Audiokniha MALÝ PRINC - crowfunding kampaň

Audiokniha MALÝ PRINC

Přispějte na vznik osvěžující audioknihy Malý princ se spoustou veselé hudby a zejména radostných slov lásky a hravosti.

Umění
Audiokniha MALÝ PRINC

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Malý princ je v každém z nás. Beránek v krabičce, liška či květina, to vše nejsou pouhé výjevy z kultovního díla A. de Saint Exupéryho. Jsou to bytosti, které mnozí z nás nosí v srdci.

 

obr. krabička.jpg

Nechte v sobě tyto obrázky promlouvat, vnořme se společně do úžasného světa Malého prince a jeho přítele – pilota. Příběh o znovunalezeném, věčném dětství z úst mistrů svého řemesla je současně vyjádřením ryzí lásky, moudrosti a radosti z Exupéryho mistrovského díla, z tohoto klenotu světové literatury.

komix 2.jpg

V audioknize krom samotných slov prince, pilota, lišky, hada, krále či opilce uslyšíte i písňovou tvorbu Tonyho Zaváněla, jedinečného hudebního skladatele, písničkáře, milovníka a kritika umění.

Celkovou režijně-dramaturgickou koncepci projektu krom Tonyho zaštiťuje i Jarda Zimorád – lokálně uznávaný básník, herec, lektor a expert na divadlo poezie a vzpírání.

Vypravěčským lídrem se pak stal Mǿrtin Häk – jedinečný stǿnd-upový komik, propagátor skautingu a ryb.

zeď vesmír je krásný.jpg

Celý projekt vzniká jako oslava hravosti, moudrosti a přátelství k příležitosti 71. výročí smrti A. de Saint – Exupéryho. Protože tak, jako poušť je krásná, neboť skrývá studnu, jsou krásné i chvíle se spřízněnými dušemi při poslechu slov toho z nejpodivnějších princů. To, co je opravdu důležité je viditelné pouze srdcem. Naše doba nás přehlcuje vizuálními vjemy. Nechme při poslechu proudit vlny naší představivosti, objevme baobab vlastní fantazie, poznejme svou květinku, užijme si vlastní padesáti tříminutovou cestu k prameni.

komix 3.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?