Autismusicfest_logo.jpg

AUTISMUSIC Fest 2017 Hudba

Podpořte II. ročník unikátního benefičního rockfestu na podporu života lidí s autismem.

AUTISMUSIC Fest 2017

Vybráno16 280 Kč(109 %)

109 %
15 000 Kčpožadováno
27startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

 

AUTISMUSIC Fest 2017 - jednodenní hudební benefiční festival na podporu života lidí s autismem a jejich rodin. Letošní II. ročník je naplánován na 12. srpna 2017 v úžasném prostředí Letního Kina Chomutov. S Vaší pomocí bychom rádi, stejně jako minulý rok, posílili cíl festivalu, a to zvyšovat povědomí o autismu u běžné společnosti pomocí alternativních uměleckých metod a skrze podporu skvělých a nadějných muzikantů.

 

PLAKÁT_malý_2017.jpg

 

Jak vznikl nápad uspořádat takovou akci?

Jsme skromná parta tří lidí, kteří mají velmi osobní zkušenosti s autismem. Už nás doslova unavovalo a velmi mrzelo, jak moc mylné a špatné informace má veřejnost o lidech s poruchami autistického spektra a rozhodli jsme se to změnit. Jelikož jsme všichni tři muzikanti, hudební festival byl jasnou volbou a navíc skvělou příležitostí jak získat velkou koncetraci lidí na jednom místě a předat jim nenásilnou a hravou formou informace o postižení s názvem autismus. Boříme mýty a utvrzujeme fakta! A u toho všeho můžete být s námi!

 

podium.jpg

 

Proč potřebujeme vaši pomoc?

Už minulý rok jsme se rozhodli, že to nebude jen tak obyčejný festival, ale rovnou benefiční akce! Tuto tradici bychom rádi zachovali i nadále a k tomu potřebujeme právě Vás. Když přispějete na AUTISMUSIC Fest a akce se opět uskuteční (my věříme, že ano!), výtěžek ze vstupného bude moci jít na z.s. Masopust Chomutov - spolek, který navštěvují mimo jiné i klienti s autismem. Vybraný finanční dar půjde na nákup speciálních rehabilitačních a didaktických pomůcek právě pro tyto klienty. A tím pádem za vaší finanční pomoc budeme moci festival zdokonalit a ještě pomůžeme potřebným.

 

13909444_10207002727283443_552841770467568766_o.jpg

 

Kam půjdou vaše finanční příspěvky?

Vizí, jak zdokonalit festival máme opravdu mnoho a čím vyšší bude vybraná částka, tím větší a krásnější festival bude. Pokud se nám díky Vaši pomoci podaří vybrat minimální částku, budeme si moci dovolit zaplatit nezbytné věci jako je propagaci a propagační materiály, rozšíříme za ně také potřeby pro workshopy a informační prostředky, které jsou jednou z rarit festivalu AUTISMUSIC Fest (tabule, komiksy, výstavy atp.).

 

13939421_10206870594783896_2630155583615765984_n.jpg

 

Odměny

Dali jsme si opět opravdu záležet a složili dohromady všechochuť krásných odměn. Mezi nimi můžete nalézt například placky, trička, knihy, plakáty, lupeny na koncerty, šperky, doplňky a mnoho dalšího. Veříme, že si vyberete. Pro ty odvážnější tu máme nabídku spolupráce ve formě sponzorství a spoluúčasti na festivalu. 

 

TRIČKA a  placka.jpg

Co vlastně chceme uspořádáním takovéto akce dokázat?

Zlepšit informovanost veřejnosti o autismu. Odstranit tu hlubokou propast a domněnky jako "Každý autista je Rainman", "oni maj svůj vnitřní svět", "autisti jsou agresivní". Autistů neustále přibývá, veřejnost je vnímá jako handicapované, se kterými nemůže dojít k soužití. Zejména rodiče autistů jsou kritizováni společností, že zanedbali výchovu a mají doma pouze rozmazlené dítě. To vše proto, že pravé informace a pochopení má jen málokdo z nás. AUTISMUSIC Fest to ale změní! Nebojte se a měňte svět s námi tímto unikátním způsobem!

 

13914071_10207002737323694_748527910994718763_o.jpg

 

13958161_10207002741443797_1284954063039466666_o.jpg

 

Mimo to dáváme příležitost známým i méně známým hudebním kapelám, aby veřejně předvedli podporu osvěty autismu svým muzikantským uměním! I tento rok je line up bohatý na jména a slibuje pořádnou nálož rocku! Můžeme slyšet například The.Switch, Houpací koně, FROM a spousty dalších... Bude to nářez!

Jste úžasní, že jste projekt dočetl až sem. Děkujeme! Pokud máte pár minut volnu k dobru, můžete se ještě podívat na krátký dokument z minulého ročníku AUTISMUSIC Festu, který pro nás natočil náš velmi mladý a šikovný kamarád Matěj Marek (13) ze studia Markovic!

 

Děkujeme každé duši, která festival podpoří svým příspěvkem a tím se festival uskuteční. Bez vás bychom nebyli. Slibujeme Vám, že nezklameme a budeme pracovat do posledního dechu! Děláme to pro lepší životy.

         tým AUTISMUSIC

 

facebook cartoon_malá.pngAUTISMUSIC

Vybráno16 280 Kč(109 %)

109 %
15 000 Kčpožadováno
27startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuMoni

Odměny

100 KčPLACKA AUTISMUSIC s poděkováním

Čestný odznak AUTISMUSIC si můžete hrdě připnout na tričko nebo batůžek a můžete se tak pyšnit, že jste podpořili skvělou věc. Jako důkaz, že si toho vážíme, k placce obdržíte ještě osobní poděkování od všech organizátorů festivalu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 KčOBRÁZEK OD AUTISTY

Kdo může říct, že má doma obrázek nakreslený autistou??? Koupí této odměny to můžete být právě vy.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

220 KčKniha básní PÍSNĚ PRO NENU

Ústecký básník a textař Tomáš Tajchner se může pyšnit hned několika úspěchy. Minulý rok vydal svou další sbírku básní s názvem Písně pro Nenu. Nezapomenutelné a inspirující počtení pro každého! Mimo to tento šikovný člověk píše texty pro kapelu The.Switch, kteří patří meži naše letošní headlinery.

Počet dostupných odměn: 80/80

Odměna nedostupná

250 Kč2 VSTUPENKY NA AUTISMUSIC Fest 2017

Ne neberte to! Lístky na fesťák u nás máte zaručené a ještě k tomu ušetříte! A to docela dost. Dlouho neváhejte. :)

Očekávané doručení odměny: srpen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

340 KčDámské triko AUTISMUSIC

Tento rok jsme vsadili na bílou, ve které budete zářit na metry daleko! Dámské triko AUTISMUSIC vám zašleme v uni velikosti M.

Počet dostupných odměn: 3/5

Odměna nedostupná

340 KčPánské triko AUTISMUSIC

Tento rok jsme vsadili na bílou, ve které budete zářit na metry daleko! Pánské triko AUTISMUSIC vám zašleme v uni velikosti XL.

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

500 KčSpeciální balíček AUTISMUSIC

Obdržíte od nás placky, plakáty s podpisy vystupujících kapel, knihy Tomáše Tajchnera, obrázky, šperky a výrobky od autistů ze spolu Masopust Chomutov. Samé krásné věci.

Počet dostupných odměn: 18/20

Odměna nedostupná

700 Kč2 volňásky na koncert PETRY JANŮ

Za tuto skvělou cenu můžete sobě a svému blízkému nebo kamarádovi dopřát celoživotní zážitek. Petra Janů vydává na podzim tohoto roku novou desku a vy si můžete v rámci jejích koncertů vybrat 2x vstupenky na koncert nebo tour Léta Bláznivá dle vlastního výběru!

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

1 000 KčFestivalový MEGABALÍK AUTISMUSIC

Nejen, že obdržíte vše co obsahuje speciální balíček AUTISMUSIC, ale k tomu vám ještě přidáme 2x VIP vstupenku na festival AUTISMUSIC Fest 2017, můžete nahlédnout do našeho útulného zákulisí a vyfotit se s kapelami a organizátory.

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

2 000 KčHrdý sponzor festivalu AUTISMUSIC Fest

Věci vážné pro odvážné! Pokud se toužíte stát sponzorem festivalu AUTISMUSIC Fest, je tato odměna právě pro Vás! Vaše jméno bude zmíněno s poděkováním na webových stránkách i při každém jmenování sponzorů přímo na akci. Jako dárek od nás samozřejmě obdržíte 2x volný vstup a osobní poděkování!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčMegasponzorství festivalu AUTISMUSIC Fest

Nejenže tato odměna ve formě sponzorství zahrnuje vše, co správné sponzorství má mít. K tomu ještě vyvěsíme Váš banner na podiu festivalu, dostanete od nás 4x VIP vstup a ještě se společně s organizátory festivalu zúčastníte slavnostního předání finančního daru, který je zlatým hřebem celého AUTISMUSIC Festu. No neberte to!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná