Amerikánka Dobrým vílám - crowfunding kampaň

Novinky - Amerikánka Dobrým vílám

Darujte s Amerikánkou lásku do dětských domovů a podpořte vznik nové fotografické knihy Tomkiho Němce - Amerikánka, etc.

Knihy
Z celýho svýho černýho srdce ♥ vám všem chceme poděkovat. ♥ JE TO TAM! ☄☄☄ Vybrali jsme 824 641 Kč! Obrázek

Vybrali jsme naprosto neuvěřitelnou částku a chceme, abyste věděli, že si vážíme každé koruny, každého vašeho sdílení, každé zmínky, kterou jste projekt podpořili.

Polovina vybraných peněz pomůže Dobrým vílám rozšířit jejich působení do dalších dětských domovů. Druhá půlka zajistí vydání knihy Amerikánka etc. – Tomki Němec , fotografie.

Moc děkujeme a prosíme o strpení. Během pár dní se ozveme ohledně dat, kdy můžete své odměny očekávat. 

Díky vám jsme těsně před koncem kampaně vybrali cílovou částku 750 000 Kč! Všichni přispěvatelé (kromě náramkových) tak od nás navíc ke své již zakoupené odměně dostanou ještě další tři "dárky". Všechny strech goaly odemčeny ✓✓✓ Obrázek

Čtete správně. Ke každé odměně, kterou jste si vybrali a zakoupili v naší kampani, dostanete navíc hned tři další cennosti. Tohle unikátní trio od nás mají jen naši přispěvatelé a my máme radost, že se vám je všechny podařilo odemknout. Na co se tedy můžete těšit?

První strechgoal = Náramek Pochcávám se schválně 

Jedinečný a jediný. Korálkové pomrknutí, že patříte mezi lidi s kuráží i špetkou drzosti. Tenhle náramek totiž nemá a jen tak nebude mít každý. Dáváte jím najevo, že vám nejsou lhostejné životy děti z dětských domovů a že i vy jste Amerikánka

 

Druhý strechgoal = Předplatné na video platformu Film Naživo 

Každý přispěvatel od nás navíc dostane subsrcibe na platformě Film Naživo, a to až do konce roku. Neskutečné a ojedinělé filmy z divadelních představení, na které není jen tak možné se dostat v živé podobě. 

 

Třetí strechgoal = Download divadelního filmu Amerikánka

Amerikánka přijde na návštěvu i k vám domů. Díky zfilmovanému divadelnímu představení se budete moci ponořit do světa dvou holek, co je vlastně jedna – svá, svérázná, odvážná, drzá i křehká. Filmově-divadelní zážitek, ke kterému se nyní budete moci stále vracet. 

 

Stalo se to v neděli večer, přišlo to náhle a nás to zasáhlo přímo do srdce. ♥♥♥ VYBRALI JSME TO!!!! ♥♥♥ Máme splněno! ♥ Ale rozhodně né vyhráno... Obrázek

Ani slovy se nedá popsat, jak moc vám děkujeme, že jste nám pomohli vybrat naši cílovou částku. Byly to nervy, ale vy jste to dali! Jste prostě nejlepší amerikánská smečka, kterou jsme si mohli přát. 

I když to tak nevypadá, rozhodně ještě není vybráno. Námi zvolená suma 750 000 Kč je základní metou, která nám pomůže vykrýt náklady na výrobu knihy (z částky jde 50% na Dobré víly dětem). Protože ale chceme knihu nejkrásnější a skvostnou, na papíře, jaký si skvělé fotky Tomkiho Němce zasluhují, je samotná výroba knihy opravdu nákladná

Do konce kampaně zbývá jeden den. Pomozte nám do toho ještě šlápnout a odpálit cílovou rovinku, jakou si kampaň zaslouží. Sdílejte nás, posílejte odkaz na Startovač kamarádům, sousedům, rodinám. Každý příspěvek se počítá. Děkujeme.