Anděl na hnoji - crowfunding kampaň

Anděl na hnoji

Anděl na hnoji. Tak by se mělo jmenovat CD, na jehož natáčení pracuju. Vydání ale stojí nějaký ten peníz a proto vás moc prosím, přispějte mi!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pozor, už finišujeme,  proto už není možné nechat si dát své jméno nebo logo na CD!

 

Částka už je vybraná, má ještě cenu přispívat? ANO!!!!!

Protože jste neuvěřitělně štědří, částka již podařila vybrat! Jenže někteří lidé říkají: "Já ještě nepřispěl a chtěl bych, ale ted už to nemá cenu..." Má to cenu! Pokud se vysbírá ještě nějakej ten tisíc navíc, budete si moct CD Anděl na hnoji odnést domů v nádherném moderním Digipack balení, navíc lisované (nikoliv pouze vypalované) a hlavně s bookletem obsahujícím texty písní! Jdete do toho?

Natáčení v plném proudu!!!

Natáčení CD pokračuje, možná dokonce vrcholí. Včera jsme udělali fakt velký kus práce, což se možná trochu projevilo na intelektu klavíristky. Doufejme, že ne nenávratně :-D.

 

Proč Anděl na hnoji?

Anděl na hnoji je název úvodní písně CD, které bych chtěla vydat. Není to ale jenom název písně, je to myšlenka, která se různými způsoby objevuje v podstatě v celým CD.

Na videu máte možnost zaslechnout tuto píseň celou za vizuálního doprovodu holin, které  anděl nechal na hnoji. 

Ano, snažím se skrze své písně vytáhnout na světlo světa témata, nad kterými se zamýšlím, a nutím tak posluchače zamýšlet se taky. Hm, to zní ale hrozně vážně. No, kdo mě zná, tak ví, že na cédu může čekat i nějakou tu legraci :-).

Proč ale CD?

Kdo mě zná, tak vlastně ví, že mě nezná. Chci tím naznačit, že jakožto písničkářka jsem absolutní začátečník. Ráda bych se ale nějak vmáčkla do hudebního světa, a vlastním cédéčkem je to podle mě nejlepší možnost.

Párkrát jsem se se svými písněmi na podiu ukázala a reakce byly takové, že mě to motivovalo skutečně ten bláznivý projekt s natočením cédéčka uskutečnit. 

Proč tedy potřebuju peníze?

Zrovna nahrávám. Mohlo by se zdát, že když už nahrávám, tak peníze nepotřebuju, ale bohužel to není pravda. Nahrávání sice probíhá za přátelsky nízkých nákladů (přesto kvalitně) cena se ale zvedne zejména kvůli tvorbě bookletu a lisování CD. Vydání CD bude tedy možné až po překonání částky 30000 Kč. Proto vám budu vděčná, když mi CD pomůžete vydat.

A co pak?

Když se podaří částku vybrat, pošlu své CD Anděl na hnoji do světa a to na křtu15. 12. 2016 v Experimentálním studiu v Lidových sadech. Však to tam všichni dobře známe. Tak doufám, že se tam potkáme!

Co si o tomto projektu myslíte?