Archeologické dobrodružství v Baktrii - crowfunding kampaň

Novinky - Archeologické dobrodružství v Baktrii

Podílejte se s námi na odhalování tajemství starověké Baktrie; Podpořte českou expedici ve Střední Asii!

Technika
Archeolog vstává za svítání a okamžitě vyráží do terénu, kde kromě tun hlíny musí čelit i hadům, škorpionům, supům a neopatrným kolegům s krumpáčem. Repelent nezabírá na ty hejna hmyzu a ani klobouk a litry opalovacího krému vás dostatečně neochrání během celodenní práce na slunci a můžete pak pobavit okolí spálenou půlkou nosu či 5ti barevným opálením nohou díky střídání několika druhů šortek a bot. Každou minutou a každým úderem do země odhalujete minulost, ale co víc-hned po návratu z lokality se o tu minulost musíte pečlivě postarat. Dříve než vy, se od prachu a hlíny musí očistit nově objevené nálezy. Jen co se setmí tak z hlavy sundáte klobouk a nasadíte si čelovou baterku a nálezy kreslíte a zkoumáte, pak už jen zápis do deníku a čeká vás několik hodin spánku plných bizarních interpretací vašich objevů.

Uzbecká párty

Po našem návratu pro Vás přichystáme přednášku o naší expedici. Kromě fotografií, videí a našeho vyprávění budete mít možnost zažít Uzbekistán na vlastní kůži díky tradiční uzbecké hudbě a občerstvení!

Nová odměna!

POZOR POZOR! Jsme v polovině našeho projektu, a proto máme NOVINKU v podobě nové odměny! Chcete si o vánocích pochutnávat na perníčkové amforce či krumpáči? Podpořte nás a dostanete originální archeo-vykrajovátko na cukroví!