Běh příběhů - crowfunding kampaň

Běh příběhů

Připravujeme běžecký závod s kulturním programem pro děti z dětských domovů v Ústeckém kraji, přidružený k závodu pro dospělé.TERMÍN ZÁVODU 28.10.2018

Ostatní
Běh příběhů

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme malá nezisková organizace PŘÍBĚHY ZÍTŘKA z.s. Pomáháme českým dětem v dětských domovech rozvíjet jejich sportovní talenty nad rámec státních příspěvků. Poprvé organizujeme závod pro děti z dětských domovů, který připojíme k závodu s několikaletou tradicí. Výherci Běhu příběhů obdrží hodnotné ceny v podobě sportovního vybavení pro dětský domov, kde vyrůstají.

V rámci již tradičního závodu Běh kolem Jezera Most, který doteď pořádal pan Petr (můj otec) sám, jsme se letos poprvé rozhodli spojit síly a s ohledem na cíle a hodnoty PŘÍBĚHŮ ZÍTŘKA připojit k závodu pro dospělé a zkušené běžce i závod pro děti v ústavní péči - Běh příběhů.

Protože je pro nás důležité, aby se talentovaní sportovci, ale i ostatní obyvatelé dětských domovů, integrovali do sportovně-kulturního života, přijde nám spojení těchto závodů jako skvělá příležitost. Rádi bychom na náš dětský závod pozvali až deset dětských domovů z celé republiky, a zajistili tím tak

 • Jedinečný sportovní zážitek pro děti ve věku 10-18 let z dětských domovů

 • Kulturní zážitek s možností socializace a navazování nových vztahů

 • Příležitost k osvojování socializačních schopností

 • Příležitost integrovat se mezi osoby bez sociálního znevýhodnění

 • Zapojit děti do procesu získávání vybavení, které samy používají
 • Motivovat děti ke sportu a zdravému životnímu stylu 

Abychom mohli splnit naše cíle, potřebujeme Vaši pomoc. Ve stručnosti představím, k čemu peníze od Vás využijeme.

 • technické zajištění závodu (místo, toalety, zázemí pro převlékání, zázemí pro organizátory, velkokapacitní vytápěný stan pro případ nekomfortního počasí)

 • výrobu triček pro zúčastněné dětské závodníky a jejich přátelé z dětských domovů

 • zajištění doprovodného programu (vystoupení slavného interpreta, zajištění technického zázemí pro vystoupení – podium, ozvučení, osvětlení, projekce)

 • ubytování pro děti a jejich pedagogický doprovod ze vzdálených měst více než 80km (1noc se snídaní, max 8 lidí z jednoho DD)

 • malé občerstvení pro účastníky dětského závodu a jejich fanoušky z dětských domovů během doprovodného programu

 • výroba reklamních/prezentačních předmětů pro potřeby závodu

 • ceny pro vítěze závodu = sportovní vybavení do dětských domovů

 • příspěvek na dopravu zúčastněným domovům

Každé podpory si velmi vážíme, za tu vaší vám kromě dobrého pocitu nabízíme výborné veselé sušenky, které pečou samy děti, pro které se závody pořádají, nebo možnost koupit si místo v hlavním závodě Běh kolem jezera Most. 

fullsizeoutput_b64.jpeg

Více o naši organizaci nejdete na naší facebookové stránce, na Instagramu @pribehyzitrka a na našem oficiálním webu www.pribehyzitrka.cz

Historii hlavního závodu můžete najít na www.behjezeromost.cz, který najdete také na facebooku, kde se můžete přihlásit do události a běžet s námi :) Budeme se těšit!

ZÁVOD SE TRADIČNĚ KONÁ 28. ŘÍJNA u přesunutého kostela v Mostě

Trasa hlavního závodu: Délka 11 km

trasa-11-724x1024.jpg

INFO: Kvůli možným probíhajícím stavebním uprávam v oblasti závodu je možné, že bude trasa mírně pozměněna. Finální podoba trasy bude zveřejněna nejpozději měsíc před závodem.

 

DĚKUJEME ZA VAŠÍ PODPORU A TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST V ZÁVODĚ PRO DOSPĚLÉ 

logo_beh_verze2017.png.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?