Sbírka básní AMEN - crowfunding kampaň

Sbírka básní AMEN

Autorská básnická sbírka s autorskými kolážemi / Helena Čubová

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Milí přátelé,

trvalo mi to více než 7 let, nicméně konečně nazrál čas na možnou realizaci mé básnické sbírky. Aktuálně je jasné, že básnická sbírka bude formátu prakticky kapesního, pokud Vás potěší míry, pak hlásím 130x200 mm. Čítajíc 80 stran půl na půl, poezie a koláže, coby ilustrace. Sbírka by měla být tištěna černobíle, se zlatým akcentem, zda-li to bude pozlátko či ražba zůstane chvilku ještě tajemstvím i mně. Každopádně se můžete těšit buď na Munken či jiný kvalitní papír. Vázání dle kapitálu. Tak jako tak, přeji si, aby kniha byla krásná a ke kráse potřebuji pro jednou zase i Vás... Kromě knihy mohu nabídnout na oplátku třebas grafiky, koláže, drobotinu či kurzy, ukázky odměn zasílám níže. Křest je plánován na podzim, zváni jste všichni, aneb pozvu toho, na koho budu mít email.

Já Vám nyní všem velmi děkuji za veškerou podporu ♥ těším se 

ploska.jpg

ploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpg

 

U mě je báseň předzvěst, pitva, prorocký sen, maso, nevědomé odhalení toho o čem nevím ani já. Nebývá to lichotivé k nikomu. Vyskočí to zpoza mé hlavy, bez varování, a přesně popíše stav, beze mě. Takže tohle je moje jakási fáze života, k většině básní se váží okamžiky, zážitky, místa a lidé. Skoro by bylo hezké dodat ke každé básni ještě i její příběh, ale to si třeba nechám na nějaké autorské čtení. Tímto přeji této miniatuře, ať své čtenáře dostane tam, kam ve slovech patří. Amen.

Kniha zlatem vykládaná, kolážemi zdobená, poházená slovy.
Vyrobená kvalitně s křestem dekadentním.

Aneb...
Až budeš moci zase psát
nakresli beránka jak drží v zubech stepního vlka
krve by se v něm nedořezal
ani za mák

Srdečně a s díkem Vaše Helen 

ploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpgploska.jpg

ploska.jpg

ploska.jpgploska.jpg

 

Náhled odměn 

Analogová koláž na papíře / Lidské mosty / 301x500 mm (nerámováno / mockup)

Linoryt / A3 297x420 mm

Drobotina / Zrcátka / Přáníčka

 

Co si o tomto projektu myslíte?