Beránci a Vlci – Brněnský Galakoncert | crowdfunding kampaň

Novinky - Beránci a Vlci – Brněnský Galakoncert

Uspořádejme velkolepý koncert s projekcí filmu v Brně a ukažme, že tradice a lidová hudba i v dnešní době spojují lidi napříč generacemi i kulturami!

Hudba

...přicházíme s milou novinkou - trička Beránků a vlků pro děti
Za pět minut dvanáct... Obrázek

Milí příznivci a Startovači. Blíží se konec naší crownfundingové kampaně a nám se podařilo na poslední chvíli rozšířit nabídku odměn o jednu položku. Na základě četných ohlasů našich fanoušků jsme nechali vyrobit trička s motivem Beránků a vlků v dětských velikostech. Chcete-li tedy udělat radost svým dětem krásným a kvalitním tričkem (a nám udělat radost nákupem zde na Startovači), neváhejte, kampaň končí dnes odpoledne.

Díky za vaši podporu!
Beránci a vlci

16. srpen 2018

DOBYT!

Cíl kampaně dosažen 14 dní před koncem, máme radost!

Milí příznivci a Startovači, velice si vážíme vaší dosavadní podpory. Je naší milou movinností oznámit, že jsme dosáhli cílové častky, která nám výrazně pomůže zrealizovat Galakoncert v brněnském koncertním sále Sono.
Konečné sumy jsme dosáhli 14 dní před koncem kampaně, což nás příjemně překvapilo. Bezmála sto podporovatelů zaslalo menší či větší částku na podporu našeho projektu. O to milejší je zjištění, že nadále částka roste nad rámec stanoveného minima! Ano, stále je možnost nás dále podpořit a získat tak zajímavé odměny. Jako nejžádanější se ukázaly VIP dvojvstupenky na Galakoncert, které zaručují ta nejlepší místa v koncertním sále a zároveň vstup na afterparty po vystoupení. Ještě stále je jich pár k dispozici!. Také nosiče CD s věnováním a podpisy, trička a tašky Beránků a vlků a další odměny jsou stále k dispozici. Víte-li o někom ve svém okolí, kdo by nás rád slyšel a viděl na brněnském Galakoncertě, chcete-li udělat někomu blízkému radost naším merchem, neváhejte, stále je dost času.

A také připomínáme, že běžné lístky na náš Galakoncert jsou v prodeji zde: https://goout.net/cs/listky/beranci-a-vlci/giuc/

Děkujeme!
Vaši Beránci a vlci :-)

Ruky Na Dudy - prazáklad Beránků a vlků
Představujeme Beránky a vlky 4. Obrázek

Kapela RukyNaDudy z Frenštátu pod Radhoštěm hraje od roku 2004 archaickou podobu tradiční hudby tzv. Hukvaldských Beskyd. Její hudební instrumentář zahrnuje zde dnes málo užívané či zcela zapomenuté hudební nástroje jako koncovka, fujarka, pastýřská píšťala, salašovka, ochlebky, gajdy, malý cimbál. Jednotlivé nástrojové sestavy, které kapela RukyNaDudy ve své produkci využívá, mají své předlohy v reálných podobách známých z minulosti či z dalších karpatských regionů a styly hry se pohybují mezi póly archaické rekonstrukce a world music. Repertoár kapely RukyNaDudy obsahuje neznámé či málo hrané písně a stejně tak i nově vytvořené písně na základě zdejších idiomů.

Marian Friedl, o němž už byla řeč, hlava i srdce kapely, multiinstrumentalista a restaurátor beskydské hudby, nekompromisně trvá na "starém" zvuku původních nástrojů a zároveň odvážně inovuje postupy tvorby. Je také autorem mnoha písní RND, které jen stěží rozeznáte od původní, znovu oživlé tvorby starých muzikantů.
Gajdoš Vlastík Bjaček nese punc RND nenahraditelným zvukem svého nástroje. Je to také výtečný fotograf a grafik a je radost s ním posedět a klábosit o muzice, třeba i soudobé.
Honza Pustka, houslista a zpěvák s pronikavým hlasem, bravurně ovládá také starodávné ochlebky. V civilním povolání se věnuje stavbě tradičních cymbálů.
Zpěvák Lukáš mrkva stojí v čele kapely a svým hlasem okouzluje převážně ženskou část publika. Obsluhuje i řadu perkusních nástrojů, které udávají rytmus kapele. Žije - jak jinak - v Beskydech a ne své usedlosti chová ovce.
Kontráš Petr Domčík je vynikající violista a hráč na ochlebky. Je to také kapelní ajťák a v civilu zastává funkci starosty Okresního sdružení hasičů Frýdek-Místek.

Beskyďané tělem i duší, skvělí muzikanti a zpěváci, v neposlední řadě také nerozluční přátelé - to jsou chlapci z RukyNaDudy! Vtiskli Beránkům a vlkům nezaměnitelnou podobu autentičnosti, protože takhle prostě hrají: neučesaně a přitom mistrně, po staru a zároveň moderně, tradičně a přesto se nebojí zahrát muziku nově a po svém :-)

  • Splněno 116 900 Kč (129 %)
  • 129 %
  • 90 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 111 Startérů

Autor projektu

Beránci a Vlci - obrázek
  • projekt od Beránci a Vlci
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Beránci a Vlci vždy s sebou!

Podpořte nás a od teď budete moci nosit Beránky a Vlky všude s sebou. No a co je jednoduššího, než si připnout beránčí placku? Již od této částky vám oficiálně poděkujeme na našich stránkách www.beranciavlci.cz! Poděkování se automaticky pričítá ke všem dále zmíněným odměnám!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Naložte si do Beránků a Vlků!

Taky pořád něco někam nosíte? Za vaši podporu vám nabízíme stylovou plátěnou tašku s potiskem Beránci a Vlci, do které si budete moci dát téměř vše, co vám v obchodě padne do oka!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Beránci a Vlci každý den!

Taky byste nejraději byli na koncertě Beránků a Vlků každý den? To vám bohužel dopřát nemůžeme, ale při poslechu jejich Andělem oceněného CD s podpisy všech uměleckých složek projektu si budete připadat, jako by tomu tak bylo! V bookletu CD najdete také osobní věnování a poděkování za podporu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

Oblečte se do Beránků a vlků!

Chcete světu dát vědět, že jste našimi fanoušky? Oblékněte si kvalitní tričko s naším vizuálem Beránků a Vlků. Pro dámy i pány, všechny běžné velikosti, dvě barevná provedení. Při objednávce uvedete vaše preference a my už se o zbytek postaráme ;-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
850 Kč

Beránci a Vlci - miniBUNDLE

Za vaši podporu vám nabízíme stylové tričko s taškou Beránci a Vlci za výhodnější cenu! Trička jsou dostupná pánská i dámská ve všech velikostech!

Počet dostupných odměn: 59/60

Nelze podpořit
1 300 Kč

Beránci a Vlci, mé srdce patří vám!

Staňte se skalním fanouškem Beránků a Vlků a získejte veškeré suvenýry, které jejich sortiment nabízí! Kdo může být větší fanoušek Beránků a vlků než ten, kdo má jejich tašku, triko, placku a poslouchá jejich CD s věnováním na památku?

Počet dostupných odměn: 24/30

Nelze podpořit
1 600 Kč

To je ale krásná krajina!

Podpořte Beránky a Vlky a na oplátku Vás jejich sympatický basista Martin provede domovinou, v níž se beránčí album rodilo! Ovšem pozor, ty nejlepší výhledy člověk samozřejmě neuvidí “z pod kopca”, takže tretry s sebou a… Javorníku s Radhoštěm, těšte se na nás! Na památku si k tomu ještě odneste naše CD!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Beránci a Vlci v Brně? Ne beze mě!

A je to tady - podzimní Galakoncert Beránků a Vlků v Brně! Nejprestižnější koncert Beránků a Vlků v roce 2018 spojený s projekcí stejnojmenného filmu! Nabízíme dvojlístek na ta nejlepší místa v sále a rovněž exkluzivní VIP vstup do backstage po koncertě, kde bude příležitost vyfotit se s celou kapelou a připojit se k následné oslavě! Také vám věnujeme speciální poděkování za podporu našho Galakoncertu na webových stránkách Beránků a Vlků! Kapacita je velmi omezená, tak neváhejte!

Odměna vyprodána: 0/10

Nelze podpořit
2 000 Kč

Beránci a Vlci v Brně 30.9.? Ne beze mě! Vol.2!

A je to tady - podzimní Galakoncert (30.9.2018) Beránků a Vlků v Brně! Nejprestižnější koncert Beránků a Vlků v roce 2018 spojený s projekcí stejnojmenného filmu! Nabízíme dvojlístek na ta nejlepší místa v sále a rovněž exkluzivní VIP vstup do backstage po koncertě, kde bude příležitost vyfotit se s celou kapelou a připojit se k následné oslavě! Také vám věnujeme speciální poděkování za podporu našeho Galakoncertu na webových stránkách! První várka byla bouřlivě rozebrána, přidáváme tedy ještě druhou! Tato kapacita VIP dvojlístků je již definitivní, víc už to nenafoukneme, tak neváhejte!

Počet dostupných odměn: 2/20

Nelze podpořit
2 400 Kč

Cestou zbojníků s gajdošem Vlasťošem!

Jedinečná nabídka projít si s gajdošem Beránků a Vlků staré zbojnické stezky, po kterých se ogaři proháněli a znepříjemňovali mocipánům život! Vlasťoš to ovšem neumí jen s gajdami, takže se neostýchejte přinést si foťáky - určitě vám tento vynikající fotograf nějaké fígle ze svého umění prozradí! Na památku vám k tomu všemu dáme ještě naše CD!


Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
2 800 Kč

Odkud se to všechno vzalo?

Zajímá vás jak, kdy, proč a odkud se taková muzika bere? Na to vám Marian velmi rád odpoví na některém z jeho oblíbených kopců a rovnou s sebou vezme svou hromadu píšťal a vše názorně ukáže! Při výrazném zájmu vás dokonce i na zmíněné nástroje nechá zahrát! Kromě muziky vám také rovnou odhalí ledacos ze starých valašských zvyklostí a každodenního života. No a k tomu všemu vám Marian předá na památku naše CD!

Počet dostupných odměn: 2/5

Nelze podpořit
3 200 Kč

A dost! Taky to chci umět!

Za podporu Beránků a Vlků můžete získat exkluzivní možnost naučit se v kostce všechno na jakýkoliv nástroj z kapely, který se vám líbí! Stačí si jen vybrat a dvouhodinová průprava s kýmkoliv je vaše! Pro bližší informace neváhejte kontaktovat Mariana! Jako bonus si na památku odnesete i naše CD!

Počet dostupných odměn: 8/8

Nelze podpořit
4 000 Kč

Zažijte den s Beránky a Vlky!

Pojďte se podívat do zákulisí Beránků a Vlků a buďte svědky, jak to v takovém obrovském hudebním tělese funguje od samého rána až po poslední okamžiky po skončení našeho Brněnského Galakoncertu! A to není všechno! Celý koncert budete moci rovněž sledovat z těch nejlepších (VIP) míst v sále! Na pátku si ještě od nás odnesete i naše CD!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
6 000 Kč

Beránci a Vlci, s Brnem vám pomůžu!

Staňte se oficiálním sponzorem našeho Galakoncertu Beránků a Vlků v Brně! Celý koncert bude natáčet Česká televize – nabízíme uvedení vašeho jména nebo firmy v závěrečných titulcích jakožto oficiálního sponzora celé akce!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
20 000 Kč

Beránci a Vlci, se mnou můžete vždy počítat!

Staňte se oficiálním sponzorem kapely Beránci a Vlci! Uvedeme vás jak v závěrečných titulcích záznamu z brněnského Galakoncertu Beránků a Vlků, tak i na všech propagačních materiálech spojených s vystoupením kapely po jeden rok!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
60 000 Kč

Zahrajte mi, muziganti!

Koncert “Malých Beránků a Vlků‘‘, kteří za vámi přijedou i na kraj světa (v rámci ČR)! V programu se nevyskytuje jazzová složka a originální repertoár je trochu pozměněn. Vystoupení má ovšem stejnou délku a půvab jako v kompletní sestavě!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
90 000 Kč

Zahrajte mi, Beránci a Vlci!

Koncert kompletní sestavy kapely Beránci a Vlci, která za vámi přijede kdekoliv v ČR se svým původním programem a poskytne vám jedinečný hodinový zážitek!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit