Až uvěříš: Svět láskohledačů - crowfunding kampaň

Až uvěříš: Svět láskohledačů

Pomozte mi vydat knihu, která je určená pro úplně všechny (především však pro mladé, jelikož v ní jsou obsaženy pohádkové prvky).

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ráda bych pro vás vydala knihu, ve které se ocitnete v jiném, ale zároveň stejném světě. Na zhruba 170 stranách formátu pravděpodobně A5 a v pevné vazbě, vás budou provázet krásné ilustrace od velmi nadané mladé umělkyně Kamily Lenertové. Pomozte mi tak vydat první knihu z chystané série Až uvěříš

 

Optimized-odměny - triko skřítek (1).png

Krátký obsah:

Nesmělá patnáctiletá dívka Mariana žije jen se svojí matkou. Otec je opustil, když byla malá a přesto je pouze s matkou spokojená. Má nejlepší kamarádku, prvního přítele a spoustu dobrých přátel její mladé matky. Její pohled na svět se však změní, když se u nich v kuchyni z ničeho nic objeví malé modré stvoření. Tvrdí, že se jmenuje Anairam a je Marianin láskohledač. Láskohledači jsou totiž kouzelní tvorové z jiné dimenze, jejichž úkolem je svést spřízněné duše dohromady. Každý člověk má takového svého vlastního skřítka, ale jen málokdo ho může vidět. Co však Mariana dlouho neví, je fakt, že existují také pohlcovači - tvorové, hmota, či energie, která vysává štěstí a radost a loví láskohledače. Doposud do dimenze lidí nemohli, ale nyní se všechno mění. Díky tomu začínají být lidé nenávistivější, vzteklejší a lásky ubývá. Společně se snaží přijít na způsob, jak vzít Marianu do světa láskohledačů. Právě ve chvíli Marianiny návštěvy ale dojde ke katastrofě a nikdo neví, co přesně se stalo. Jediné jisté je, že zlo začíná ovládat svět. V Anairamově světě ale neexistují pouze láskohledači a pohlcovači, mimo jiné tvory se v něm pohybují také gejzírové víly, stříbrní vlci, yettiové, draci, apod.

*krátká ukázka na konci 

Odměny:

Možnost osobního předání v Brně, Zlíně nebo Velkém Meziříčí. 

 

150 Kč a více

E-kniha

Jako poděkování Vám zašlu e-knihu a budu Vám velmi vděčná.

18553686_10213080906961762_1421610288_o.jpg

 

350 Kč a více

Kniha

Hned jak dostanou mé knihy hmotnou podobu, zašlu Vám jednu. V případě zájmu ráda připojím podpis a věnování.

Poštovné po celé ČR je v ceně.

20280712_859558404215885_7014069239466986100_o.jpg

 

550 Kč a více

Kniha s originální záložkou

Třeba Vás mnou vytvořené záložky potěší. Rozhodně si můžete být jisti, že budete mít originál, jelikož dvakrát to samé stoprocentně nenakreslím. :D Záložku přiložím do knihy.

Poštovné po celé ČR je v ceně.

Optimized-Optimized-odměny-záložky-1.png

Optimized-Optimized-odměny-záložky-2.png

Optimized-Optimized-odměny-záložky-3.png

 

650 Kč a více

Kniha, zápisník a originální záložka

Jako odměnu dostanete mimo jiné také zápisník s ilustrací, která se objeví na přebalu knihy.

Poštovné po celé ČR je v ceně.

Optimized-Optimized-odměny-zápisník-2.png

Optimized-Optimized-odměny-zápisník-1.png

Optimized-Optimized-odměny-zápisník-3.png

 

1100 Kč a více

Kniha a hrníček s kresbou Kamily Lenertové

Za takovou krásnou částku Vám pošlu navíc hrníček, ze kterého můžete popíjet kávu, čaj nebo cokoliv jiného při čtení mé knihy. :)

Poštovné po celé ČR je v ceně.

Optimized-Optimized-odměny-hrnek-real-1.png

Optimized-Optimized-odměny-hrnek-real-2.png

Optimized-Optimized-odměny-hrnek-real-4.png

 

1200 Kč a více

Kniha a triko s kresbou Kamily Lenertové

Dostanete triko z limitované edice, ve kterém můžete chodit snad i na veřejnosti, nebo v něm třeba spát. O:)

Poštovné po celé ČR je v ceně.

Optimized-IMG_6720.png

Optimized-Optimized-IMG_6731.png

Optimized-Optimized-IMG_6744.png

 

5000 Kč 

Kniha, triko s kresbou, hrníček s kresbou a originální záložka

Pokud mi nějaký úžasný člověk věnuje tolik peněz, zasypu jej věcmi s motivy Láskohledačů. Bude tedy skoro doslova zasypán láskou.

Poštovné po celé ČR je v ceně.

odměny - hrnek.png

přední strana

odměny - hrnek láska.png

Zadní strana verze 1

odměny - hrnek miluju.png

zadní strana verze 2

triko ukázka 2.png

verze potisku 1 (plus výběr ze dvou typů trika viz foto na slečně nebo pánského)

triko ukázka 3.png

verze potisku 2 (plus výběr ze dvou typů trika viz foto na slečně nebo pánského)

triko ukázka.png

verze potisku 3 (plus výběr ze dvou typů trika viz foto na slečně nebo pánského)

 

10 000 Kč a více

Svezení v závodním automobilu a kniha

Za Vaši obrovskou podporu jsem si připravila speciální odměnu. Jelikož mě mí rodiče podporují, jak jen to jde, byl můj tatínek tak ochotný, že se svolil ke svezení největších sponzorů mého projektu v jeho závodním automobilu na sedadle spolujezdce. A to v Mitsubishi Lancer Evo IX. a dokonce při opravdovém závodu. Knihu, kterou ode mne samozřejmě také dostanete, bohužel asi při jízdě číst nemůžete.

26114371_10156024390009516_1388831339539037641_o.jpg

Optimized-DSC_7473.png

Optimized-IMG_6479.png

 

Reakce beta-čtenářů

Tereza Marie Hardbolcová

"Doufám, že už píšeš druhý díl!! :)

Nápad originální. Čtivost - fakt mě to vtáhlo, musela jsem na to myslet, i když jsem nečetla a to je úplně nejdůležitější. Členění kapitol - dobře se to čte plus to jak to máš rozplánované na víc dílů a postupně odkrýváš pravidla světu láskohledačů, je to promyšlené. Celkově se mi to prostě líbilo, i když už asi ani nejsem cílová skupina, rozhodně bych si přečetla všechny díly."

Bára Pořízková

"Celkově se mi moc líbí ta idea Láskohledče, přijde mi to opravdu moc hezký, a myslím, že by ho ocenilo i starší publikum, taky je dost roztomilej, takže úplně super :)"

Andrea Chalabalová (Debefová)

"Je to moc hezká knížka. Jinak ten konec, teda :D , doufám, že pracuješ na druhém dílu. Příběhově je to krásný a zajímavý, těším se na pokračování. :)"

Janka Mišúnová

"Kniha je písaná veľmi príjemným a čtivým štýlom. Páči sa mi, že aj keď je o láske, neskĺzne k lacným erotickým scénam, naopak, príbeh je citlivý a jemný, s rozprávkovým nádychom. Nie je zbytočne naťahovaný a informácie o svete, ktorý si vytvorila, dávkuješ postupne, takže tak trochu držíš čitateľa v napätí, a nútiš ho obracať stránky, aby sa dozvedel, čo bude ďalej. Samotný príbeh obsahuje niekoľko originálných prvkov. Najvýraznejším z nich sú samotní láskohľadači, ich poslanie, svet a ich nepriatelia. To máš veľmi dobre premyslené a taktiež ma to na celom príbehu bavilo najviac.
Takže knihu beriem ako zaujímavý úvodný diel novej ságy o pravej láske. Ako som už povedala, svet láskohľadačov je originálny, takže verím, že ho budeš naďalej rozvíjať. :)"

Markéta Zaoralová

"Musím říct, že píšeš úžasně, je to fakt čtivé a poutavé :) Pro někoho možná málo akční, ale mně se moc líbilo její pojetí. Téma lásky je velmi aktuální. A propojení s pohádkovým světem se Ti povedlo teda skvěle."

 

Ukázka

„Pomoz mi s ním na tu postel!“ zavelel Lebana a z obličeje mu zmizely známky lehkomyslnosti a pobavení, které v nich Mariana vždycky viděla. Vystřídala je starostlivost. Společně položili Anairama na postel a modrý skřítek se ztěžka nadechl. To je dobré znamení, pomyslela si Mariana. Pak ale Lebana v rychlosti řekl: „Musím okamžitě k nám a donést mízu z kouřového stromu, jinak bude umírat tou nejbolestivější smrtí. Nemohl jsem ho vzít s sebou, mohli by se vyptávat. Počkej tady s ním a hlavně mu nesahej na tu ruku!“ Vmžiku byl Anabelin láskohledač pryč a Mariana si až teď všimla popálenin na Anairamově levé straně těla. Jeho kůže byla rozpraskaná a místy velmi ošklivě rozleptaná. Celá jeho malá ručička vypadala jako by se měla každou chvíli oddělit od zbytku těla a zranění se mu táhlo i přes část hrudníku a trupu.

„Co se ti stalo?“ pohlédla Mariana na malého přítele a najednou jí bylo nesmírně úzko. To ona chtěla, aby ji vzal do svého světa. To kvůli ní se vydal za gejzírovými vílami. To pro ni riskoval a teď možná zemře. Všechno jen kvůli ní. Chtělo se jí plakat, ale slzy jí uvízly někde po cestě.

Anairam stále otevíral a zavíral oči, občas sebou škubl a velmi dlouho mu trvalo, než otevřel ústa, aby něco řekl.

„Teď bych se rád vrátil…(nadechl se)…do té zimy k yettiům,“ Mariana se uchechtla, ale pak opět zesmutnila.

„Pššt,“ pronesla láskyplně. „Nevysiluj se, za chvíli se objeví Lebana a všechno bude v pořádku.“ Mariana nechtěla Anairamovi ještě víc ublížit, a tak velmi opatrně zvedla ruku a pomaličku ji sunula k Anairamově hlavičce. Pak ho lehce pohladila a myslela jen na to, kde se Lebana tak zdržuje.

Dole práskly dveře a Mariana zbystřila. Paní Svatoušková se vrátila ze schůzky a teď šla po schodech, přímo do dceřina pokoje. Mariana zahnala zpátky všechny slzy, které se jí draly na povrch a snažila se tvářit co nejnormálněji. Hrdlo se jí přitom svíralo úzkostí a bála se, že když promluví, zlomí se jí hlas. Do pokoje vešla paní Svatoušková.

 

Trailer

Režie, kamera: Vy sami

Hudba: Adam Vitovský a Tereza Barvíková

Za pomoc vymýšlení druhého hlasu děkuji Lenči Stavinohové

 

Spolupráce:

http://www.adamvitovsky.com/

https://www.facebook.com/LenertK/?ref=br_rs

http://dominikkopecny.stranky1.cz/uvodni-stranka/

http://anvel.cz/

Co si o tomto projektu myslíte?