Appka pro motorkáře - crowfunding kampaň

Appka pro motorkáře

Rychlé a snadné vyhledání nejbližšího místa na přespání či servisu

Hry & Apps
Appka pro motorkáře

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dobrý den,
chtěli bychom vás požádat, aby jste věnovali pár vteřin myšlence, která vzešla z hlavy a zkušenosti vášnivého motorkáře. Jeli jsme po pražské jižní spojce a najednou nám motorka vypověděla službu, přestala jet. První myšlenka, která byla, co budu dělat a ještě ke všemu na jižní spojce ? Proč není žádná aplikace do které by se zadalo místo kde právě jsem a ve vyhledávači by se nám nezobrazily kontakty na servis, odtah nebo na někoho kdo nám v daném okamžiku může pomoci ? Jelikož jsme na sociální síti mezi motorkáři, dotazem jsme shledali velkou odezvu po takové aplikaci. Uměla by také nabídnout místo k přespání, stanování, vzájemné pomoci - jak je mezi námi motorkáři zvykem. A že těch míst je jako nás motorkářů! Aplikace bude sloužit nám, motorkářům, na cestách. Jelikož je na tuto myšlenku potřeba vybrat daný obnos peněz nabízíme na oplátku za příspěvek 400,-Kč tříleté členství včetně pravidelné automatické aktualizace aplikace. Později bude aplikace k nalezení na obchodu play nebo app store k zakoupení za 200,-Kč ročně pro nově příchozí uživatele, motorkáře.

Momentálně jsme na úplném začátku. Zatím se nám z hlav vynořila pouze myšlenka o appce určené pro motorkáře.

Naše aplikace se bude zaměřovat na rychlé vyhledání servisu, dílny nebo garáže v lokalitě kterou zadáte do vyhledávače. Stejně tak dokáže vyhledat místo kde je možno přespat nebo stanovat a parkovat. Do aplikace bude možno po přihlášení zadávat vlastní nabídky servisu, ubytování a sos pomoci.

 

Naším cílem je motorkářskou aplikaci spustit už v listopadu 2021 na Google play a App store, kde si ji bude moci kdokoliv za 200,-Kč (7.70 eur) zakoupit společně v ročním členstvím a automatickou aktualizací. Z důvodu platby za aplikaci se scela vyhneme reklamám a jiným mikrotransakcím přímo v aplikaci. Stejně tak se tím pokryjí veškeré výdaje týkající se správy serverů a dodatečných budoucích úprav aplikace.

Pro uskutečnění projektu je výše cílové částky 350 000 Kč. Díky nimž se nám pokryje 6ti měsíční vývoj aplikace, zařizování serverů a další.

Hlavně nám však počet přispěvatelů pomůže zjistit jaká je vlastně poptávka po appce určené motorkářům, nyní máme na sociálních sítích více než 300 zájemců o takovýto program.

Nyní je na vás, jestli nám pomůžete...

Co si o tomto projektu myslíte?