Anarchokapitalismus - crowfunding kampaň

Novinky - Anarchokapitalismus

Podpořte a získejte první českou knihu o anarchokapitalismu! Dílo, jež Urza léta tvořil, je již jen krůček od svého zrození a potřebuje vaši pomoc.

Knihy
Všechny odměny byly před několika dny odeslány, takže byste je už měli mít doma či alespoň na poště.

Ještě jednou děkujeme za Vaši úžasnou podporu.

Protože Vás přispělo (když započítáme i kryptoměny) hodně přes tisíc, rozeslání odměn chvilku trvalo; touto dobou byste své odměny měli již všichni mít doma či alespoň na poště.

Pokud komukoliv cokoliv chybí, prosím, ozvěte se; je možné, že jsme udělali chybu, případně pošta něco ztratila. Totéž platí pro lidi, kteří dostali něco jiného, než na co měli nárok; rozhodně nechceme nikoho o nic připravit, ale mohli jsme chybovat, tak se neváhejte ozvat v případě jakékoliv nespokojenosti. Totéž platí pro lidi, kteří mají nárok třeba na přednášku a podobně; stačí napsat, domluvíme se.

Díky všem, kdo se zúčastnili této legendární kampaně!

Zítra končí crowdfundingová kampaň; a přichází poslední šance nechat v knize zvěčnit svůj text. Krom toho jste všichni zváni na křest!

Díky za Vaši neuvěřitelnou podporu! Nejúspěšnější knihou Startovače se do zítra už asi nestaneme (teď jsme druhá nejúspěšnější), nicméně s ohledem na to, že v kryptoměnách se vybralo ještě více než v korunách, v součtu jde patrně o nejúspěšnější český crowdfundingový projekt na vydání knihy. Děkujeme, jste úžasní!

Spousta z Vás má v rámci své odměny možnost publikovat v knize několik slov či vět; znovu připomínáme, že kdo se neozve do pátku 15. prosince, o tuto možnost přijde (kniha půjde do tisku)! Kdo se ozval, ale neobdržel odpověď, nechť tak učiní znovu, protože na všechny maily odpovídáme (nedorazila-li odpověď, mail se někde ztratil).
Také upozorňujeme, že příspěvky ze stejných mailových adres sčítáme; příspěvky z různých adres naopak vnímáme jako oddělené. Kdo si to tak nepřeje (ať už chcete více menších odměn místo jedné větší nebo velkou místo malých), nechť se ozve.

Ačkoliv tento projekt považujeme za obrovský úspěch, realizace mediální kampaně na podporu libertariánských myšlenek a vyvolání veřejné diskuse bude stát mnohem více peněz; proto prosíme, zvažte, zda nechcete a nemůžete přispět ještě více – doslova každá koruna se nám bude hodit.
Komunikujeme s médii (úspěch crowdfundingové kampaně je zajímá), tiskárnou, knihkupci, vznikají překlady do dvou jazyků a o dalších jednáme, tvoříme audioknihu, zkrátka naše práce je v plném proudu; a už teď utrácíme nemalé peníze.

A konečně jste všichni zváni na křest knihy! Ten se bude konat 1. března v Paralelní Polis; detaily najdete v této facebookové události (je viditelná i pro ty, kdo nemají facebook):
https://www.facebook.com/events/299561613873350/
Používáte-li facebook, moc prosíme, potvrďte účast (chystáte-li se přijít), abychom mohli připravit prostory odpovídající velikosti.
Děkujeme!

Další odměny!

Děkujeme za Vaše více než štědré příspěvky; na znamení vděku rozdáváme dárky a vypisujeme další odměny!

Protože jste k nám byli tak neuvěřitelně štědří, rádi bychom se odvděčili, takže rozdáváme dárky a vypisujeme další odměny; ty jsme rozhodli učinit dostupnějšími pro přispěvatele, kteří nám pomohli dosáhnout takového úspěchu.

Všichni, kdo doposud přispěli alespoň 300 korun:
– Získávají 
zdarma ebook jako dárek.
– Mají možnost koupit 
audioknihu za pouhých 100 korun.
– Přispějí-li 
celkem 800 korun (včetně dosavadního příspěvku), získají odměnu „Nadšený čtenář“, která je normálně za 1000 korun (a dopošlete-li přitom alespoň 100 korun, získáte audioknihu).

Všichni, kdo doposud 
přispěli alespoň 1000 korun, mohou získat odměnu „Podporovatel“, která je normálně za 2000 korun (včetně audioknihy), přispějí-li celkem 1600 korun (včetně dosavadních příspěvků).

Kdo přispěl alespoň 2000 korun, dostane audioknihu zdarma jako dárek.

Důležité:
– Přispíváte-li vícekrát, 
uveďte stejnou e-mailovou adresu, abychom byli schopni platby spárovat (pokud tak z nějakého důvodu neučiníte, kontaktujte nás).
– Kdo získal v rámci své odměny možnost v knize něco publikovat, prosím, 
kontaktujte nás na adresu urzanarchy@gmail.com a napište nám to do 15. prosince; později už to nebude možné! Jestliže jste nás kontaktovali a neobdrželi odpověď do 48 hodin, zpráva se musela ztratit, takže ji neváhejte poslat znovu (vždy odpovíme).

Děkujeme!