1e.jpg

ArtFormer Limitovaná Edice Hry & Apps

ArtFormer v časově limitované edici: PC Hra (DVD) a samostatná karetní hra - 4x32 karet, plakát, manuál, pravidla, CD soundtrack, dřevěné žetony

1h.jpg

Vybráno48 008 Kč(120 %)

120 %
39 980 Kčpožadováno
14startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Dobrodružná cesta dějinami umění právě začíná! PC hra ArtFormer s karetní hrou, vše kompletně v češtině v časově limitované "big-box" edici. 

Pravěké malby, egyptské papyry, řecké hrnčířství a římské mozaiky plné akce, úkolů, miniher, charakterů, zbraní a jiné výbavy čekají na Tvé dobrodružství. Obsahuje DVD s hrou ArtFormer: Ancient Stories (plně v češtině) a soundtrack ze hry na CD.

V limitované edici kromě PC hry najdeš samostatnou karetní hru ArtFormer. Vybuduj svoji starověkou armádu a bojuj proti soupeřům. Ukaž svůj taktický um i své štěstí. Karetní hra se skládá ze čtyř balíčků po 32 kartách (128 karet v edici), čtyř karet počítadel životů, čtyř dřevěných žetonů a podrobných pravidel.

Každý balíček obsahuje 32 karet zdrojů, bojovníků a efektů.

Rozměr karet 62x89mm (pockerový formát)

Takticko/bojová karetní hra pro dva až čtyři hráče. Lze hrát s jedním balíčkem, v případě dvou hráčů je možné dva libovolné balíčky smíchat pro každého hráče dohromady.

Unikátní karta počítadla životů v každém balíčku a čtyři vypalované žetony pro přehledný průběh bitvy. Balení také obsahuje velký vypalovaný žeton s unikátním číslem limitované edice.

Skládaná pravidla krok za krokem pro snadný vstup do hry pro nové hráče 

DVD s PC hrou ArtFormer: Ancient Stories, CD Soundtrack 

(balení "digipack" s vnitřní plastovou vaničkou pro bezpečné uložení disku)

Formát A5 v měkké vazbě, 52 stran, kapitoly: Pohyb ve hře, Souboje, Lodě a vozy, Ostatní minihry. O designu a vývoji: Kapitoly hry, O herním designu, Grafické zpracování, Animace, Plánování a průběh vývoje, O technických úskalích, Limitovaná edice, Závěrečné slovo, Team

Tematický plakát "Pantheon bohů", předloha John Flaxman, 1793, 420x224mm

Výroba limitované edice bude realizována v průběhu listopadu. Rozesílání proběhne následně pomocí Zásilkovny, individualně lze domluvit jinou přepravní službu. Výrobu zajišťuje Vydavatelství Kufr s.r.o. Drobné odchylky v barevnosti u finálního produktu jsou možné, žádný monitor neumí zobrazit tiskové barvy 100% věrně. 

Limitovaná edice vyjde v minimálním nákladu 20ti kusů. V případě většího zájmu na Startovači je zvětšení nákladu s výrobcem domluveno. Žádné následné dotisky již ale NIKDY nebudou, nabídka limitované edice v této podobě je omezena pouze touto nabídkou na Startovači.

 

Video trailer hry ArtFormer:Ancient Stories

Majitelem značky ArtFormer je Buffa Software s.r.o.

Vybráno48 008 Kč(120 %)

120 %
39 980 Kčpožadováno
14startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuBuffaSoft

Odměny

149 KčPohlednice s artem ze hry s poděkováním

Pohledice s originálním artem ze hry a psaným osobním poděkováním od členů teamu.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčDigitální kopie ArtFormeru s pohledicí

Digitální kopie ArtFormeru s fyzickou pohledicí s originálním artem ze hry a psaným osobním poděkováním od členů teamu.

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 999 KčLimitovaná Edice ArtFormer

Obsahuje: DVD s PC hrou Karetní hra Artformer 4x32 karet 4x počítadlo žetonů a dřevěné žetony Originální CD Soundtrack, Plakát "Pantheon of Gods", Vázaný manuál, Pravidla ke karetní hře Steam klíč s digitální kopií hry ArtFormer cena je včetně poštovného po ČR a SR

Očekávané doručení odměny: prosinec 2021

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná