Archeologické dobrodružství v Baktrii | crowdfunding kampaň

Startéři - Archeologické dobrodružství v Baktrii

Podílejte se s námi na odhalování tajemství starověké Baktrie; Podpořte českou expedici ve Střední Asii!

Technika

  • Splněno 62 000 Kč (103 %)
  • 103 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 54 Startérů

Autor projektu

J+J - obrázek
  • projekt od J+J
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Bakterie z Baktrie

Každý příspěvek pomůže odhalení záhad starověké Baktrie! Podpořte naši věc částkou 100Kč, a získejte jedinečný Certifikát mecenáše archeologie, report z výzkumu mailem a přístup do online databáze fotografií z expedice! Všichni přispěvatelé pak budou zváni na přednášku, která proběhne po našem návratu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Hraboš polní

Hrábnete-li do své peněženky trochu hlouběji, vězte, že mimo certifikát mecenáše archeologie, mnoha fotek a reportu z výzkumu vás nemine ani placka s kresbou jednoho z nejlepších nálezů z minulých let, kterou budete moci prokázat své nadšení pro archeologii!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

POLOČAS ROZPADU

Podpořte naši akci akčním příspěvkem v polovině jejího trvání! Získáte nejen certifikát mecenáše archeologie, naši placku, deník, report z výzkumu a přístup do online fotogalerie, ale také skvělé VYKRAJOVÁTKO NA PEČIVO S ARCHEO-THEMATIKOU! Tak si budete moci pod stromečkem pochutnávat na vlastnoručně zdobené amforce, krumpáčku nebo lopatce, a naplno tak zažívat hřejivý pocit součinnosti na našem výzkumu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Kopáč s krumpáčem

Ne každý sponzor archeologického výzkumu se může chlubit tím, že nosí skutečnou plátěnou tašku s Taškentem! Vedle svého příručního krumpáče si do ní budete moci vhodit nejen certifikát mecenáše, fotky a report z výzkumu, které vám pošleme mailem, ale také deník výzkumníka, který vám přiblíží náš život na výzkumu. Placka na klopě k takovému setu neodmyslitelně patří taky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Archeolover

Jako pravý milovník archeologie jistě oceníte tričko s jedním z našich návrhů s archeologickou či uzbeckou tématikou! To si budete také moci dozdobit naší plackou. Na email Vám samozřejmě dorazí i certifikát, report z výzkumu, fotografie a deník s našimi zážitky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Pozdrav z Uzbekistánu

Přispěvatelům zašleme pohled z výzkumu s vlastnoručně psaným pozdravem od výzkumníků; i pošťák pozná, kdo podporuje českou expedici! Placka, certifikát, report z výzkumu a deník jsou pro takového adresáta samozřejmostí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Uzbecký oslík

V tomto případě si (na hřbetě) budete moci odnést kromě fotografie, placky, certifikátu, tašky a reportu z výzkumu v pdf, také náš Deník se zajímavostmi z cesty a podepsanou knihu Ladislava Stanča – Do srdce Asie* věnující se dlouhodobým výzkumům v Uzbekistánu. Dále budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do prostor Ústavu pro klasickou archeologii FF UK.
*Kniha je na výběr v Ruštině nebo Češtině

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

H. Schliemann

Jak vypadá správný archeolog? Oblékněte si naše tričko* a vydejte se objevovat prostory našeho mateřského Ústavu pro klasickou archeologii FFUK v Praze. Mimo něj obdržíte fotografie, report z výzkumu v pdf a deník obsahující naše zážitky. Samozřejmostí je i certifikát, taška a placka.
*Možno zvolit si design trička-napište do poznámek

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Suvenýr z Uzbekistánu

Z výzkumu vám bohužel nemůžeme přivést nálezy, ale jistě vás potěší originální suvenýr místní výroby, kterým budete moci prokázat svůj podíl na výzkumu! Daný suvenýr vám pošleme společně s certifikátem mecenáše, tričkem, taškou a plackou našeho výzkumu. Vybrat si budete moci ze tří typů darů*; jedná se o typickou čepici „tjubitejku“, šátek nebo šperk. Mailem k tomu získáte i náš deník, report z výzkumu a fotografie.
*Vámi zvolený suvenýr napište do poznámek

Počet dostupných odměn: 14/15

Nelze podpořit
5 000 Kč

Plyšák archeolog

Kategorie pro majitele plyšáků, kteří se nezaleknou tvrdých podmínek výzkumu ve stepi! Za tento příspěvek vezmeme na výzkum plyšového přítele* deseti z vás, kteří se fysicky podívají na výzkum. Tam okusí život skutečného archeo-plyšáka! My Vám celé plyšové dobrodružství zdokumentujeme a plyšáka ve zdraví dovezeme zpátky do Českých Zemí**. S ním dostanete i certifikát, tričko, placku a mailem náš deník, report z výzkumu a fotografie.
*Plyšák nesmí být větší než 25cm.
**Osobní převzetí na přednášce po výzkumu.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Indiana Jones

Pro ty, kteří nás podpoří s vervou hodnou Indiana Jonese je přichystána dobrodružná exkurse na nás Ústav pro klasickou archeologii FF UK, kde obdrží menší repliku jednoho z našich nálezů. O tašku, tričko, placku, certifikát, deník a report z výzkumu samozřejmě nebude ochuzen!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
15 000 Kč

Lord Carnarvon

Velká rekonstruovaná replika antropomorfního džbánu, tzv. Babaje se stane ozdobou vašeho příbytku! V její přítomnosti se budete moci pročítat stránkami podepsané knihy Do srdce Asie L. Stanča*, naším deníkem, nebo reportem z výzkumu, kterou vám pošleme mailem. Toho, kdo se dočetl až sem, nepřekvapí tričko, taška, placka, fotografie ani certifikát, neboť to vše od nás přispěvatel této kategorie určitě dostane.
*Kniha na výběr v Ruštině nebo Češtině

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
30 000 Kč

Pravý archeo-dobrodruh

Takto štědrý podporovatel si zaslouží již řádnou hromadu odměn! Nejen, že získá velkou repliku nálezu, knihu a tričko, a ostatní základní dary pro sponzory, ale také velký závěsný kalendář presentující nadcházející sezónu výzkumu, návštěvu a prohlídku Ústavu pro klasickou archeologii FF UK a čestné místo mezi sponzory zvýrazněné na akcích spojených s výzkumem!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
40 000 Kč

Pro firmy s Archeo-nadšením

Zvláštní nabídka pro sponzory – firmy: Různé formy propagace dle dohody skrze bannery na přednáškách či logo firmy viditelné v TV dokumentu. Sponzorující firma pak obdrží 5 stolních kalendářů a 5 triček a zvláštní certifikát mecenáše archeologie.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
50 000 Kč

Splněný archeologický sen

Laskavému sponzorovi, který přispěje částkou 50 000 Kč, se naskytne nevídaná a výjimečná možnost aktivně se zúčastnit na dobu jednoho týdne našeho výzkumu!* Mimo to bude takový sponzor pozván na návštěvu a prohlídku Ústavu pro klasickou archeologii FF UK, kde dostane vedle certifikátu mecenáše celou sadu dárkových předmětů (triko, taška, placka) a tištěný report z výzkumu.
*Dopravu na vlastní nebezpečí si sponzor hradí sám. Jídlo a ubytování bude poskytnuto.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit