Nové CD skupiny Ateliér-Kalevala - crowfunding kampaň

Nové CD skupiny Ateliér-Kalevala

Po Půlcédé, po naší úspěšné prvotině, chceme vydat Kalevalu, naše první plnohodnotné CD. Pojďte do toho s náma!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ateliér chce jít do studia a vydat novou desku!

Podpoř nás a pojď do toho s námi!

 

Příběh Ateliéru:

Takhle jsme nahrávali svoji první desku “Půlcédé”

 

Od naší první desky "Půlcédé" uplynuly přesně čtyři roky, odehráli jsme mezitím spoustu skvělých koncertů, setkali jsme se na nich se spoustou skvělých lidí a složili mnoho nových písní.

Chtěli bychom Vám poděkovat a odměnit Vás za Vaši přízeň. Proto bychom pro Vás rádi natočili nové CD:

KALEVALA

“O vesnici Kalevala ležící hluboko na dalekém severu se můžeme doslechnout mnoho pověstí, historek, legend a bájí. Některé jsou děsivé, jiné naopak veselé. Občas s nádechem tajemna až mrazí v zádech a občas tak zvláštní, absurdní a směšné, že se mohly přihodit snad jen v hlavách bláznů. Téměř každá vesnice má své příběhy, své postavy, které je vypravují, a své posluchače, kteří ty příběhy poslouchají. Každé místo na zemi má svůj význam podle toho, kdo se na něj zrovna dívá. A i Kalevala je přesně taková. Pro někoho jen pár domků, když zrovna prochází kolem a pro jiného místo ve svém srdci, které si nosí všude s sebou. “

 

Všechny příběhy samotné Kalevaly jsou již hotové. Na nahrávkách, grafice a celkově všem kolem Kalevaly jsme už začali pracovat dávno a pomalu už se to klube. Teď už jen zbývá, abyste nás v tom nenechali samotné a podpořili nás, aby mohl ožít i ten poslední příběh.... Příběh celého CD Kalevala.

Co si o tomto projektu myslíte?