Beautiful and Strong - crowfunding kampaň

Beautiful and Strong

Jsme sportovně kulturní show. Přehlídka nejkrásnějších lidských těl a souboj o nejlepšího z nejlepších...místo konání v Ústí nad Labem.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

CO BYCHOM RÁDI OD VÁS? Prachy, prachy a zase prachy :)

Již pátý rok pořádáme mezinárodní pohárovou soutěž, které se zůčastnuje okolo 80-100 závodníků. Každý ročník už od počátku samozřejmě řešíme finance. Pro Vaši představu 250-300tis. Za 4 roky jsme získali některé stálé partnery, což je naprosto skvělé, bohužel to však nestačí. Máme skvělý tým lidí, který pracuje i dobrovolně. Věříme, že díky Vám se nám podaří akci finančně zaopatřit a ještě více prohloubit naši myšlenku. Pojďte do toho s námi, buďte součástí našeho týmu a sledujte naší společnou cestu Beautiful and Strong, konanou v Ustí nad Labem dne 2.11.2019.

SILNÁ MYŠLENKA...

Drogy, alkohol a počítače...to jsou hlavní důvody vzniku akce Beautiful and Strong. Nemůžeme jen nečině přihlížet, ale snažíme se proti těmto problémovým zálibám bojovat tak, jak můžeme a umíme. Rádi bychom mladé generaci a nejen ji ukázali, že o tělo je potřeba se starat. Bůh k nám byl nemilosrdný a nadělil nám bohužel jen jedno. Ve své podstatě nejde ani o to aby lidé spolu soutěžili, ale aby nám ukázali, že díky disciplíně, vytrvalosti, sebezapření, odhodlání a hlavně víře, je možné získat to, co opradu chceme a po čem toužíme. Pokud získáme tyto vlastnosti, máme větší šanci být v životě zase o něco šťastnější.

51377831_2293100141014611_775951284439089152_n.jpg

DUCHAPLNÁ JEDINEČNOST...

Existuje hodně sportovních závodů, ovšem my jsme chtěli být něčím jiní a prostě odlišní. To se nám povedlo. Jak? Když už nám závodníci předvádí takové výkony a kolik usílí je to stálo, zaslouží si patřičné ohodnocení. Rozhodli jsme se tedy investovat do daleko zajímavější ceny než mají ostatní pořadatelé. Pokud se Vám někdy podaří držet v ruce naší medaily nebo pohár, pochopíte o čem mluvím, a na ostatní ceny, aby jste si vzali raději náklaďák. Co nás, ale naprosto odlišuje od ostatních je, že ČÁST Z VÝTĚŽKU KAŽDÝ ROK věnujeme buď dětskému domovu, pejskům pro nevidomé nebo sportovcům na vozíčku, prostě  tomu kdo nás potřebuje.

46979477_2241505389507420_7271714850030485504_n.jpg

DĚLÁME TO PO SVÉM...

A tak jsme si vytvořili vlastní porotu sympatie, čímž se stáváme opět vyjímečnými. Porotu kvalifikovaných porotců ze strany SKFČR (svaz kulturistiky a fitness české republiky) obohacuje právě ještě porota sympatie, sestavená ze známých osobností nebo partnerů. Ta má za úkol, vybrat ze všech zavodníků nejsympatičtější děvče a chalana. Ti od nás pak dostávají luxusní dárky, jako například šperky od klenotníka Marka Ruferta viz.foto.

43471303_2209980505993242_157643299971137536_n.jpg

SÁZKY...

Další skvělý nápad v naší režii. Přímé zapojení diváků do akce, probíhá tak, že každý divák si může vsadit na svého favorita. Ten kdo odpoví spávně, je v losování a výherce od nás obdrží velmi slušnou cenu. Ti kteří vsadí špatně nebo nebyli vylosováni, nemusí zoufat neboť všechny utržené peníze ze sázek putují rovnou na podporu toho koho si na daný ročník zvolíme. No není to skvělé? 

O ČEM TO VLASTNĚ JE...

80-100 závodníků se nahrne do ústeckého kulturního domu. Mezi tím co spolu soupeří, si návštěvníci mohou prohlédnout naše stánky a třeba zakousnout nejlepší burgery. Pokud nebude hlad, sledujte naše doprovodné vystoupení, kde v některých případech, choreografii tvoříme sami a stojí za to, to vidět viz.video.                                                                                 

Zakončením celé povedené akce, si zaslouží pořádnou párty ve stylu hodně jídla, pití a hudby. Na VIP večírku budou samozřejmě i výherci, takže je můžeme i blíže poznat. 

 

ronnie-cz-19884b-l.jpg

 

Chtěli bychom se stát nejprestižnější sportovní akcí v ČR a inspirovat i ostaní pořadatele. Vždyť je to skvělá myšlenka...my se podíváme na krásná těla, pobavíme se doprovodným programem a nakonec někomu ještě pomůžeme. 

Naše MOTTO: "Mysl a víra tvoří naši budoucnost"

trička beautiful.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?