Assassin's Creed: Extinction - short film - crowfunding kampaň

Novinky - Assassin's Creed: Extinction - short film

Po úspěšném videu Assassin's Creed: Brothers, jsme se rozhodli natočit větší a lepší video, kde už nebudou chybět skryté čepele ani skok důvěry.

Film & Video

TEASER

"Měl žít normální život se svou rodinou ale rozhodl se ještě naposledy obléci asasínskou róbu, a vykročit ve šlépějích svého otce. Innokenti Orelov se musí ještě jednou postavit svým nepřátelům a splnit svůj poslední úkol."

Vůbec první záběry z filmu kde můžete vidět Innokentiho Orelova, syna ruského asasína Nikolaie Orelova. Následovat bude teaser, který se zaměří na hlavního hrdinu ze současné doby, jménem Aiden Scott, kde už uvidíte i trochu více akce. Těšit se pak také můžete na plnohodnotný trailer který už odhalí z filmu mnohem více.

Sledujte také fotky ze zákulisí na naší FB stránce nebo menší vtipná videa na Youtube kanálu.

https://www.facebook.com/ac.extinction

https://www.youtube.com/user/UrbanChasers

UC4life :)

ODMĚNY

Novinka, která stojí za to aby byla přečtena!!!

Na filmu pracujeme dnem a doslova i nocí a také pro Vás chystáme všechny slíbené odměny.

Proto prosíme všechny startéry o vyplnění kontaktních údajů (email) abychom Vám mohli odměny za Vaši pomoc poslat nebo osobně předat hned jak to bude možné.

Děkujeme.

Natočili jsme pro Vás další video. Uvidíte staré kostýmy, parkour, přírodu, a uslyšíte Assassin's Creed song který možná ještě neznáte.

Asasínské róby jsme tentokrát na chvíli odložili a vy uvidíte jak vlastně takoví asasíni trénují. Video je zároveň takovým spojovacím bodem mezi starým videem, a připravovaným filmem. Eziovské roby jsme odložili, a Vy ve filmu uvidíte zbrusu nový kostým, nového hrdiny. Doufáme že se Vám bude video líbit, a děkujeme Vám za podporu =).

Insieme per la vittoria!!!