Andělské povídánky - crowfunding kampaň

Andělské povídánky

Chtěla bych vydat knihu, určenou zejména pro dětské čtenáře s vlastními ilustracemi.

Knihy
Andělské povídánky

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tímto bych vás chtěla požádat o finanční pomoc při vydání mé knihy "Andělské povídánky" Je to moje prvotina. Nápad mi zrál v hlavě několik měsíců, teď už je z něho šťavnaté ovoce, jen visí příliš vysoko. Proto se obracím na vás, jako o pomocné schůdky, bych se k plodu dostala. Na oplátku jsem pro vás připravila dostatek děkovných, doufám i lákavých odměn.

Něco k tisku:

Plánuji 350 výtisků s ISBN kódem. Kniha bude mít pevnou vazbu, formát knihy 180 x 180 mm.Listy v knize budou také z pevnějšího papíru, písmena větší - aby knihu mohli číst prvňáčci. V knize bude 9 celostránkových ilustrací + 9 ilustrací u nadpisu každé kapitoly. Odhadovaný počet stran je 48. Odhadovaná cena za 350 knih je 56.455,- Kč.

Něco ke knize:

Kniha má 9 kapitol. Každá se prolíná do reálného světa rodiny se dvěma dětmi a dále do světa, kde žijí mimo jiných dva andílci Serafínek a Cherubínek. Názvy kapitol jsou spojeny s počasím: např. Slunečná, Větrná, Bouřlivá,...  To už vlastně naznačuje o čem daná kapitola bude. Počasí tedy provází celou knihu.

Proč padají z nebe kroupy? Co se děje, když je na obloze duha? Proč prší?  a více se dozvíte, respektive Vaše děti, z pohádkové knihy Andělské povídánky.

Úryvek z knihy:

...Když se blíží Vánoce, má Andělka, o té jsem vám již vyprávěla, spoustu práce. Protože je ale nebe veliké a Andělka jen jedna, musí jí být k ruce ostatní andílci - samožřejmě i Serafínek s Cherubínkem. Když společně dokončí předvánoční úklid, nastane čas začít péct cukroví. Andělka dělá různá těsta a andílci jí pomáhají. Jedni vykrajují zázvorky, jiní tvarují vanilkové rohlíčky, no a náš Serafínek s Cherubínkem? Ti jsou nejraději u perníčků. Serafínek vykrajuje z voňavého těsta srdíčka, sněhové vločky, hvězdičky a spoustu dalších tvarů. Cherubínek zase jednotlivé perníčky zdobí mandlemi. Samo sebou, to by nebylo, aby nauždibávali to perníkovým kořením provoněné těsto. Polovinu perníčků nechají jen tak, bez mandlí, aby je pak mohli nazdobit bílou polevou. O pečení se stará Andělka - k troubě nikoho nepustí. To proto, aby si andílci o rozpálenou troubu nepopálili ručky. Až jsou perníčky vychladlé, začne ta správná zábava. "Vyhlašuji soutěž", zvolá Cherubínek. "To je bezva", těší se Serafínek. "Soutěžíme o nejkrásněji nazdobený perníček", vyřkne téma soutěže Cherubínek. Oba se ihned pustí do díla. Serafínek maluje perníčky kornoutkem, ve kterém má sladký sníh a dává si záležet. Cherubínek zkouší  perníčky potírat polevou celé, ale... nějak to není ono. Rychle si vezme také kornoutek a snaží se namalovat sněhovou vločku. Malují kontury, potom nějaké části vybarvují řidším sněhem. Ještě poslední dva perníčky - pro každého jeden. "No jo, ale kdo náš rozsoudí?", kývne hlavou Serafínek. Po chvilce přemýšlení skoro jednohlasně vykřiknou: "Přece Andělka!".....

 

Odměny pro vás:

Ke každé knize zdarma pexeso.

Kovové záložky do knihy v podobě pírka, doplněné korálky a přívěškem - Andělky.

Perníčky s mandlemi, perníčky zdobené bílou polevou -  vlastní výroba, čerstvě napečeno.

Hodiny vlastnoručně vyřezané, malované. Co kus to originál.

Venkovní houpačka malovaná, silnovrstvě lakovaná. Opět co kus to originál.

Děkuji předem za vaši podporu.

 

0DSC05912.jpg

                           

odoprhdxikcfiy.jpg

o_ttwdlivzauofep.jpg

        

o_dzgdileforvuck.jpg

0DSC05908.jpg

0DSC05909.jpg

                    

0DSC05917.jpg

                                                                                                   

Co si o tomto projektu myslíte?