BABIČČINA BEZLEPKOVÁ KUCHAŘKA - crowfunding kampaň

BABIČČINA BEZLEPKOVÁ KUCHAŘKA

Kuchařka, díky níž se bezlepková dieta stane méně náročnou pro maminky, které s láskou a potěšením pečují o citlivá bříška svých nejmenších.

Knihy
BABIČČINA BEZLEPKOVÁ KUCHAŘKA

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vyřčený ortel - BEZLEPKOVÁ DIETA - kdo Vám s tímto nelehkým úkolem, před nějž Vás osud postavil pomůže? Jednoznačně babička.

Ta milá babička, která má toliko pochopení... Ten nejklidnější učitel v kuchyni.

Babiččina bezlepková kuchařka v sobě v krásné vazbě uchovává cenný poklad - 120 receptů.

2018-01-30_102409.png

 

Babiččina bezlepková kuchařka

Kuchařka, která bude svými recepty dostupná pro každého. Bude výjimečná, protože se zde objeví recepty například na zákusky z vařených fazolí, vařené čočky, mrkve i jablek. Dále různé varianty pečiva nebo také chléb bez mouky. Překvapením bude pro každého, kdo recepty z kuchařky vyzkouší, že chuť těchto výrobků je bezkonkurenční. Recepty jsou vlastní a doposud nikde nezveřejněné. Bezlepková kuchařka pro začátečníky i pokročilé nabízí základní (cenově dostupné) jednoduché recepty a postupy nejen pro nemocné celiakií. Kniha bude doplněna barevnými fotografiemi a srozumitelnými, jednoduchými postupy, které zvládnou i méně zruční. 

Autorky slovo o knize

Image.jpg

 

Tuto knihu bych nazvala jako základní ke stravování běžného života. Budou v ní praktické návody na výrobu knedlíků, buchet, koláčů, vek, toustových chlebů, tortil, pizzy, více variant dětských piškotů i muffinů. Výrobky jsou vyrobeny také z klasické pohanky a jáhel.

Kuchařka, díky níž se bezlepková dieta stane méně náročnou pro maminky, které s láskou a potěšením pečují o citlivá bříška svých nejmenších. Ale nejen pro maminky. Tato kuchařka přemění v kouzelníky zdravé stravy manželky, dcery a samozřejmě i mužskou část, především tu, která se nebojí vstoupit do kuchyně.

 

A to vše pod speciálním logem VYSOČINA – regionální produkt®, který autorka receptů získala v roce 2016. Tuto značku uděluje  Zemědělská ekologická regionální agentura, o.s. 

kv-02-02-str_regionalni_produkty_red_logo.jpg

 

 

Autorku receptů můžete navštívit v Chotěboři, kde má od roku 2015 otevřenou prodejnu, v níž nabízí k prodeji čerstvé bezlepkové pečivo, strouhanku, perníky, zákusky a další dobroty. Vždy Vás přivítá milá babička, která poradí, nabídne ochutnávku... a při zakoupení produktů z této domácí výroby Vás potěší nejen chuť, ale samozřejmě i cena. 

2018-02-04_211248.png

V nabídce prodejny nechybí ani zájem uspokojit bezlepkové strávníky ve svátečních chvílích, jako jsou narozeniny, svatby, Vánoce, Velikonoce... 

Děti bezlepkovou dietou trpí jistě nejvíc, proč jim nerozzářit oči v jejich den dortem, který může být ,,originální kopií" zálib, oblíbenou hrou, pohádkou, či snem Vašich ratolestí?

S tímto Vám na prodejně V Chotěboři hravě a především s láskou pomohou. 

 

2018-02-04_210920.png

 

 

 

Pokud Vás toto zaujalo, pomozte nám vydat knihu, v níž se setkáte s jednouduchými recepty na chléb, rohlíky, bagety, štrůdly... a to vše s lehkostí a bez zázračných vymožeností, jako je domácí pekárna. K těmto receptům Vám opravdu vystačí klasická trouba. Najdete zde recepty, s kterými si hravě poradíte v domácích podmínkách.

2018-02-04_211153.png

 

Co si o tomto projektu myslíte?