nám chtěli pomoci. Naším záměrem je vybrat finance na dokončení mobilní verze, opravu počítačové verze, zaplacení provozních nákladů Bertíkova a jeho další propagaci.

 

Kolik času a financí jsme vynaložili?

Do této chvíle Bertíkov stál asi dva a půl roku času a přes 150 000 Kč. Největší částka byla vynaložena na programování a grafiku stránek.

 

Odměny

Granule věnované do útulku

odmeny-100.jpg

Veškeré krmivo z odměn bude předáno do námi vybraného útulku. Celé předávání krmiva do útulku zdokumentujeme a video z předání najdete na našem YouTube kanále.


Nálepka na sešit


SamolepkyNálepky na autoMiska a vodítko

 

Pamlsky a kožená hračka pro psa

 

Navíjecí vodítko a světýlko na obojek psa

 

Deka pro psa a hrnek


Hračka a propiska


Dřevěná cedulkaHrnek s Bertíkem


TrikoTaška Bertikov.cz


 

Členové týmu

Marek, zakladatel Bertíkových stránek. Propůjčil hlas Bertíkovi a stará se o další rozvoj webu, oslovování útulků, záchraným stanic a administraci webu.
Adam a Dan programátoři, vyvíjí obsah stránek a zajišťují technický chod webu .
Kika grafička, která návrhla stránky, vymýšlí ilustrace a spoustu dalších věcí.
Žanda, animátorka, vymyslela vzhled Bertíka

 

Co si o tomto projektu myslíte?