Básníci Strakonicka - crowfunding kampaň

Novinky - Básníci Strakonicka

Antologie básníků Strakonicka, první a jediná kniha mapující známé i neznámé básníky se vztahem k našemu regionu od Čelakovského po současnost.

Knihy

ŠŤASTNĚ V CÍLI :)

Kampaň úspěšně završena! Antologie Básníci Strakonicka i ostatní odměny budou... DÍKY VÁM! <3 ŠŤASTNĚ V CÍLI :) Obrázek

DÍKY VÁM VŠEM, drazí podporovatelé, kniha Básníci Strakonicka spatří světlo světa a bude moci šířit povědomí o básnících z našeho milého kraje - Strakonice, Volyně, Blatná, Vodňany a okolních vesnic a městeček - do dáli :) DÍKY Vám se na některé autory nezapomene. DÍKY Vám poe(zie) žije!

Požadovanou částku jsme spolu s Vámi překročili, a tak kniha bude ještě pěknější (lepší papír ocení zejména obdivovatelé fotografií doprovázejících texta, autorů Pavla Drdela a Petra Borovičky).

Naše DÍKY se nedá vyjádřit slovy, proto v brzké době očekávejte mail týkající se odměn, které snad srdce předvánoční zahřejí. A taktéž přijměte naše vřelé pozvání na křest knihy, který proběhne v sobotu 9.12. od 18hodin ve společenském sálu Šmidingerovy knihovny ve Strakonicích. Během večera pokřtíme knihu, všem Vám ještě jednou moc poděkujeme a s pomocí recitátora a popularizátora poezie Mirka Kováříka, Vám představíme tvorbu části autorů. Někteří básníci Vám svoji poezii představí osobně (např. V.Nosková, M.Gregora, P.Kotlíková, V.T.Gottwald, V.Pevná či V.Malota). Součástí večera bude slavnostní raut a hudebně čtení doprovodí kytarista Josef Pelán.

Srdečně zdravíme a nadšeně máváme! :)

Michaela Sýkorová, Michal Štěpánek, Petr Kalaš; Karel Skalický, Pavel Drdel a Petr Borovička.

JUPÍÍÍ :)

překročili jsme cílovou částku... JUPÍÍÍ :) Obrázek

překročili jsme cílovou částku... :)

DÍKY VÁM VŠEM, milí dárci! deset dní před koncem kampaně jsme dosáhli cílové částky, je to skvělá zpráva, protože teď už můžeme říct, že knížka bude... A samozřejmě budou i tašky, trika, dorty a pohlednice (koukněte na ně) :)

https://www.facebook.com/pg/strakobasnici/photos/?tab=album&album_id=1538018179616201

 

MÁME VÁS RÁDI! Ahoj ;)

Míša + Michal + Petr

Jsme za půlkou! :)

Dvacet dní do konce kampaně a my jsme DÍKY VÁM za půlkou... Jsme za půlkou! :) Obrázek

Dvacet dní do konce kampaně a my jsme DÍKY VÁM za půlkou...Máme vybráno skoro 70= cílové částky a kniha už má obrazový doprovod V následujícím odkazu najdete fotografie Pavla Drdela, Petra Borovičky a Petra Kalaše, které budou  v knize :)

https://www.facebook.com/1454262731325080/photos/?tab=album&album_id=1528250320592987

Zároveň jsou to motivy na pohlednice (i ty básnivé), které je možné pořídit i na zeď s autorským podpisem - buď jako odměnu nebo na křestu.

Díky za dosavadní podporu a tešte se pomalu na knížku! ;)

 

Míša, Michal, Petr :)