Startovač - financování projektů

Babetta Boys - crowfunding kampaň

Novinky - Babetta Boys

Jsme 4 studenti PřF UK, kteří se rozhodli na Babettách zdolat hřebeny Fagaraše, navštívit krajany v Banátu a možná smočit gumy v Černém moři.

Ostatní

Konec startovače!

Startovač nevyšel, ale my jedeme dál!

Přátelé, kamarádi, 

Náš projekt na Startovači končí a bohužel se nepodařilo vybrat požadovanou částku. Pro nás to ovšem neznamená konec projektu, ale jen malou komplikaci, která nás nemůže zastavit. Chceme vám všem moc poděkovat, že jste neváhali nám poslat své těžce vyděláne peníze a podpořit náš projekt. Máme pro vás dobrou zprávu! Veškeré peníze se vám vrátí zpět na váš účet! 

Pokud by jste nás chtěli stejnak podpořit, vymysleli jsme jak na to. Založili jsme bankovní účet, na který můžete zaslat libovolnou částku. Pokud tak učiníte, zašleme vám na oplátku odměnu dle výše vašeho příspěvku:

10 - 300 Kč = náše kůl nálepka 

300 - 500 Kč = lístek na premiéru našeho bijáku!

500 - 10000000000000 Kč = super krásné tričko s logem Babetta Boys

Číslo našeho účtu je 1699061011/3030. Do popisku pro příjemce nám napište svůj email či telefonní číslo, abychom vás mohli kontaktovat a posléze vám zaslat odměnu. 

Předem děkujeme za vaše příspěvky 

Vaši Babetta Boys!

Tak jsem zase v tisku.. Babetta Boys na iForum Obrázek

Oficiální online magazín naší alma mater (Univerzita Karlova) o nás napsala zajímavý článek, ve kterém jsme zase podhalili něco málo o naší připravované cestě. Tak si to přečti! 

Tvoji Babetta Boys 

P.S.: Stále nám můžeš zaslat nějaký ten zlaťák na startovc.cz

https://iforum.cuni.cz/IFORUM-16378.html

Napsali o nás!

Na portále Expres.cz o nás napsali pěkný článek. Redakci moc děkujeme a určitě si ho přečtěte, protože se dozvíte novinky o naší cestě.

Odkza na článek:

https://www.expres.cz/sileni-cestovatele-1-dil-studenti-jedou-na-mopedech-do-rumunska-zahrat-cimrmana-199-/viral.aspx?c=A180506_103747_dx-viral_jiku