Startovač - financování projektů

Autostopem skrze polární Rusko - crowfunding kampaň

Podpořit - Autostopem skrze polární Rusko

Pomozte mi prosím projet autostopem skrze polární Rusko až do téměř odříznutého města Vorkuta. Cesta plná ledu a sněhu v době vrcholu ruských mrazů.

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

150 Kč Dobrý pocit a chuť podpořit jen tak

Koupil sis třeba už společnou stopovačku a ještě bys mě rád drobně podpořil? Bránit ti v tom nebudu. Moc díky! A moc díky i Vám, kteří mě podpoříte i bez nákupu další odměny :)

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

200 Kč E-pohlednice

Díky! Za tvou pomoc ti po návratu domů odešlu pěkně veselou pohlednici z mé polární cesty. Pohlednici vytvořím sám. Ještě sice nevím, jak bude vypadat, zda na ní budu já nebo někdo jiný. Mohu ti ale slíbit jedno. Pohlednice bude speciální a při její tvorbě využiju pomoc místních. Příběh o tom, jak vznikla bude určitě legendární a ty ho budeš moct vyprávět ostatním za dlouhých zimních večerů.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

300 Kč Pohlednice

Díky! Za tvou pomoc si určitě zasloužíš něco držet v ruce. Odešlu ti tedy papírovou pohlednici z mé polární cesty. Pohlednici vytvořím sám. Ještě sice nevím, jak bude vypadat, zda na ní budu já nebo někdo jiný. Mohu ti ale slíbit jedno. Pohlednice bude speciální a při její tvorbě využiju pomoc místních. Příběh o tom, jak vznikla bude určitě legendární a ty ho budeš moct vyprávět ostatním za dlouhých zimních večerů.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

400 Kč Kousek Sibiře

Díky! Za tvůj příspěvek ti po návratu zašlu malý kousek Sibiře. Bude to něco, co po cestě nastrkám do kapes :). Nech se překvapit! Po návratu ti zašlu i děkovnou e-pohlednici.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč Výběr fotografií

Díky! Chceš vidět jak vypadala má cesta? Za tvou pomoc ti pošlu několik nejlepších fotek z cesty. Nejsem sice profesionální fotograf ale úplné foto jelito také snad ne :). Věřím, že tě mé fotky zaujmou a pokud přece jenom ne, ke každé ti alespoň řeknu nějaký ten příběh o tom, za jakých okolností vznikla, abys měl o čem vyprávět za dlouhých zimních večerů ;).

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč Magnetka z Vorkuty

Díky! Jsi spíše na klasické dárky z cest? Super! Už se nemohu dočkat až ve Vorkutě vyrazím na trh s cílem nakoupit pro tebe tento typický cestovatelský suvenýr ;).

Počet dostupných odměn: 3/5

Podpořit projekt

800 Kč Elektronický přepis mého deníku

Díky! Za tvůj příspěvek si zasloužíš něco opravdu velkého. Daruji ti tedy něco, co bych běžně nikdy nedaroval. Pošlu ti elektronický přepis mého deníku. Budeš tak vědět o mé cestě všechno a to z přímého pohledu. V knize mohou být příběhy lehce upravené. V deníku ale nikoli. Budeš tak přesně vědět, kdy jsem se nejvíce smál a kdy tesknil. Budeš znát mé pocity a to jak jsem se v myšlenkách vypořádával s náročnou cestou. V deníku ti prostě nic nezapřu! Navíc ti po návratu zašlu i vybrané foto.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč Neformální přednáška z cesty

Díky! Sejdeme se někde v malém počtu (maximálně 4) a parádně pokecáme. Pozvu tě na "stakana" ruského národní nápoje a užijeme si fajn cestovatelské chvíle. Rád ti řeknu něco o své polární cestě a ukážu fotky. Super bude, když si poslechneme i něco o tvých cestách. Je jedno jestli budou o cestě za babičkou do Horní dolní nebo o cestě na Mars. Určitě to bude fajn. Pokud by se nám nepodařilo sladit termín nebo místo pro všechny, nějak to vyřešíme. Pokec s vámi si nenechám ujít. Navíc ti pošlu i několik vybraných fotografií.

Počet dostupných odměn: 3/4

Podpořit projekt

1 000 Kč Papírový přepis mého deníku

Díky! Za tvůj příspěvek si zasloužíš něco opravdu velkého. Daruji ti tedy něco, co bych běžně nikdy nedaroval. Pošlu ti papírový přepis mého deníku, abys mohl v ruce držet mé pocity a zážitky sepsané na papíře. Budeš vědět o mé cestě všechno a to z přímého pohledu. V knize mohou být příběhy lehce upravené. V deníku ale nikoli. Budeš tak přesně vědět, kdy jsem se nejvíce smál a kdy tesknil. Budeš znát mé pocity a to jak jsem se v myšlenkách vypořádával s náročnou cestou. V deníku ti prostě nic nezapřu. Navíc ti po návratu zašlu i vybrané foto.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 200 Kč Stopařská cedule

Díky! Za tvůj příspěvek ti po návratu pošlu svou stopařskou ceduli, kterou si během cesty nechám podepsat od každého řidiče, který mě naloží do auta. Budeš tak vlastnit karton, který bude doslova nasáklý příběhem mé cesty. Podle mě je to ten nejlepší suvenýr z cesty. Doma už mám dva takové z minulých výletů. Vzdám se ji tedy jenom se slzou v oku ale ty si ji zasloužíš ;).

Odměna vyprodána: 0/1

Vyprodáno

1 500 Kč Speciální dárek z cesty + elektronický deník

Díky! Chceš vlastnit něco z polárního Ruska? Jestliže jsi neváhal mi přispět takovouhle částku tak asi ano! Slibuju, že ti něco přivezu. Nebude to ale žádný kýčovitý předmět, který se dá koupit. Bude to něco, co mi po cestě cvrnkne do nosu. Něco, u čeho bude důležitější příběh, než věc samotná a ty budeš součástí toho příběhu, protože budeš danou věc vlastnit. Navíc ti po návratu zašlu elektronický přepis mého deníku a vybrané fotografie.

Odměna vyprodána: 0/3

Vyprodáno

2 500 Kč Společná stopovačka

Díky! Jestli jsi neváhal utratit 2500 za můj projekt, určitě ti je stopování blízké. Pojďme si tedy zastopovat společně! Naplánuju nějaký víkendový stopovací výlet. Pokud budeš žena, můžeme zajet třeba na pizzu do Itálie, pokud muž, naším cílem může být kupříkladu fotbalové utkání na Ukrajině :). A nebo třeba budeme rádi, když dojedeme jenom do vedlejší vesnice, protože u autostopu nikdy nevíš. Každopádně věř, že to bude jízda plná zážitků. Na termínu se domluvíme, aby se nám to oběma hodilo a užili jsme si to.

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt