Startovač - financování projektů

BAREVNÉ PÍSNIČKY: zpěvník a CD - crowfunding kampaň

Novinky - BAREVNÉ PÍSNIČKY: zpěvník a CD

texty a ilustrace: Tereza Karlíková; hudba: Petr Vočka: 15 autorských písní pro děti a milovníky našeho krásného barevného světa

Hudba

"V dobré společnosti"

Drazí přátelé! Pomalu se blížíme k úspěšnému konci našeho projektu. Máme velkou radost a vy jistě rovněž. Je tu však ještě výzva pro váhavce. Z kouzelnického klobouku, který hraje významnou roli v černé písničce, vytahujeme lákavou odměnu s názvem "v dobré společnosti". Za příspěvek 1000 Kč vás zveme na večeři ve stylu italské festy pod širým nebem s výhledem. Odměna pro ty, kteří máte rádi netradiční zážitky. Terez, Lucka, Anička, Edit a Petr
Přátelé! Myslím, že nám to skutečně jde! Za vás hovoří procenta a za nás připojená videoukázka ze studia. Potěšte se, tak jako se potěšíváváme my.

Děkujeme pěkně!

Jsme na dobré cestě! Máme vybraných skvělých 75% cílové částky. Je to úžasné, ale žel je to stále málo. A čím více vybereme, tím více můžeme. Nemluvím nyní jen o vydání zpěvníku a CD, to je hotová věc (stihneme to do Vánoc), ale vynořují se mi stále nové a nové nápady.

Jak avizujeme v jedné z odměn, křest CD se bude konat během měsíce února (spíše konec). A bude to neobyčejný křest-koncert-vernisáž. Bude to akce benefiční! V této fázi vyjednáváme se šumperskou školou Pomněnka (http://www.pomnenka.net), abychom peníze získané prostřednictvím slavnostního křtu věnovali cíleně, jak jinak než konkrétnímu dítěti. Jak to bude vypadat? Zapojí se mnoho dětí! Hudební produkce bude opravdu velkolepá a barevná. Výtvarníci pracují, malují barevné obrázky, kterými se budete moci během vernisáže potěšit anebo je dokonce zakoupit. Potěšíte tak onu ratolest.

 Takže jak vidíte, Vaše finanční podpora projektu Barevných písniček nepadne na neúrodnou půdu a bude vskutku dobře zúročena. Vás, přátelé, kteří jste nás již podpořili, ctíme v našich srdcích a prosíme vás o cílené oslovení těch, kteří smýšlejí podobně jako vy. Vás, přátelé, kteří jste se k odkazu na projekt ještě nedostali, potěšujeme zprávou, že ještě zbývá 25 dnů.

 S pozdravem Tereza a Petr