Andělský adventní kalendář - crowfunding kampaň

Andělský adventní kalendář

Ojedinělá série 24+ 1 andělů. Co kus, to originální bytost. Čekání na Vánoce může být po čertech dlouhé, zkraťte si ho s anděly!

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Milí rodiče, prarodiče, tetičky, strýcové, děti a jiné bytosti,

Taky znáte ten pocit na začátku adventního času? Vánoce už jsou cítit ve vzduchu, ale přitom málokdy je čas na pořádné voňavé nadechnutí? Všude kolem plno spěchu, tma už ve čtyři a sníh nikde? Že máte děti, které snědí čokoládový adventní kalendář hned první den?

Prostě čekání na Vánoce může být "po čertech dlouhé"....

zadni obalka.jpg

Tento kalendář vznikl  díky našim dětem. Už pár let k nám od začátku adventu přilétají andělé. A každý rok je jiný. Někdy přílétají ráno za okno, jindy čekají za dveřmi. Lepíme je na sklo, věšíme na provázky. Někteří bydlí v pytlíčkách s čisly, jiní v domečku pro panenky nebo krabici od bot. Nakonec Vás ale stejně nejvíc překvapí to, jak si děti s anděly povídají, co všechno o nich ví nebo si sami vymyslí.  

 Loni na Štědrý den jsme si předsevzali, že naším dětem nadělíme originální andělský adventní kalendář. Poprosili jsme naše kamarády, jestli by si našli čas jednoho anděla stvořit. A povedlo se! Andělé se nám postupně během září a října slétali do emailových schránek. Vznikla opravdu originální série a nám najednou přišlo škoda, nepustit je za okna i do dalších domácností. A tak jsme se rozhodli, trochu na poslední chvíli, že místo po domácku stvořeném sešitku, zkusíme vyrobit adventní kalendář se vším všudy. Andělům přibyly jména i krátké povídání, aby na to děti ze začátku nebyly samy. 

kalendar 1.jpg

 

 

A kdo jsou naši anděloautoři? 

Scénografové, malíři, architekti, výtvarníci, herci, zpěváci, ilustrátoři, rybáři i údržbáři a jedna zubní laborantka - pěkně podle abecedy : André, Milada Boráros, Daniela Hanousková - Boučková, Bára Čechová, Erika a Diana Čičmanová, Anička Duchaňová, Fagi, Karel Gregor, Eliška Konečná, Lucie Harapátová, Vendula Chalánková, Jana Ježková, Ria Kamaritová, Tereza Komárková, Ondřej Lipenský, Jitka Nejedlá, Jan Pecháček, Natálie Pelcová, Kristýna Plíhalová, Jana Tycarová, Kristýna Täubelová, Petra Valentová, Jana Veselá, Hana Voříšková, Zuzana Vítková 

Takže pokud byste si letos chtěli zpříjemnit čas do Vánoc s našimi anděly a pomohli nám je pustit do světa, budeme moc rádi. Vybrané peníze využijeme na kvalitní grafiku a tisk. 

 

192021.jpg

 

A moc neváhejte, andělé sice mají rychlá křídla, ale však to znáte, než se nadechnete, advent je tady!      

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?