BARVY KRKONOŠ - crowfunding kampaň

Novinky - BARVY KRKONOŠ

Obrazová kniha pro lidi, kteří mají rádi hory a v Krkonoších chtějí nalézt inspiraci nebo strávit hezkou a zajímavou dovolenou.

Knihy
"Jen pro ten hezký den, stojí za to ... tvořit. Vytvořme spolu barevné proměny hor na www.startovac.cz/projekty/barvy-krkonos Příležitost "barevným" pocitům Obrázek

Během minulého týdne jsem měl hodně rozhovorů kvůli knížce Barvy Krkonoš, která je předmětem tohoto projektu na Startovači.
Nejvíce mne překvapili někteří horalé, kteří se na projekt dívají jako na příležitost, jak získat zajímavý motivační prostředek pro své hosty. Nestojí o odměny, ale o určitý počet knih, které si svým příspěvkem „předplatí“. Někteří mají zájem o kombinaci X-knížek a fotoplátno, někteří o kombinaci knížek a fotek, atp. Výborný přístup. Zvláštní na tom bylo, že někteří by knížku zasponzorovali mimo projekt.

Vyčkávají. Překvapující. Smyslem projektu byla bezpečná forma podílového investování do společného zájmu a současně příležitost pro přímé zájemce, kamarády a přátele hor, aby knížku získali za odlišných a zajímavých podmínek.

Není třeba vyčkávat, naopak, pojďte do toho a užijte si barevné proměny nejen jako diváci, ale i jako spoluvydavatelé.

Luboš :)