Ateista - crowfunding kampaň

Novinky - Ateista

Sbírka stovky krátkých textů Petra Tomka o ateismu, náboženství a absurditě světa, ve kterém žijeme.

Knihy
Malé mecheche na závěr jedné úspěšné crowdfundingové kampaně vedoucí ke zdárnému vydání knihy. Pokřtíme Ateistu? Obrázek

Oslava vydání knížky Ateista se odehraje     

29. dubna v 18:00

UTOPIA - Otevřený prostor

Bělehradská 45,
120 00 Praha

Tento undergroundový prostor naleznete snadno, pokud půjdete z Tylova náměsí po trase tramvaje směrem na Náměstí bratří Synků. Nachází se přesně naproti restauraci Merlin.

Přijďte bránit Ateistu před nedobrovolným pokřtěním!

Ano je to tak, balíky knihy Ateista už byly doručeny na mou adresu a nyní je rozděluji na hromádky podle přislíbených odměn spolu s dalšími knihami. Kniha je na světě! Obrázek

V tuto chvíli mi v úspěšném dokončení projektu brání vlastně jen dovolená mého tiskaře bavlny, pár chybějících adres a zákeřná jarní viróza. První odměny začnu rozesílat již koncem tohoto týdne, další várku pak v průběhu příštího, a konečně část z vás se asi také rozhodla vyzvednout si je na "křtu" knihy, jež bych měl domluvit v nejbližších dnech (tj dnes nebo zítra). Těším se na setkání a děkuji za to, že jste Ateistovi pomohli na svět.

 

1266024_10201815106403695_4241540275933042282_o.jpg

Před vydáním

Vážení donátoři, přátelé, podporovatelé, uběhl opět nějaký čas a proto považuji za správné vás informovat, v jakém stavu je právě výroba knihy.

 Ateista už má za sebou první korekturu, zlom a právě se podrobuje druhé korektuře.
Další dobrá zpráva je, že kniha obdržela kód ISBN 978-80-260-5900-4, což mě sice zavazuje k odevzdání povinných výtisků, ale zároveň zaručuje dostupnost knihy po celé republice prostřednictvím meziknihovních výpůjček.
S trochou lítosti jsem ale zjistil, že jednoho z dárců prostě nemohu uhnat, abych od něj zjistil, pod jakým jménem si přeje být uveden v poděkování. Pokud se mi to nepodaří, nezbude mi než napsat že mě podaroval Tarquinius.
Pokud vás třeba ještě napadne, že byste chtěli mít raději v poděkování přezdívku, napište co nejrychleji. Jakmile poslední korektura přijde, posílám knížku do tisku.
Při všech těch dobrých zprávách musím přiznat, že původní termín vydání knihy, který měl být v prvním týdnu v dubnu, zcela jistě nestihnu. V současnosti tedy hledám termín v druhém dubnovém týdnu.