BAREVNÉ PÍSNIČKY: zpěvník a CD | crowdfunding kampaň

Novinky - BAREVNÉ PÍSNIČKY: zpěvník a CD

texty a ilustrace: Tereza Karlíková; hudba: Petr Vočka: 15 autorských písní pro děti a milovníky našeho krásného barevného světa

Hudba

Drazí přátelé! Pomalu se blížíme k úspěšnému konci našeho projektu. Máme velkou radost a vy jistě rovněž. Je tu však ještě výzva pro váhavce. Z kouzelnického klobouku, který hraje významnou roli v černé písničce, vytahujeme lákavou odměnu s názvem "v dobré společnosti". Za příspěvek 1000 Kč vás zveme na večeři ve stylu italské festy pod širým nebem s výhledem. Odměna pro ty, kteří máte rádi netradiční zážitky. Terez, Lucka, Anička, Edit a Petr
Přátelé! Myslím, že nám to skutečně jde! Za vás hovoří procenta a za nás připojená videoukázka ze studia. Potěšte se, tak jako se potěšíváváme my.
28. říjen 2015

Děkujeme pěkně!

Jsme na dobré cestě! Máme vybraných skvělých 75% cílové částky. Je to úžasné, ale žel je to stále málo. A čím více vybereme, tím více můžeme. Nemluvím nyní jen o vydání zpěvníku a CD, to je hotová věc (stihneme to do Vánoc), ale vynořují se mi stále nové a nové nápady.

Jak avizujeme v jedné z odměn, křest CD se bude konat během měsíce února (spíše konec). A bude to neobyčejný křest-koncert-vernisáž. Bude to akce benefiční! V této fázi vyjednáváme se šumperskou školou Pomněnka (http://www.pomnenka.net), abychom peníze získané prostřednictvím slavnostního křtu věnovali cíleně, jak jinak než konkrétnímu dítěti. Jak to bude vypadat? Zapojí se mnoho dětí! Hudební produkce bude opravdu velkolepá a barevná. Výtvarníci pracují, malují barevné obrázky, kterými se budete moci během vernisáže potěšit anebo je dokonce zakoupit. Potěšíte tak onu ratolest.

 Takže jak vidíte, Vaše finanční podpora projektu Barevných písniček nepadne na neúrodnou půdu a bude vskutku dobře zúročena. Vás, přátelé, kteří jste nás již podpořili, ctíme v našich srdcích a prosíme vás o cílené oslovení těch, kteří smýšlejí podobně jako vy. Vás, přátelé, kteří jste se k odkazu na projekt ještě nedostali, potěšujeme zprávou, že ještě zbývá 25 dnů.

 S pozdravem Tereza a Petr

  • Splněno 28 110 Kč (112 %)
  • 112 %
  • 25 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 76 Startérů

Autor projektu

Teriberry - obrázek
  • projekt od Teriberry
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Recept na borůvkovou buchtu

Prozradíme vám vynikající recept na borůvkový táč babi Máří, která je jednou z protagonistek fialové písničky(Borůvková). Nezapomeňte nám tedy uvést mailovou adresu, my naoplátku uvedeme správnou gramáž.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
130 Kč

Překvapení z knižního fondu Franty knihomola

Franta knihomol je protagonistou červené písničky (Píseň pro sečtělé). Fakt je ten, že zachraňuji knížky před zkartací a za směšný poplatek vykupuji vyřazené knížky z knihovny. Ráda se podělím. Pozor: čtu hlavně dětskou literaturu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
160 Kč

VIP pozvánka na křest

Rádi vás uvítáme na slavnostním koncertě a křtu zpěvníku a CDéčka. Předpokládaný termín: přelom února a března, místo konání: Šumperk. Spoje do Šumperka dobré. Je tady věru krásně! Nezapomeňte uvést mailovou adresu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
230 Kč

Kočka Tlapka

Kočka Tlapka je hlavní protagonistkou hnědé písničky (Láska k čokoládě). Ručně šitá hračka zajisté potěší nejednu ratolest. K nahlédnutí na http://www.fler.cz/teriberry

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
270 Kč

zpěvník Barevné písničky + CD

zpěvník: 15 písniček s notovým zápisem a akordickými značkami, s notovým zápisem jednoho melodického nástroje (flétna, housle), 15 barevných ilustrací, formát A4
CD: nazpívaná verze + karaoke verze

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
330 Kč

zpěvník Barevné písničky + CD + BONUS 01

BONUS 01: černobílé vymalovánky pro malé ratolesti a 5ks pohlednic s ilustracemi k Barevným písničkám

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
460 Kč

2x zpěvník Barevné písničky + CD

Pro nadšence ve zdvojené podobě, aneb nechci slevu zadarmo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
560 Kč

zpěvník Barevné písničky + CD + BONUS 02

BONUS 02:
černobílé vymalovánky pro malé ratolesti
5ks pohlednic s ilustracemi k Barevným písničkám
kočka Tlapka
recept na borůvkovou buchtu babi Máří

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

V dobré společnosti

Zveme vás na večeři ve stylu italské festy pod širým nebem s výhledem... Terez, Lucka, Anička, Edit, Petr

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

kompletní dárková sada + logo

Za tento štědrý příspěvek, či příspěvek vyšší, uvedeme logo vaší firmy v tištěné podobě zpěvníku a budeme vás chválit, kudy budeme chodit.
Pod kompletní dárkovou sadou si představujte všechny výše uvedené formy odměn.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit